Тіло мрії зі Stratosphere: найсучасніша методика корекції фігури тепер і в Україні

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Тіло мрії зі Stratosphere: найсучасніша методика корекції фігури тепер і в Україні

03 Вересня 2020

Тіло мрії зі Stratosphere: найсучасніша методика корекції фігури тепер і в Україні

У спробах здобути тіло своєї мрії ми готові на чималі жертви: радикально урізати харчування, годинами і днями «пропадати» у тренажерних залах, заливатися потом, а інколи і сльозами на болісних антицелюлітних масажах, буквально заморожувати частини власного тіла, а то й лягати «під ніж» пластичних хірургів. Усе, щоб фігура була витончена, шкіра гладенька, а лінії тіла – зупиняли на собі погляди перехожих із легким відчуттям заздрості. Сьогодні досягти подібного результату можна без радикальних жертв чи реабілітаційних періодів. Усе – завдяки новітньому методу корекції фігури із науково доведеною ефективністю – Stratosphere.

Stratosphere – це надсучасний інструмент естетичної медицини, створений у Німеччині. Завдяки унікальний технології, розробленій європейськими фахівцями, апарат забезпечує максимально тісний контакт із тілом пацієнта, а неймовірне поєднання компресії та вібрації гарантує видимий результат уже після першої процедури!

Ефективність апарату Stratosphere досягається завдяки кільком ключовим елементам. Масаж здійснюють спеціальною маніпулою з десятьма рядами силіконових сфер, які створюють чіткий і контрольований вплив на шкіру пацієнта. При цьому вага маніпули значно більша, ніж у існуючих на ринку аналогів і завдяки цьому ефект від її застосування – вищий.

Під час роботи маніпули генерується мікровібрація, яка безпосередньо сприяє розчепленню жирових відкладень. Окрім того:

·       Під час процедури пацієнт максимально розслабляється.

·       Покращується кровообіг, клітини тіла насичуються киснем.

·       Зменшують будь-які застійні явища.

·       І, звісно, відчутно зменшується підшкірно-жирова клітковина.

І при всіх цих перевагах та обіцяних результатах, процедура є безболісною та безпечною, в тому числі для судин. Будь-які пошкодження шкіри, її розтягування абсолютно виключені. Виконувати процедуру можна як по костюму, так і по косметичному маслу. Реабілітаційний період – відсутній.

Серед очікуваних результатів: зменшення проявів целюліту, вирівнювання шкіри та покращення її тонусу, зменшення ваги тіла та об’єму талії і стегон, покращення тонусу шкіри та навіть видимий push-upефект сідниць.

Важливо – дослухатися до лікаря та чітко дотримуватися графіку процедур, які необхідні для досягнення бажаного результату. А результат – буде. І це науково доказано незалежною європейською лабораторією Dermscan.

У Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської висококваліфіковані спеціалісти допоможуть вам сформувати максимально ефективний та комфортний план процедур. В тому числі, чітко визначать потужність роботи апарату, котра буде відповідати вашим побажанням та очікуванням.

Stratosphere – хай і надсучасна, але все ж потужна технологія, яка впливає практично на весь організм, тому варто звернути увагу на ряд протипоказань. Це, зокрема, онкологічні, гострі інфекційні, серцево-судинні захворювання, гнійні запалення та висипи на шкірі, захворювання сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем, вагітність та післяродовий період (тільки після відповідної консультації з лікарем).

Тому якщо дійсно вирішили змінити своє тіло і життя на краще, не сумнівайтеся: технологія Stratosphere та професіоналізм фахівців Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської допоможуть вам у цьому!
?