Тампонада

Можливо здаватись ,що врослий ніготь це дрібниця,та з часом він приносить великі неприємності,що виражається у гнійних виділеннях,в загострених випадках може виникнути і гангрена та кінцевий результат ампутаці пальця.

Якщо все ж таки Ви потрапили у таку ситуацію,необхідно звернутись до досвідчених спеціалістів,щоб самостійно ненашкодити ще більше!Лікуванням такого роду займається подолог.Завдання якого полягає у наступному:видалити врослу частину нігтя,заподіявши якогомога меншу біль і по можливості не травмуючи м‘які тканини.В такому випадку оптимальний варіант лікування:це тампонада пальців на ногах.Подолог підбирає правильний спосіб лікування при будь-яких ситуаціях.

 Причиною захворювання оніхокриптозу є:

-неправильний догляд.

-спадковість.

-плоскостопість.

-деформація пальців.

Дискомфорт який людина може відчувати коли є вросший ніготь:

-біль у місці вростання нігтя під час ходьби(інолі і в стані спокою)

-виділення гною з-під нігтьової пластини.

-почервоніння і набряклість на шкірі пальців.

Для того щоб уникнути захворювання оніхокриптозу ,слід його недопускати.Для цього необхідно:

-дотримуватись особистої гігієни

-зручне взуття.

-правильно робити педикюр і застосовувати домашній догляд за ногами.

Дуже часто в появі захворювання оніхокриптозу винні ми самі,оскільки не вміємо правильно доглядати за ногами чи навіть вчасно і правильно підрізати нігті.Внаслідок цього опухає нігтьовий валик.

З дитячих років нас вчать обрізати нігті,якщо  дуже коротко підстригти ніготь швидше за все він вросте в м‘які тканини, тому з обережністю ставтеся до такою буденної справи , щоб потім не зустрітися з таким неприємним захворюванням ,як оніхокриптоз.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *