Благодійний проект « Красунчик »

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Благодійний проект « Красунчик »

10 Грудня 2018

Благодійний проект « Красунчик »

Благодійний проект « Красунчик » ??Знайомтесь - це Ярославчик .Йому 5 років і 9 місяців. У нього рідкісний синдром, синдром Трічера Коллінза або Франческетті. Він особливий хлопчик, розумний, люблячий, лагідний, добрий, у нього гарна посмішка яка піднімає настрій і дає сили йти далі і боротись за його життя та благополуччя в суспільстві. 

Перша операція Ярославчика була на 5 день від народження, друга через три неділі, третя в два місяці……(загалом їх було 12 і безліч наркозів). Ще потрібно близько 30 оперативних втручань .Трішки про синдром.

 

Синдром Трічера Коллінза або Франческетті викликана генетичним порушенням, зустрічається в одного новонародженого з 10 000. У половині випадків природа захворювання спадкова, загадкове і важке захворювання, що призводить до народження дітей з важкими аномаліями 

У Ярославчика недорозвинута щелепа, звуження ротоглотки та трахеї, що не дає змогу самостійно дихати і повноцінно вживати їжу (їжа має бути ріденька як водичка, якщо трішки густіша то давиться і відмовляється від їжі), відсутні зовнішні вушка, чує завдяки слуховому апарату – система Баха (у Ярославчика на голові, схожий на обруч) ...

Зараз Ярославчик дихає через трубочку яка знаходиться в трахеї, із-за цього він змушений постійно терпіти болісні маніпуляції.

 

Зробили в Ізраїлі операцію по видовженню нижньої щелепи (дистракція), операція на хоанах три рази.

Я називаю його красунчик і разом з моїми колегами хірургами сподіваюся допоможемо йому .Кожен з нас зробить свою зону , і якщо Ви знаєте чи хочете приєднатися до нас. Буду рада !!!Формуємо команду фахівців з цілого світу .Щоб зменшити кількість наркозів та зробити операції якісно .