Тіло як причина
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Вашу електронну пошту, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Якщо у Вас виникли запитання - залиште Ваш номер телефону, ми з радістю дамо Вам відповідь!
Тіло як причина

24 Квітня 2018

Тіло як причина

Ви можете бути самою мовчазною людиною в світі, але хтось розповість про вас буквально все. Приховуєте безсоння і любов до солодкого, заняття спортом або важкі спроби скинути вагу? Але для всього цього є незаперечний доказ - ваше власне тіло. Як зрозуміти його? Як домовитися з цим небезпечним балакучим свідком? Поговоримо про це 26 травня в клініці естетичної медицини Доктора Мирослави Новосільської з професором Ольгою Юшковською.

Звертали увагу на особливості розподілу жирової клітковини у власному тілі? Якщо ви сідаєте на дієту до важливої ??події, то спершу зникають груди, а стегна і сідниці тримають оборону до останнього? Що відбувається з вашим лібідо і чому замість кохання хочеться то плакати, то вбивати? Чому ви не можете заснути до самого ранку або вже в 9 вечора вас нестримно хилить на сон? І що, врешті-решт, відбувається з вашим тілом вночі, коли ви просто спите? Як працює розумна машина з виробництва вашої краси, створена самою природою, і чому спрацьовує вона далеко не завжди? На кожну з цих загадок знайдеться відгадка, якщо знати, де шукати.

Відставимо хитромудрі теорії і обговоримо ситуації, з якими стикаємося щодня. Ваші проблеми не унікальні, а отже для них вже є працююче рішення. Дізнаємося секрети власного тіла, навчимося ставити йому вірні питання і ставити розумні цілі!

Про спікера: Ольга Юшковська, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри спортивної медицини та фізичної реабілітації Одеського національного медуніверситету, спортивний лікар вищої категорії з 22-річним стажем. Автор монографій, підручників, статей і телевізійних передач про здоров'я, харчування, фізичної активності та довголіття.

Побачимось на лекції!