Прощавайте, зморшки: Гіалуронова кислота у косметології – міф чи реальність?

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Прощавайте, зморшки: Гіалуронова кислота у косметології – міф чи реальність?

24 Вересня 2018

Прощавайте, зморшки: Гіалуронова кислота у косметології – міф чи реальність?

Прощавайте, зморшки: Гіалуронова кислота у косметології – міф чи реальність? 

 

Еліксир молодості, чарівна паличка проти зморшок, ін’єкція краси – як тільки не називають нині гіалуронову кислоту, що використовується в косметології. Про неї багато чули, її ефективність доведена і відома загалу. Однак що насправді ми знаємо про гіалуронку? І чи робимо справді відповідальний та усвідомлений вибір, коли вирішуємо вперше познайомитись із гіалуроновими «ін’єкціями краси»? Про це ми вирішили розпитати у Мирослави Новосільської, лікаря онколога-дерматолога, косметолога, інєкціоніста контурної пластики та засновниці Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської

 

«Гіалуронова кислота синтезується природнім чином у людському організмі. Однак з віком її концентрація у нашому тілі починає зменшуватися. Зазвичай ці процеси запускаються після 25-30 років. Саме у цьому віці ми починаємо вперше помічати негативні вікові зміни шкіри. З’являються зморшки, шкіра може потроху втрачати пружність, тьмяніти. Ці процеси – прямий наслідок зменшення кількості природної гіалуронової кислоти в організмі», - розповідає пані Мирослава. 

 

За словами Мирослави Новосільської, на рівень гіалуронової кислоти в тілі людини безпосередньо впливає її спосіб життя: дієта, шкідливі звички тощо. Наприклад, паління – один із основних негативних факторів, котрийможе зменшувати кількість гіалуронки в організмі. Разом з тим, розраховувати на те, що, наприклад, після тридцяти років правильна дієта і просто домашній догляд за шкірою допоможе суттєво розгладити зморшки чи візуально відчутно покращити вигляд шкіри – навряд чи варто. 

 

«На певному етапі нам потрібно звертати увагу на більш ефективні та дієві методи боротьби з віковими змінами. У такому випадку біоревіталізація чи ін’єкції гіалуроновихфілерів – в залежності від конкретних проблем і потреб – є одним із найоптимальніших варіантів. За свій уже багаторічний досвід роботи саме в ін’єкційній пластиці змогла зробити висновок, що гіалуронова кислота дає максимальний ефект саме при безпосередньому її введенні у шкіру. Чи то у вигляді мезотерпійних коктейлів, чи то філерів. Так, результат є тимчасовим і процедури можна повторювати, адже мова не про пластичну хірургію. Однак результати того однозначно варті», - пояснює Мирослава. 

 

Результати грамотного використання гіалуронової кислоти і справді вражають. Мова про помітне розгладження навіть глибоких зморшок, покращення тонусу обличчя, вирішення проблем із «заломами» чи синюшності під очима. Список цей можна продовжувати довго – препарати на основі гіалуронової кислоти є неймовірно багатофункціональними та універсальними. Разом з тим, Мирослава Новосільськазвертає увагу на важливий фактор, котрий грає безпосередню роль в ефективності та безпечності подібних процедур – професіоналізм майстрів та якість препаратів, яким пацієнти довіряють свої обличчя. 

 

«Будь-які ін’єкційні процедури – річ серйозна і проводитися повинні лише сертифікованими та досвідченими лікарями. На жаль, до вибору майстрів у нас все ще часто ставляться недостатньо відповідально. І через це маємо стільки історій про катастрофічні наслідки «ін’єкцій краси». Ще один момент – препарати, котрі ви дозволяєте вводити собі під шкіру. Вони повинні бути якісні. Я, до прикладу, користуюся гіалуронкою із двоступеневою формою очистки. Вона не містить шкідливих домішок та не викликає алергій. Працюю виключно із препаратами італійської фірми Phitogen, котрі виготовляються в лабораторії Phidia. Власне, на цьому заводі колись і синтезували першу гіалуронову кислоту. Свою технологію вони досі тримають в таємниці. І я особисто довіряю саме їхнім препаратам. Тому що впевнена, що мої пацієнти матимуть найкращий результат. Те саме раджу і майстрам на тренінгах та майстер-класах, котрі проводжу в Україні та за кордоном».

 

Як пояснює Мирослава Новосільськавибір препарату для проведення процедури – також не настільки проста та очевидна річ, якою може здатися на перший погляд. Так, у своїй практиці лікарка звертає увагу на цілий ряд факторів: у яку зону вводитиметься препарат (від цього залежатиме концентрація), які проблеми потрібно вирішити, чи є індивідуальні особливості в організмі та здоровї кожного окремо взятого клієнта. Більш того, до уваги беруться навіть генетичні дані клієнтів. Саме таким чином вдається обрати максимально оптимальний та, як результат, ефективний варіант препарату. 

«Якщо майстер зробить свою роботу професійно та якісно, результат не змусить себе довго чекати. Не дарма репутація у гіалуронової кислоти настільки хороша і її сьогодні прийнято вважати ледь не панацеєю від старіння шкіри. Головне – підходити до справи відповідально та виважено. Тоді задоволеними залишаться і клієнти, і майстри», - запевняє Мирослава Новосільська.