Як позбутись рубців, шрамів та розтяжок

Як відновити тіло після пологів та видалити розтяжки, шрами, пігментацію

Розтяжки та рубці – проблема, з якою зіштовхується чимала кількість людей у найбільш різні періоди свого життя. Розтяжки виникають на шкірі по ряду причин: через різке збільшення або зниження ваги, під час вагітності та грудного вигодовування чи навіть у період підліткового росту, коли тіло змінюється вкрай швидко і шкіра просто «не встигає» адаптуватися до нових форм та розмірів. Рубці та шрами – справа більш індивідуальна. Вони можуть виникати по цілому ряду абсолютно непередбачуваних обставин,  при цьому, ризикуючи залишитись «пожиттєвим» нагадуванням як про хороші, так і про не надто позитивні моменти та події. 

Після загоєння ран різного типу на шкірі можуть виникати дефекти- рубці. Переважно ці рубці залишаються з нами протягом всього життя. 

Існують чотири основні види рубців:

  1. нормотрофічний (рожевого кольору, практично залягає в рівень з шкірою),
  2. атрофічний (блідий колір, залягає нижче шкіри),
  3. гіпертрофічний ( червонуватого кольору, піднімається над рівнем шкіри,може викликати дискомфорт),
  4. келоїдний (найбільш агресивна форма, піднімається значно над рівнем площі шкіри,з часом може свербіти та викликати больові відчуття). 

Що ж таке розтяжки? Причини їх появи 

Розтяжки- це один з типів рубців, які виникають, після того, як наша шкіра розтягується занадто швидко і не встигає за змінами  у розмірі нашого тіла. Вони виникають під час вагітності, в підлітковому віці, або ж коли людина різко набирає чи скидає вагу, або якщо людина активно тренується і набирає м’язову  масу, також важливою є генетична схильність.

Найчастіше розтяжки виникають на:

  • животі
  • грудях
  • стегнах та сідницях
  • верхній частині рук
  • спині

Як уникнути розтяжок при різкій зміні ваги – практичні поради

  • Може допомогти спеціальний косметичний засіб: олійка чи крем ( не харчова та не рослинна, а спеціальний засіб). При виборі варто уникати засобів з вітаміном А та саліциловою кислотою (для вагітних та годуючих мам). Рекомендовано мати продукт  в складі якого: олія жожоба, мигдалю чи гіалуронова кислота.
  • Масажі щіткою не тільки не допоможуть, а ще й травмуюють шкіру. А народні методи, як показують дослідження не працюють, або тільки пересушують шкіру в кращому випадку.

Чи допомагають креми від розтяжок? Міфи та реальність

Можна попередити розтяжки за допомогою кремів, та ніяк не забрати їх повністю. Зменшити їхню видимість можна за допомогою ретиноїдних кремів та гіалуронової кислоти, та також це не врятує ситуацію, так як би хотілось.

Ці методи є найефективнішими тільки для свіжих розтяжок.

Лазерне терапія для видалення рубців, шрамів і розтяжок Harmony XL Pro 

На щастя, і розтяжок, і рубців нині вже можна позбутися, якщо довіритися професійним лікарям та сучасним технологіям. Лазерне шліфування стрій є одним з найефективніших способів і справді  їх позбутися. Поєднання першокласних спеціалістів та надсучасної,  єдиної в Україні лазерної платформи Harmony XL Pro від німецького виробника Alma забезпечує найкращий результат пацієнтам Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської. Саме лазерне шліфування подібних пошкоджень шкіри нині визнане найефективнішим методом боротьби з ними.

Для лазерного видалення розтяжок, рубців та шрамів у Клініці доктора Мирослави Новосільської використовують лазерний модуль iPixel Er:YAG 2940 нм. Цей шедевр сучасної технології забезпечує високоефективну потужну фракційну абляційну лазерну обробку шкіри. Завдяки цьому не лише покращується тон та загальний вигляд шкіри, її текстура та рівень еластичності, але й відбувається прискорена реепіталізація, тобто швидше загоєння та регенерація тканин шкіри.

Саме завдяки подібній надсучасній технології та індивідуальному підходу фахівцям Клініки вдається забезпечити максимальний результат для кожного пацієнта: відбувається шліфування рубців, шрамів та розтяжок, вони стають набагато менш помітними, а то й практично зовсім зникають. Покращується і загальна текстура шкіри, її вигляд і стан. Більш того – на глибинному рівні запускаються процеси омолодження та оздоровлення шкіри.

Один із головних рецептів успіху та запорука максимально видимого результату – звернення до лікарів якомога швидше після появи шраму, рубця чи розтяжки. Чим «свіжіші» пошкодження на шкірі, тим легше з ними працювати і тим кращий буде кінцевий результат.

Саме тому спеціалісти радять не відтягувати із походом до лікаря та починати лікувати шкіру якомога швидше.

У Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської пропонують лазерне лікування стрій на всьому тілі (декольте, стегна, живіт і т.д.). Окрім того, спеціалісти Клініки можуть допомогти вам позбутися рубців опіків, мелазми, післяопераційних рубців. Те ж саме стосується, якщо вам потрібне видалення шрамів.Про ціни та опис процедури можна ознайомитись тут.

Яких результатів очікувати та яка кількість процедур лазерного шліфування шкіри потрібна?

Після лікування розтяжки, рубці  чи шрами  стають малопомітними, їх колір і рельєф вирівнюється, наближується до природнього. Головне – ваше бажання та готовність до систематичної роботи, оскільки у таких випадках мова йде не про одну процедуру, а про комплексний підхід. Тому регулярність у цьому питанні – вкрай важлива.

Курс зазвичай становить 6- 10 процедур з періодичністю 4-6 тижнів.

Якщо ви шукаєте якісне лазерне видалення шрамів у м. Львів – то Вам точно до нас. Читайте тут про спектр послуг та ціни з видалення шрамів, рубців та пігментації.

Шрам після кесаревого розтину – чи реально прибрати?

Одним із, напевне, найбільших жіночих страхів, пов’язаних із народженням дитини, є біль при пологах. А ще, страх, що тебе будуть «кесарити». Немає змісту приховувати, що фізично пологи це процес мало приємний і супроводжується вкрай болісними відчуттями. А від ризику проведення кесаревого розтину не застрахована, на жаль, жодна із нас. Також жінці варто бути обізнаною із можливими ризиками. Так само, як і з наслідками для організму та зовнішності жінки, пов’язаними із проведенням кесаревого розтину.

Однак одним із найбільш помітних для жінки наслідків може залишитися і звичайний шрам на животі. На щастя, нині лікарі уже навчилися зашивати розрізи максимально «ювелірно», проте часто жінкам після кесаревого розтину доводиться мати справу із фактично понівеченим низом живота. І тут для вирішення проблеми на допомогу приходить саме естетична медицина та косметологія. 

Лазерне видалення рубців та шрамів  є однією зі спеціалізацій Клініки та вже допоміг десяткам пацієнток вирішити їхні проблеми. При цьому, фахівці Клініки звертають увагу жінок на необхідності правильного догляду за ще свіжим рубцем.  

Як доглядати за шкірою після пологів

Ну ось, вагітність і пологи позаду, малюк сопе у ліжечку і можна нарешті подбати про себе, кохану, та своє тіло, котре і створило це, без перебільшення, диво нового життя.

Саме жіночому тілу під час вагітності і «дістається» найбільше. Зміни, через які проходить жіночий організм за 9 місяців і протягом пологів – кардинальні і часто травматичні. А відтак і дбати про нього після проробленої роботи необхідно особливо ретельно та турботливо.

Найчастіше після вагітності жінки зіштовхуються з приблизно «стандартним» набором проблем, якінеобхідно вирішувати:

– Сухість та чутливість чи, навпаки, підвищена жирність шкіри

– Пігментація (в тому числі статевих органів)

– Акне

– Розтяжки

Варто зауважити, що у період грудного вигодовування ваш косметологічний інструментарій у догляді за шкірою та тілом все ще суттєво обмежений. Тому «на повну» ви зможете зайнятися відновленням свого тіла вже після цього етапу вашого з малюком життя. Однак вже після пологів можна починати перші кроки у поверненні себе до звичної форми.

  • Наша найперша порада – проконсультуйтеся із професійний дерматологом, естетистом чи косметологом. Цей крок стане запорукою максимально грамотного та правильно підібраного догляду. Таким чином, і результат буде швидшим та очевиднішим. 
  • Сформуйте правильний набір для домашнього догляду. Ваша шкіра, скоріш за все змінила свій тип за період вагітності і засоби, котрими ви звикли користуватися раніше, уже можуть не підходити вам. До прикладу, якщо до вагітності у вас була жирна чи комбінована шкіра, а після пологів ви вже маєте справу із сухою і чутливою шкірою. Відштовхуйтесь від цієї основи у підборі домашніх засобів.
  • Пам’ятайте, вам потрібен засіб для очищення, тонізування, сироватка з активними інгредієнтами та зволожуючий крем. На день – в обов’язковому порядку сонцезахист. Уникайте засобів із ретинолом та ретиноїдами – вони протипоказані на період грудного годування. Натомість можете активно використовувати вітамін С, гіалуронову кислоту, сироватки з центелою, тощо. Також дозволені засоби з АНА кислотами.До речі, саме якісний вітамін С та АНА кислоти можуть стати вашими вірними помічниками у боротьбі з пігментацією. Часто потемніння шкіри та мелазма поступово самі зникають зі шкіри після пологів.

Однак якщо цього не відбувається або ж вам просто хочеться пришвидшити процес, згадані вище інгредієнти зможуть у цьому допомогти. Головне, обирайте якісні препарати та користуйтеся сонцезахисними кремами – це обов’язкове правило, якщо вам хочеться позбутися дисколорації на шкірі. Якщо ж ви уже припинили грудне вигодовування, до вашого розпорядження – серединні пілінги, відбілювання та мезотерапія. Ці методики уже довели свою дієвість у боротьбі з пігментацією шкіри.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЗАЯВКА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

НАБЕРЕМО ВАС ПРОТЯГОМ 10 ХВИЛИН
ВІДПРАВИТИ
*Погоджуєтесь з умовами надання послуг
close-link