5 причин збільшити статевий член філерами гіалуронової кислоти

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

24 Лютого 2019

Збільшення статевого члена

Інтимна пластика для чоловіків уже давно перестала бути темою «табу» та привертає дедалі більше не лише зацікавлених поглядів чи пошукових запитів у мережі, але й щирих прихильників, котрі вже встигли перевірити ефективність процедури на собі. Ми ж вирішили нагадати вам, чому збільшення чоловічого статевого органу – процедура, на яку варто звернути увагу та якій можна довірити навіть найдорожчу частину свого тіла.

Наш експерт сьогодні – Мирослава Новосільська, лікар онколог-дерматолог, косметолог, ін’єкціоніст контурної пластики та засновниця Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської (Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska). Отож, пропонуємо вам 5 причин спробувати процедуру збільшення статевого члену філерами гіалуронової кислоти.

1.     Інтимна пластика гіалуроновими філерами – це найефективніший спосіб позбутися асиметрії чи аномалій розвитку статевого члена. Ін’єкції гіалуронової кислоти допомагають надати статевому члену правильної форми та позбутися наслідків аномального фізіологічного розвитку. Більш того, філери гіалуронової кислоти загалом покращують зовнішній вигляд пенісу, підвищують тонус шкіри та володіють омолоджуючими та регенеруючими властивостями.

2.     Збільшення члена – це ще й комфорт вашої партнерки. Особливо, якщо жінка перенесла кілька пологів чи народила двійню. У таких випадках стінки піхви втрачають тонус, змінюється рельєфність стінок і, природно, знижується чутливість від інтимної близькості. Часто жінки самі замислюються над тим, щоб хірургічно звузити піхву після пологів. А це – серйозна і травматична процедура. Відтак збільшення члена партнера гіалуроновою кислотою є більш безпечною та менш травматичною альтернативою для вирішення проблеми.

3.     Філери гіалуронової кислоти допоможуть спортсменам, котрі мають справу із тривалими інтенсивними навантаженнями, вживають стероїди чи анаболіки та використовують спеціальну захисну білизну, яка може порушувати кровопостачання в органах малого тазу.

4.     Збільшення статевого члену – ефективний спосіб побороти власні комплекси, невпевненість та, відтак, покращити якість інтимного життя. Контурна ін’єкційна пластика дає можливість збільшити як об’єм головки, так і загальну довжину статевого члена.

5.     Збільшення пенісу ін’єкційним методом – це нетравматична та швидка процедура, яка не потребує тривалої реабілітації. Тривалість процедури не перевищує 30 хвилин, реабілітаційний період не потребує серйозних змін у щоденному житті, а отриманий ефект (оскільки гіалуронова кислота природнім чином виводиться з організму) триває в середньому рік. Після, якщо ви залишились задоволеними своїм покращеним та оновленим тілом, її можна повторити.

«Ми впевнені, що ви захочете повторювати процедуру з кожним наступним роком, адже до її ефекту звикаєш дуже швидко і просто не хочеш відмовлятися. Наші постійні клієнти – прекрасний тому доказ і кожного дня нагадують мені, що ми можемо таким простим та очевидним чином зробити життя людей приємнішим та комфортнішим», - розповідає пані Мирослава.

Тому приймайте рішення, робіть своє життя кращим та, звісно ж, набагато приємнішим. Тим більше, що фахівці міжнародного рівня, які працюють у Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської, готові допомогти вам у цьому вже сьогодні.