Hydrafacial

Hydrafacial – апаратна процедура для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри всього за 30-60хв.Її можна використовувати як альтернативу механічній чистці та м’якому пілінгу,інтенсивно та глибоко зволожує шкіру.

Hydrafacial, як і будь-яка інша процедура, починається з діагностики: косметолог оглядає шкіру та приймає рішення, яким буде догляд.  Від цього залежить вибір насадок HydraPeel (вони бувають різні – для ексфоліації, екстракції, зволоження, для різних типів шкіри)та сироваток які наноситимуться на шкіру.

Процедура складається з 3 етапів:

Перший етап – це первинне очищення шкіри від забруднень, її загальне омолодження, вирівнювання рельєфу та усунення депігментації. Одночасно з очищенням верхніх шарів епідермісу відбувається зволоження шкіри з допомогою інтенсивних сироваток, що подаються безпосередньо через насадки. З допомогою вакууму підвищується тонус шкіри, покращується мікроциркуляція, досягається ефект ліфтингу.

На другому етапі відбувається більш глибоке очищення. Використання спеціальних сироваток розширює пори та пом’якшує вугрі та «чорні цятки» (комедони), які потім легко «витягуються» під дією вакууму, не залишаючи ранок на шкірі. Крім того, активні компоненти сироваток одночасно регулюють роботу сальних залоз, усувають запалення та дезінфікують шкіру, прискорюючи загоєння .

Третій етап повністю спрямований на живлення та захист шкіри. Через розширені пори в шкіру вприскуються живильні компоненти, антиоксиданти омолоджуючі сироватки, склад яких підбирає лікар з огляду на проблему, яку потрібно вирішити. В доповнення до сироваток можуть використовуватись маски, які також підбираються фахівцем.

В результаті процедури пори звужуються, шкіра освітлюється і сяє, виглядає здоровішою і молодшою. До того ж запускається процес регенерації клітин, усуваються дрібні зморшки та інші візуальні недоліки шкіри, спостерігається ліфтинг-ефект.

 

Покази для проведення процедури:

акне I-II ступінь тяжкості

стан постакне

жирна пориста шкіра

суха або зневоднена шкіра

гіперпігментація

дискератоз

набряклість обличчя

старіння шкіри

недоглянута, забруднена шкіра

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *