Стратосфера

Процедура Stratosphere – це ефективний спосіб скульптування тіла.

– Позбавляє від целюліту

– Зменшує об`єми тіла

– Прибирає зайву вагу

– Повертає тонус шкірі

– Надає push-up ефект сідницях

– Коригує косметичні дефекти фігури

– Сприяє виведенню молочної кислоти з м`язів після тренувань

– надає контрольований вплив на всі шари шкіри.

При цьому не виникає розтягування або пошкодження шкіри і підшкірних шарів. Природним способом усуваються причини целюліту і в’ялості шкіри (зашлакованості організму, застій венозної крові і лімфи) і коригується фігура.

Масаж робиться з використанням невеликої кількості масла або по костюму. Слідуючи по лімфодренажним лініях, масажист пересуває по тілу клієнта циліндр-маніпулу. Технологія Stratosphere забезпечує найбільш тісний контакт з шкірою, що дає можливість ефективне опрацювання тих ділянок, які не піддаються фізичним навантаженням або дієтам.

Обертання сфер генерує мікровібрації і підсилює процес спалювання жирів. Впливаючи на механорецептори, знижує збудливість нервової системи. Сприяє :

– посиленню кровообігу і насиченню клітин киснем;

– природньому відтоку лімфи, обміну речовин і зайвої рідини;

– позбавленню від застійних явищ;

– скороченню обсягу підшкірно-жирової клітковини.

Стратосфера – це найсильніша апаратна методика на ринку, яка робить 600 оборотів – це у двічі сильніше від ендосфери. Чим відрізняється від інших відомих способів боротьби із зайвою вагою та целюлітом? Вона є самодостатньою і не вимагає паралельного прийому будь-яких медичних препаратів, використання косметологічних засобів і поєднання з іншими апаратними або ручними впливами. Єдина умова – під час проходження курсу процедур слід вживати не менше 1,5 – 2 літрів води на день!

Ефективність процедур за допомогою апарату Stratosphere клінічно доведено незалежною лабораторією Dermscan.  За результатами дослідження в 2019 році, в якому брали участь жінки різного віку і статури, вже після 12 процедур:

 100% жінок відзначили підвищення пружності та еластичності шкіри

 100% жінок помітили корекцію силуету

 90% жінок зафіксували розгладження апельсинової кірки

 80% жінок підтвердили зменшення целюліту

 90% жінок відчули ефект схуднення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *