Проблемна шкіра vs чистка

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Проблемна шкіра vs чистка

19 Червня 2020

Проблемна шкіра vs чистка

Не мало людей в яких є проблемна шкіра вважають, що все може вирішити чистка. Це один з найпопулярніших запитів клієнта. 

На жаль, це не так. Механічні чистки для шкіри на якій є пустули (гнійнички) протипоказана. Чистка ще більше провокує запальний процес. При кроколюванні чи видавленні гнійників їхній вміст може потрапити на здорову неуражену шкіру і на цих місцях також з’являться запальні елементи. 

При проведенні чисток на проблемній шкірі вся ситуація може ускладнитися і пацієнт з легкої форми акне може отримати «в подарунок» конглобатне, кистозне акне, ну і звісно ж постакне (червоно-синюшні плямки після висипань та рубці).

Тому пам’ятайте, що чистка при проблемній шкірі - не панацея. Головним є правильне лікування і порозуміння з лікарем.

Звісно, є такі випадки, коли потрібна чистка. Наприклад, наявність міліумів та комедонів (чорних і білих цяток). І навіть у цих випадках чистки вподальшому мають підтримуватися правильних доглядом та процедурами у косметолога. 

 

Тому не сподівайтеся WOW ефекту від чистки, якщо у вас проблемна шкіра. Краще почніть лікування і вже за певний час ви побачите виражений ефект.