Зовнішність мрії без лягання під ніж: винахід, який «перевернув» естетичну медицину

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Зовнішність мрії без лягання під ніж: винахід, який «перевернув» естетичну медицину

28 Серпня 2020

Зовнішність мрії без лягання під ніж: винахід, який «перевернув» естетичну медицину

Підлітки та молоді люди, в свою чергу, страждають через інші незручності: небажане волосся, висипи, розширені пори та подразнення, викликані спробами усунути ці проблеми в домашніх умовах чи в сумнівних салонах.

Те, що всі косметологічні проблеми можна вирішити в одному місці завдяки одній розробці, здається фантастикою. Втім, такий чудо-пристрій вже є в Україні! Детальніше в ексклюзивному інтерв’ю розповість Мирослава Новосільська, кандидат медичних наук, лікар дерматолог-онколог, власниця та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

 

– Пані Мирославо, розкажіть, будь ласка, детальніше про новий лазер, який нещодавно став надбанням вашої клініки?

– Це лазер німецько-ізраі?льського виробництва Harmony XL PRO. Фірма-виробник на ринку вже 20 років. Центральний офіс розташований в Ізраїлі. Їхні апарати визнані кращими серед представлених на світовому ринку, відзначені найпрестижнішими преміями в області естетичної медицини. На сьогоднішній день Harmony XL PRO – це найпотужніший та найефективніший лазер у всьому світі. Його придбання було моєю мрією, яка зараз здійснилася. Донедавна кращий лазер в Україні був у Дніпрі. Це була модель 2019 року. Зараз наш лазер 2020 року випуску є в десять разів потужнішим. І найближчі два роки точно потужнішого не буде. Тож конкурентів у нього немає. До того ж деякі додаткові модулі є лише в Ізраїлі, Америці та у нашій клініці. Конкретніше, це модулі, необхідні для лікування вітіліго, псоріазу та алопеції.

– Завдяки яким особливостям цей лазер перевершив всі інші?

– Цей апарат вважається номер один у світі насамперед через якість, яку гарантують німецькі технології. Ізраїльська сторона, в свою чергу, дуже дбає за безпечність розробок, адже, як відомо, там завжди сонце, тому всі можливі ризики ретельно прораховують. Виробник гарантує постійне обслуговування. За кожним модулем закріплений окремий працівник. Harmony XL PRO не «вибухає» в руках, не може створювати опіків чи подразнень, як китайські чи корейські лазери. Його безпека доведена численними клінічними дослідженнями по всьому світу.

Ну і, звісно, вражає ефективність. Цей лазер гарантує вирішення практично всіх косметологічних проблем. Класно працює з рубцями, постакне, запальними елементами, «забирає» гемангіоми, винні плями та веснянки за один раз, пігментацію може «забрати» за кільки разів, добре усуває старі розтяжки.

Щодо видалення волосся, то діє як фотоепіляція, тому ефективний для видалення як темного, так і світлого волосся. Може використовуватися, навпаки, для стимуляції волосяних цибулин (це для тих, хто хоче збільшити густину волосся без трансплантації).

Є функція для підтяжки овалу обличчя. Тобто, клієнт «переноситься» на сім-десять років безопераційного втручання нижньої третини підборіддя. Доступні також підтяжка всього обличчя і розрівнювання зморшок міжбрівки і чола. Цей лазер може стати порятунком і для тих людей, які вдавалися до маніпуляцій з різними апаратами, після яких шкіра стає нееластичною та непіддатливою, як, приміром, Альтеро: пластичні хірурги відмовляються працювати з такими клієнтами, а от Harmony XL PRO є для них прийнятним дієвим рішенням.

Отже, показань є дуже багато. Втім, безпечність цього лазеру дозволяє здійснювати деякі процедури навіть без показань, з метою профілактики.

– Чи існують протипоказання?

– Так, існують протипоказання для людей з онкологічними захворюваннями, вагітних жінок, для тих, хто приймає антибіотики чи сильнодіючі препарати. Ми обов’язково спершу проводимо індивідуальні консультації, дивимося на стан здоров’я клієнта, розказуємо всі нюанси. У нашій клініці працюють лише медики, тому легковажність не допустимо. Наприклад, якщо клієнтка хоче завтра зранку зробити шліфування шкіри обличчя, а того ж дня ввечері планує летіти на море, і просить зробити процедуру під її відповідальність, ми не погодимося так ризикувати. Здоров’я клієнтів для нас – пріоритет. Тому, якщо у когось є протипоказання, ми неодмінно це з’ясуємо на консультації.

Про безпеку ми з’ясували. Тепер щодо комфорту: чи присутні під час якихось процедур больові відчуття, і чи потрібен реабілітаційний період?

– Біль відсутній. Harmony XL PRO – це лазер нового рівня, який дозволяє забути про всі відомі раніше неприємні відчуття.

Реабілітаційного періоду, як правило, не потрібно, адже лазер діє глибоко, і шкіра відновлюється «знизу». Тому людина у той самий день може спокійно прогулюватися, займатися буденними справами і ні про що не турбуватися. Є окремі винятки, які ми проговорюємо на консультації. Наприклад, після усунення куперозу, судинних зірочок не можна їсти червоних продуктів, вживати червоного вина тощо. Після шліфування шкіри не рекомендуємо п’ять днів виходити на сонце. Але після більшості процедур особливий догляд не є необхідністю.

– З якими проблемами люди звертаються найчастіше?

– Багато приходять з куперозом. Багато тих, які розчарувалися в депіляції. Навідуються заради омолодження ті, хто бояться чи не дуже люблять ін’єкції. З псоріазом теж приходять, тому що лазер допомагає одразу перейти в стадію ремісії, і цей ефект триває до року часу. Звертаються батьки з підлітками, адже в цьому віці дітей турбують висипи, подразнення тощо.

Зараз до нас почали приїздити люди з усієї України, також іноземці. Зацікавлених у тому, щоб позбутися причин своїх комплексів, багато. Тому на досягнутому не зупинятимуся. У планах багато роботи: численні відрядження, конференції, участь у різноманітних семінарах. Все заради того, аби якомога більша кількість людей змогли покращити зовнішність та здоров’я без хірургічного втручання та ризиків.
Тож якщо ви раніше задумувалися про лазеротерапію, але не могли бути впевненими у якості апаратів, якими користуються у клініках та салонах Львова, то поява єдиного в Україні лазера номер один у світі точно розвіє усі сумніви. Будьте здоровими та впевненими у собі!

Стаття від Zaxid.net/