НОВИНКА!!! Вперше в Україні!!! Корейська процедура “6 кроків до краси”.

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

12 Листопада 2018

НОВИНКА!!! Вперше в Україні!!! Корейська процедура “6 кроків до краси”.

Усім відомо, що корейські жінкНОВИНКА!!! Вперше в Україні!!! Корейська процедура “6 кроків до краси”.и виглядають молодими дівчатами, як мінімум до 40 років. В корейській косметології найпопулярнішим засобом є маска, яку корейці застосовують щодня. Гігантські корпорації займаються виробництвом масок. І відтепер ці чудо-засоби представлені у Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської.

У кожної жінки в житті траплялась ситуація, коли вже і негайно потрібно виглядати неперевершено, бо наближається важлива подія (весілля, заручини, день народження, публічні виступи, світські виходи) або просто захотілось нарешті виділити годинку з напруженого графіку і присвятити собі. Тут в допомогу і прийде наша нова SPAпроцедура “ 6 STEPtoMiracleskin” від корейського бренду преміум-класу “ELLICEL” ( засоби для лікування та догляду цього бренду продаються лише за наявністю лікарської ліцензії)

Складається процедура з 6 етапів, на кожному з яких на обличчя та зону декольте накладється спеціальна маска, яка виконує відповідну для етапу функцію. В склад масок входять екстракти червоного женьшеню з Азії(зволожує та насичує навіть дуже суху та виснажену шкіру), стовбурові клітини пуповини, бетаїн та аденозин ( які відомі на весь світ своїми омолоджуючими властивостями). Після процедури на обличчі розгладжуються мікрозморшки, текструра шкіри стає пружною, обличчя наповнюється поживними речовинами, вирівнюється тон шкіри, налагоджується робота сальних залоз.

Step 1 Заспокійлива маска

Step 2 Зволожуюче лікування

Step 3 Насичення шкіри поживними речовинами

Step 4 Маска для налагодження роботи сальних залоз

Step 5 Маска з ліфтинг ефектом

Step 6 Ультрафіолетова маска з подвійною ефективністю для розгладженя та відбілення

Процедуру рекомендовано проходити щодня протягом шести днів, якщо ви хочете досягнути миттєвого ефекту або двічі на тиждень.