Даруючи красу – допомагаємо

« Даруючи красу – подаруй турботу.

Саме під таким гаслом на території спочатку Львівської області,а потім і всієї Західної України розпочалася щомісячна  робота унікальної  соціальної акції  – «Даруючи красу – допомагаємо ».

Полягає вона у тому, що фахівці першої у Львові Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської щомісяця навідуються до одного будинку для літніх людей із досить незвичною місією – подарувати турботу місцевим мешканкам та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робимо те, що вміємо найкраще – даруємо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це  масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», – розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської. Саме за її ініціативи та її силами ця акція і народилася на світ. А почалося все – зі звичайної мрії.Вчорашня поїздка відбулася , і ми знову сповнені щастя на цілий місяць . Персонал Клініки разом з друзями та клієнтами , які стали нашими волонтерами за кілька днів до поїздки завезли подарунки – продукти та засоби гігієни для стареньких . І ми поїхали в Петриківський геріатричний пансіонат Тернопільської області . В якому проживає 175 пацієнтів , близько 80 з них лежачі . Їм ми і зробили сюрприз. Окрім того, приділили увагу і працівникам хоспісу, котрі дбають про стареньких. Дякуємо Ольга Наумова,Ольга Шаймарданова, Орися Короткевич за те що відгукнулися та підтримали подарунками потребуючих , нашому фотографу , яка приділила всім увагу та зафіксувала чудові миті та такі важливі емоції – Олена Дяків ,ти перший фотограф ,яка виявила сама бажання поїхати з нами безкоштовно  , Уляна Туз – цінуємо Ваше бажання поїхати та допомогти разом ; Nata Vena дякую за роботу , реабілітологи дуже потрібні цим людям ; Вероніка Кульшинська , розумничка ,сама нас знайшла і розділила з нами бажання допомогти незважаючи на нічну зміну перед заходом . Марія Лозинська і Зоряна Саламаха свій єдиний вихідний , подарували мешканцям пансіонату , і це надихає !!! Нас часто раді бачити в таких закладах цього разу ми провели весь день разом з чуйними лікарями закладу Ігор Когут та Наталя Коваль , дякуємо директору , розуміємо що так заклад може виглядати тільки у справжнього господаря . Окреме дякуємо родині Цепенюк за координацію нашої роботи,приємно що Ви з нами .Запрошуємо всіх приєднуватися до нас , 29 вересня ми в Івано -Франківську .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *