Франчайзинг

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Франчайзинг

Ви вирішили відкрити приватну клініку естетичної медицини?

Вітаю! Однак, Вам треба усвідомити, що у цьому питанні немає фахівців, які Вам допоможуть! Вибір місця для клініки, проект, логістика, не кажучи вже про саму організацію процесу лікування та обслуговування, покладається виключно на Вас, лікаря або власника! Ви відкриєте нову клініку! Це хороші новини для клієнтів – Ваших потенційних пацієнтів, але погані новини для Вас, адже Ви потрапите у вир конкуренції! Ви потрапите не в медицину! Ви потрапите у бізнес! Звичайно, Ви швидко зрозумієте, що помилились з місцем для клініки, купили те, що вам не потрібно і не купили те, що треба, відчуєте гостру потребу налаштування процесів логістики – хто що робить, куди хто заходить і куди виходить, побачите скільки всього потрібно крім самого вміння лікувати!

Друзі! Я можу вас цьому навчити і вже сьогодні!

Ви можете замовити у мене проект вашої клініки, я можу надати вам консультації по вибору приміщення, обладнання та інструментарію! Ви можете скерувати до мене своїх співробітників на навчання та стажування і я ознайомлю їх з усім, що робимо ми! З тим, чому ми навчились і чого досягли за 10 років! Навчальний центр Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської до ваших послуг! Після такого навчання та стажування ви можете використовувати отриманні знання як захочете! Водночас, якщо Ви прагнете відкрити пятизіркову клініку, я можу розглянути вашу кандидатуру на потенційне партнерство!

Ви можете купити в мене франшизу, тобто право працювати з ім’ям “ Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska! Коли Ви пройдете цей конкурс і я підпишу з Вами контракт, то Ви маєте працювати за правилами ! Тоді наші досягнення стануть Вашими, а Ваші проблеми, нашими! Наша мета – стати найавторитетнішим брендом у світі! Запрошую в команду амбітних та небайдужих власників!

Власник франшизи

ФОП Новосільська Мирослава Миронівна
Рік заснування першої компанії 2017

Учасники проекту

Пропоную працювати під брендом International Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska

Резюме проекту косметологічної клініки

«Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської - це провідна клініка, що надає широкий спектр якісних естетичних послуг. Це цілий комплекс, в якому поряд з лікувальними і допоміжними приміщеннями входять затишні зали очікуванням і парковка у дворі клініки. Якісно новий рівень процесу дерматологічного лікування пацієнтів і його результат забезпечується загальною злагодженою роботою висококваліфікованих лікарів- дерматологів,естетів,пластичних хірургів.Завдяки вузькій спеціалізації наші фахівці мають можливість постійно підтримувати і підвищувати рівень своїх знань і кваліфікаційних вимог на основі новітніх досягнень світової і європейської та ізраїльської дерматології та косметології. Сьогодні «Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska » – це бренд. 

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія  – це сім’я з доходами середніми і вище середнього. При цьому можна говорити, що сім’я – це, з одного боку, діти від 2 до 18 років, а з іншого – бабусі й дідусі. Головна ж цільова аудиторія – це власники бізнесу, керівники і менеджери і навіть молоді спеціалісти, які свідомо обирають дорогу або, швидше за все, не дешеву,естетичну клініку через те, що розділяють її погляди або пріоритети: клінічну концепцію, вузьку спеціалізацію, високий рівень стерилізації та, найголовніше, клініку з репутацією установи, яка виконує свої обіцянки.

Партнерство за умовами франчайзингу це:

Вартість і умови партнерства

Ліцензія на право працювати під брендом на використання торгової марки, клінічної концепції, бізнес-моделі і репутації.

Даний формат співпраці передбачає:

Вартість і умови партнерства кабінету

Ліцензія на право працювати під брендом на використання торгової марки, клінічної концепції, бізнес-моделі і репутації.

Даний формат співпраці передбачає: