Пілінг шкіри голови

0-800-33-97-85 - Безкоштовні дзвінки для всіх операторів

Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Пілінг шкіри голови

09 Червня 2018

Пілінг шкіри голови

 Скрабувати потрібно не лише обличчя та тіло, але і шкіру голови. Адже надмірне накопичення відмерлих часточок епідермісу, зазвичай, провокує утворення лупи.

  Основна мета пілінгу шкіри голови – це очищення від відмерлих клітин, надлишків шкірного жиру та залишків косметики.

  Пілінг голови рекомендується в першу чергу проводити для жирної шкіри голови, оскільки шампуні домашнього вжитку, зазвичай, не вимивають добре залишки відмерлих клітин епідермісу, таким чином накопичуюючись та утворюючи лупу. Пілінг також рекомендується для:

  • лікування шкірних захворювань, зокрема себореї;
  • лікування надмірного випадіння волосся;
  • регулювання роботи сальних залоз;
  • усунення лупи.

  Регулярний пілінг шкіри голови покращує циркуляцію крові, відновлення клітин, стимулює живлення волосяних цибулин, насичення їх киснем, в результаті волосся стає густішим і здоровішим.

  Весь процес пілінгу шкіри голови займає близько години. Рекомендована частота процедури 2-3 рази на місяць.

Перед рішенням робити дану процедуру, все ж краще проконсультуватися з трихологом. Адже варто підібрати комплексний підхід, та спеціальну лінію косметики саме від ваш тип шкіри, щоб не нашкодити. 

  Rolland (O-way) - провідна Італійська фірма по виготовленню натуральної косметики. Саме її ми використовуємо для процедури пілінгу у нашій клініці. Косметика не містить штучних  домішок. Шампуні, маски, пілінги створені виключно на основі рослинних екстрактів, таких, як витяжка з насіння льону, алое, кінського каштану, фруктова кислота та ін. Rolland Oway створена для того, щоб принести максимальну користь вам та вашому волоссю.