Глибинне питання: лазерне лікування судинних патологій та видалення судин

Сучасна косметологія уже давно вийшла за межі догляду за шкірою чи боротьби зі зморшками. Нині естетична медицина дозволяє працювати з неймовірно широким спектром питань, проблем і станів, вирішення яких раніше було або вкрай складним з медичної точки зору, або й узагалі здавалося практично неможливим. Нині ж ситуація кардинально змінюється на користь пацієнтів.

Так, сучасні технології уже дають повний спектр інструментів та методик для лікування максимально широкого кола судинних патологій, з якими зіштовхуються багато із нас.  Гемангіоми, телеангіектазії, винні плями, ретикулярні та павукові вени на ногах, вени на обличчі, розацея, ангіоми і багато-багато інших питань цього спектру уже піддаються ефективному та безболісному лазерному лікуванню.

У Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської пацієнти з судинними патологіями проходять лікування на надсучасному та поки що єдиному в Україні лазері Harmony XL Pro від виробника Alma (Німеччина). У вирішенні «судинних» питань допомагає цілий спектр модулів цього лазеру. Так, модуль LP 1064 нм, котрий фактично є довгоімпульсним неодимовим ND:YAG лазером з функцією контактного охолодження, дозволяє видаляти судинні ураження до 4 мм (включаючи вени на ногах).  Довжина хвилі 1064 нм, потужніше нагрівання та триваліший імпульс лазеру дозволяють пропрацьовувати глибші ураження, а унікальна будова аплікатора з відкритим кутом та прицільним променем покращують візуалізацію судин під шкірою. Важливо, що технологія доповнюється одночасним контактним і більш тривалим охолодженням шкіри, завдяки чому вдається мінімізувати будь-які ризики виникнення ускладнень, а сама процедура стає набагато комфортнішою для пацієнтів.

Паралельно фахівці Клініки використовують для лікування пацієнтів із судинними патологіями та ураженнями лазерний модуль Dye VL (техногія AFT 500-600 нм). Цей інструмент є високоефективним рішенням для видалення дрібних капілярних судинних ушкоджень. Тут принцип роботи криється в унікальній розробці Alma Lasers – передовій флуоресцентній технології з вузьким діапазоном спектру 500-600 нм для спеціального лікування судинних уражень. Особливо ефективним його робить той факт, що вузькосмуговий спектр є найбільш оптимальним діапазоном для поглинання гемоглобіну, орієнтованого на ураження судин. А завдяки новому та більш досконалому аплікатору з охолодженням Dye-VL PRO з цілеспрямованим імпульсом та високою піковою потужністю вдається досягати чудових клінічних результатів.

Обидва лазерні модулі призначені для лікування найширшого спектру судинних патологій: доброякісних уражень судин, винних плям, гемангіом, поверхневих та глибоких телеангіектазій, ретикулярних та павукових вен на ногах, вен на обличчі, розацея, пойкілодерми Сіватта, ангіом і не лише. Лікування є абсолютно безпечним завдяки максимальному контролю за параметрами впливу. При цьому протягом однієї процедури можна використовувати одразу кілька різновидів лазерного впливу, таким чином досягаючи максимального ефекту у найбільш оптимальні терміни. Процедури не мають побічних ефектів, не провокують реабілітаційних періодів та не потребують прийому знеболюючих препаратів. Головне – бажання та готовність довіритися фахівцям Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської, які підберуть найбільш ефективний та правильний інструментарій для вас та ваших індивідуальних потреб.

 Із детальним переліком послуг по лікуванню судинних патологій та уражень у Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської ви можете ознайомитися на нашому сайті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *