Зайве підборіддя: Корекція подвійного підборіддя ін’єкціями ліполітиків

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!

24 Квітня 2018

Зайве підборіддя: Корекція подвійного підборіддя ін’єкціями ліполітиків

Причин появи подвійного підборіддя – безліч. Це і особливості будови нижньої щелепи, і генетична схильність, і різка зміна маси тіла,  і зміна овалу обличчя внаслідок вікових факторів. Більш того, спровокувати появу другого підборіддя можуть навіть сон на високій подушці чи тривала робота за комп’ютером у неправильному положенні.

Разом з тим, зона підборіддя дуже складно піддається корекції. Тому зазвичай люди, після спроб привести цю ділянку свого тіла до бажаного стану дієтами, спортом, косметичними засобами чи масажами просто опускають руки і примиряються з фактом.

Однак сьогодні, на щастя, рішення цієї проблеми є більш ніж доступним. В останні роки дедалі популярнішим методом корекції лінії підборіддя та позбавлення від подвійного підборіддя є ін’єкції з використанням ліполітиків. Цей метод дозволяє уникнути хірургічного втручання, вберегти судини, нерви та м’язи від пошкодження і разом з тим – досягнути максимального результату. У Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської процедуру проводять із використанням препаратів нового покоління – ліпомодифікатора, котрий дозволяє не тільки позбутися зайвої жирової тканини, але й грамотно контролювати її.

Суть процедури полягає у введенні до жирових тканин подвійного підборіддя, на глибину близько 12 мм, спеціально розробленого ліпомодифікатора, котрий регулює та контролює всі основні процеси  життєдіяльності жирової тканини. Тобто не лише допомагає позбутися наявної жирової тканини, але й контролює збільшення жирових клітин, що залишаються, та появу нових жирових відкладень.

Препарат, що використовують фахівці Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської, наразі є єдиним у своєму роді на світовому косметологічному ринку.  Запатентована унікальна формула містить комплекс із спеціально підібраних інгредієнтів в ідеально збалансованих пропорціях. Цей препарат єдиний ефективно та, що найголовніше, безпечно регулює всі процеси, що відбуваються всередині жирової тканини, тим самим забезпечуючи тривалий видимий ефект та не викликаючи звикання. Більш того, завдяки інноваційному складу препарату, результати – покращення контурів та овалу обличчя - видно вже після першої процедури.

Дію препарату можна порівняти із ефектом від регулярних інтенсивних фізичних навантажень. Таким чином, він є максимально комфортним для вашого організму і при цьому дозволяє досягнути результатів, котрі раніше були можливими виключно при хірургічному втручанні.

Для досягнення максимального ефекту фахівці Клініки радять пройти курс даних процедур: по одному препарату щомісяця протягом 5 місяців. Курс можна пришвидшити, вводячи по два препарати (1 мл кожен) що два тижні. Ефект – практично миттєвий. 95% пацієнтів  бачать його вже після першої процедури.

Зауважимо, що цей же препарат фахівці Клініки використовують і для моделювання обличчя у випадку з нависаючою носо-губною складкою, якщо введення гіалуронового філлера може спричинити додаткове обвисання лінії обличчя. 

Варто пам’ятати, що ін’єкції ліпомодифікаторів для боротьби із подвійним підборіддям мають ряд протипоказань. Зокрема, люди, які страждають на онкологічні захворювання, серцево-судинні, нервові, ендокринні захворювання, алергію на складові препарату, проблеми зі згортанням крові та рядом інших захворювань не повинні користуватися подібними препаратами.

Саме тому у Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської процедуру проводять виключно висококласні фахівці лікарської справи. А самій процедурі передує відповідна консультація для з’ясування всіх необхідних деталей.

Пацієнти зазвичай легко переносять процедуру та період після неї, оскільки процедура не є травматичною по своїй суті. Реабілітаційний період після неї є нетривалим, однак протягом перших 14 днів після ін’єкції варто утриматися від походів до сауни та прогулянок на палючому сонці. Для досягнення максимального ефекту від процедури фахівці радять поєднувати її з регулярним лімфодренажним масажем, котрий допоможе ефективно виводити із організму продукти, котрі утворюються внаслідок роботи ліполітиків. Важливо також щодня випивати не менше двох літрів води.