Мікроблейдинг брів

Цей метод ідеально підійде тим, хто має надто рідкі або тонкі брови та хоче покращити контур чи густину. Мікроблейдинг також забезпечує більш природній вигляд, так як лінії максимально схожі до натуральних волосків, незалежно від наявної кількості власних.
Ця унікальна техніка ручного татуажу дозволяє скорегувати форму, добудувати проміжки власних брів, зробити рідкі брови більш густими та надати їм красивий, доглянутий максимально природній вигляд.
На сьогоднішній день існує безліч міфів щодо цієї процедури. Техніка лишає рубці. Таке може статися, якщо робити процедуру глибше ніж можна. В інакшому випадку все проходить і нічого не залишається, що доведено на власному досвіді та досвіду клієнтів.
Дехто вважає що Мікроблейдинг та татуаж це одне і теж. Мікроблейдинг та татуаж не є ідентичними процедурами. Вони суттєво відрізняються технікою нанесення та подальшим результатом.
Незнаючи, яку процедуру краще обрати: біо татуаж 6д, мікропігментацію чи мікроблейдинг. Як же в цьому розібратись?
В цьому питанні дуже легко розібратись, так як це різні назви однієї і тієї ж ручної методики. Різноманітні салони можуть пропонувати одну і ту ж послугу під різною маркетинговою назвою. Але це все відображає ту ж саму суть одного процесу. Що дійсно може відрізняти дану послугу, так це якість пігментів, професіоналізм майстра, відношення до безпеки клієнта.
Колір може не підійти, змінитись, стати зеленим, синім, оранжевим і т.д. При професійному підході щодних змін у кольорі не виникає впродовж усього терміну. Поступово відтінок втрачає яскравість та чіткість. Єдиний дискомфортний момент під час процедури – це занесення пігменту, коли з`являється відчуття пощипування на декілька секунд.
«Як же я буду ходити на роботу чи поїду у відпустку після процедури, буде набряк, почервоніння, шкірка?». Це більш притаманне татуажу. В ручній техніці формування шкірочки відбувається на 2-3 день після процедури і тримається, як правило, 5-7 днів. Більше того, шкірочки більш тонкі і не такі помітні, як після татуажу. Догляд за бровами у цей період повинен бути виключно за рекомендаціями спеціаліста. Комфортне загоєння за 5-6 днів та естетичний вигляд на цей період.
Для отримання максимально якісного результату після загоєння мікроблейдингу необхідно:
– впродовж 5 днів не мочити брови
– не шкірку
– не використовувати косметичні засоби у зоні брів
Через 6 днів можна змити брови та результат не змусить себе чекати.
Дана процедура рекомендується в наступних випадках:
– асиметрія брів;
– надто тонкі брови;
– недостатня густина брів;
– неправильна форма;
– надто світлі або практично непомітні волоски;
– повна відсутність брів;
– перекриття невдалого (старого) татуаж
Також є декілька факторів, які впливають тривалість ефекту ручного татуажу, а саме:
– глибина закладеного пігменту
– правильне виконання всіх етапів процедури
– виконання клієнтом рекомендацій підготовки до процедури
– тип шкіри
– стан імунної системи
– правильний догляд під час загоєння
– догляд протягом першого року
Практика показує, що в середньому такий період складає 7-16 місяців. Якщо ви хочете продовжити цей період необхідно використовувати сонцезахисні засоби для обличчя з фактором SPF 50.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *