Проблемна шкіра vs чистка

Не мало людей в яких є проблемна шкіра вважають, що все може вирішити чистка. Це один з найпопулярніших запитів клієнта.

На жаль, це не так. Механічні чистки для шкіри на якій є пустули (гнійнички) протипоказана. Чистка ще більше провокує запальний процес. При кроколюванні чи видавленні гнійників їхній вміст може потрапити на здорову неуражену шкіру і на цих місцях також з’являться запальні елементи.

При проведенні чисток на проблемній шкірі вся ситуація може ускладнитися і пацієнт з легкої форми акне може отримати «в подарунок» конглобатне, кистозне акне, ну і звісно ж постакне (червоно-синюшні плямки після висипань та рубці).

Тому пам’ятайте, що чистка при проблемній шкірі – не панацея. Головним є правильне лікування і порозуміння з лікарем.

Звісно, є такі випадки, коли потрібна чистка. Наприклад, наявність міліумів та комедонів (чорних і білих цяток). І навіть у цих випадках чистки вподальшому мають підтримуватися правильних доглядом та процедурами у косметолога.

 

Тому не сподівайтеся WOW ефекту від чистки, якщо у вас проблемна шкіра. Краще почніть лікування і вже за певний час ви побачите виражений ефект.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *