ТОП 3 процедури необхідні для нашої шкіри хоча б 1 раз у місяць.

1.Чистка (очищення шкіри)

Чистити ауру, карму, думки періодично корисно для здоров’я, для краси ж запропонована чистка обличчя. Вугрі або, як називають їх косметологи, комедони поселяються на шкірі більш ніж 80% жителів мегаполісу. І в їх появі фактично винен спосіб життя .Вже в залежності від стану шкіри ми обираємо погтрібний вид чистки.Чистки бувають трьох видів: ультразвукова (апаратна), комбінована і механічна.Ця процедура дуже добре очищає пори, після чого шкіра буквально починає дихати чистотою. Чистка це досить делікатна процедура, яку необхідно довіряти тільки досвідченому кваліфікованому фахівцю, особливо якщо у вас проблемна шкіра.

2. Пілінги

Слово “пілінг” похідне від англійського “peel”, яке перекладається як “шкребти”. Тільки не лякайтеся, косметолог нічого такого під час процедури не робить. Незалежно від способу впливу на шкіру, всі види пілінгу домагаються одного видалення ороговілого шару шкіри з його віковою гіперпігментацією, веснянками, рубцями після акне, нерівностями після демодекозу і гіперкератозу. В результаті відкривається шар молодої сяючої шкіри, зменшуються пори, пом’якшуються шкірні покриви. Більше того, ексфоліація стимулює поділ клітин базального шару шкіри, завдяки чому поліпшується синтез колагену, загальний тонус шкіри, вона стає більш молодою, пружною, здоровою. Однак хімічні пілінги проводяться тільки восени і взимку (з кінця жовтня початку листопада по березень).

3.Масаж обличчя

Масаж сприяє нормалізації кровообігу і поліпшення обміну речовин в шкірному покриві. Масаж допомагає шкірі дихати, не кажучи вже про те, що саме масаж здатний розгладити навіть найдрібніші зморшки. Шкіра зберігає свою пружність і гладкість, довше залишається молодою і свіжою.

Розглядаючи полички з косметикою у ТЦ чи аптеках,думаємо,для чого мені косметолог якщо я можу купити все самостійно,без порад,процедур?Пам’ятайте навіть якщо Ваша шкіра абсолютно здорова і Вас задовольняє підібраний самостійно домашній догляд, шкірі хоча б раз у місяць необхідно глибоке очищення і насичення вітамінами.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *