Клініка

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Клініка

Краса - вона не в рисах обличчя, одязі чи його кількості. Не в аксесуарах чи лейблах. Краса в усмішці, доброму слові, світлі яке йде з самого серця. Краса - це сила духу і розуму! 

Будьте впевненні в собі!  Знайте про те, що Ви прекрасні, і кожен з Ваших недоліків робить Вас унікальним! 

Можна захоплюватися красою інших, але це не повинно обесцінювати Вашу індивідуальність. Любіть своє тіло, своє обличчя, свої сильні сторони і свої дивацтва. Любіть і приймайте себе. Істинна краса в любові і гармонії з самим собою. Ви прекрасні!!!

Запрошуємо Вас в Клініку естетичної медицини Мирослави Новосільської. «Краса в гармонії» - кредо, що    лежить в основі роботи наших лікарів, котрі втілюють ваші бажання в життя!

Наша команда

Новосільська Мирослава Миронівна

Власник та засновник Клініки

Кандидат медичних наук, лікар дерматолог-онколог, трихолог-авто трансплантолог, спеціаліст з контурної пластики.
Сертифікований тренер італійської компанії Phitogen.

Член польського лікарського товариства анти-айдж

 

Ольга Василівна Лапан

Адміністратор 

Марія Миронівна Лозинська

Виконавчий директор, косметолог

Леся Миронівна Кобітович

Лікар-косметолог

Наталія Миколаївна Погрібець

Помічник трихолога, перукар-модельєр

Пікальов Андрій Сергійович

Масажист-реабілітолог


Соціальна активність

У рамках соціального проекту "Шрами війни!!!" доктор Мирослава Новосільська  пропонує допомогу чоловікам, що брали участь в АТО та  постраждали внаслідок терористичних дій на території України... Людям з великою кількістю свіжих ран, які згодом стануть шрамами пропонуємо обслуговуються в Клініці Естетичної Медицини Мирослави Новосільської безкоштовно при умові попереднього запису. 

Лікування проводиться новітніми препаратами, які використовуються в естетичній медицині. Цей проект триває вже три роки, за цей час досягнуто важливих результатів ... "Цей проект я планую продовжити до 2019 року. Доповню лікування ще кількома пунктами в протоколі лікування, застосувавши ті технології, які представленні на Конгресі. Хочеться, щоб діти на вулицях не лякалися та не показували пальцями на чоловіків, в котрих шрами на обличчі, а пишалися ними та поважали за те, що захищали нас та нашу землю." - оголосила кандидат медичних наук, доктор естетичної медицини, дерматолог-онколог Мирослава Новосільська на Міжнародному Конгресі в Туреччині, де презентувала унікальні результати своєї роботи з важкими слідами та шрамами за останні три роки.

 

"Даруючи красу подару турботу"

Саме під таким гаслом на території Львова та Львівської області вже незабаром розпочне роботу унікальна соціальна акція – «Подаруй красу».

Полягатиме вона у тому, що фахівці першої у Львові Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської щомісяця навідуватимуться до одного будинку для літніх людей із досить незвичною місією – подарувати турботу місцевим мешканкам та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робитимемо те, що вміємо найкраще – даруватимемо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це будуть масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», - розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської. 

Саме за її ініціативи та її силами ця акція і народилася на світ. А почалося все – зі звичайної мрії.