Послуга

Лазерне 4Д омолодження обличчя і тіла

Лазерне 4Д омолодження – це неінвазивний метод впливу на поверхню шкіри зовні та зсередини. За допомогою лазерного методу можна проводити обробку шкіру обличчя та інших ділянок тіла. В процесі виконання роботи фахівець здійснює вплив на колаген відразу з двох сторін, що сприяє ефективному омолодженню шкіри у чоловіків та жінок.

За допомогою сучасного процесу лазерного омолодження вдається зупинити старіння власної шкіри без ін’єкцій. Таким чином, можна вирішити величезну кількість естетичних проблем, що позитивно позначається на кінцевому результаті. Представлений спосіб є абсолютно безпечним для людського здоров’я та допомагає відновити колишню красу, молодість шкіри.

У клініці естетичної медицини М. Новосільської кваліфіковані фахівці пропонують проведення послуги лазерного омолодження за допомогою ClearLift ™. Це принципово новий і ультрасучасний підхід до фракційного впливу лазерних променів. В результаті при обробці Ваша шкіра не буде відчувати стрес, що позитивно позначається на її стані.

Показання до проведення процедури

 • наявність виражених ознак старіння шкіри на обличчі або на інших ділянках тіла;
 • помітне опущення м’яких тканин;
 • наявність в’ялої шкіри;
 • вікові зморшки дрібних і середніх розмірів;
 • наявність мімічних зморшок;
 • нерівний тон шкіри обличчя;
 • пігментація.

Протипоказання:

 • наявність онкологічних захворювань у пацієнта;
 • для жінок – це період вагітності та годування груддю;
 • шкірні захворювання на ділянках, де буде відбуватися лазерна обробка;
 • протікання запальних реакцій в гострій формі або період загострення захворювань;
 • погане згортання крові;
 • прийом ліків, які здатні підвищувати фоточутливість шкіри.

Які результати очікують клієнта після лазерного 4Д омолодження?

По завершенню призначеного курсу відзначають наступні позитивні результати, які помітить не тільки клієнт, але й усі його знайомі:

 • Вдається позбутися від дрібних і середніх зморшок. Зменшується кількість «гусячих лапок» навколо очей.
 • Шкіра стає пружною та еластичною. Підтягується овал обличчя.
 • Колір обличчя стає більш природним, вирівнюється тон, зникає пігментація.
 • Відзначають звуження розширених пор.
 • Зникає патологічний рум’янець, а обличчя набуває більш здоровий та свіжий зовнішній вигляд.

Миттєвий ефект після лазерного 4Д омолодження часто порівнюють з позитивним ефектом, який раніше можна було отримати тільки із застосуванням спеціальних філерів.

Переваги проведення лазерного 4Д омолодження у Львові

Процес 4Д омолодження виключає прямий вплив на шар епідермісу, який не пошкоджується при обробці лазерним променем. Такий перевірений метод неодноразово доводив свою безпеку, завдяки результатам від проведених численних перевірок.

Серед основних переваг даного процесу омолодження варто відзначити:

 • Відсутність пошкодження шкіри, адже основний вплив лазеру відбувається на глибокі структури шкіри.
 • Процедура вважається абсолютно безболісною. Все, що відчує клієнт під час роботи фахівця – це легке тепло.
 • Не потрібна тривала реабілітація, адже 4Д омолодження не викликає сильного почервоніння, плям та інших візуальних змін на поверхні шкіри.
 • 4Д омолодження можна проводити в будь-яку пору року. Влітку та навесні можна використовувати сонцезахисні косметичні засоби.
 • Результати омолодження будуть помітні з кожним днем ​​все більше і більше. Це можна пояснити активною стимуляцією регенераційних процесів.

Курс лазерного 4Д омолодження – це Ваші інвестиції у власну зовнішність та її здоровий зовнішній вигляд.

замовити послугу

Етапи проведення процедури в мережі клінік М. Новосільської у Львові

Найбільш популярні зони, які найчастіше схильні до передчасних ознак старіння – це обличчя, груди та шия. Саме тут найчастіше доводиться виконувати лазерне 4Д омолодження.

Процедура безболісна для пацієнтів і проводиться в три основних етапи:

 1. Відвідування фахівця, який неодмінно проконсультує клієнта, відповість на всі питання, що його цікавлять. Крім того, спеціаліст визначає індивідуальні особливості кожного пацієнта, його тип зовнішності, шкіри, щоб переконатися у відсутності будь-яких протипоказань.
 2. Перед процедурою фахівець здійснює очищення шкіри обличчя, змиваючи косметику. Відбувається обробка шкіри за допомогою лазеру, який не травмує клітини шкіри, а тільки сигналізує їм про наявність термічної небезпеки. В результаті фібропласти починають активне вироблення колагену та еластину. Саме ці два компоненти беруть активну участь в ремоделюванні шкіри. Таким чином, відбувається процес відновлення колагенового матриксу шкіри, що тягне за собою ефект омолодження та активного ліфтингу.
 3. По завершенню всіх процесів відбувається повторне очищення шкіри обличчя. Додатково фахівці використовують засоби, націлені на прискорений процес регенерації м’яких тканин і відновлення. Такий засіб наноситься на оброблені ділянки обличчя та тіла тонким шаром.

Процедура здійснюється протягом 1 години. При цьому 4Д омолодження відбувається без застосування анестезії, а також відрізняється відсутністю тривалого періоду реабілітації. Для досягнення високих результатів потрібно пройти курс, що складається з 5-6 процедур. Таким чином позитивний ефект може зберігатися до 2 років.

Особливості реабілітаційного періоду

Однією з найголовніших переваг даної процедури є відсутність тривалої реабілітації, лише до півгодини після процедури спостерігається почервоніння шкіри. У рідкісних випадках протягом наступних 2-3 днів можлива легка петехія шкіри (маленькі червоні плямки 1-2мм).

Єдине, про що варто пам’ятати – це виключити прямий контакт обробленої ділянки шкіри з сонячними променями. Не рекомендується засмагати на пляжі або відвідувати солярій. Шкіру обличчя найкраще захищати, використовуючи крем з фактором захисту від SPF 30 або вище.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Лазерне фракційне 4D омолодження

(Передова технологія фракційного неабляційного лазера)
Ділянка 1см10 хв400₴
Носогубні зморшки40 хв1300₴
Верхні повіки20 хв2100₴
Ділянка 10х10см35 хв2100₴
Чоло35 хв2300₴
Темні кола під очима, нижні повіки40 хв2400₴
Глибоке фракційне неабляційне лазерне ремоделювання зморшок навколо губ40 хв3600₴
Кисті рук45 хв3100₴
Щоки30 хв3300₴
Підборіддя30 хв2500₴
Глибоке фракційне неабляційне лазерне ремоделювання зморшок навколо очей40 хв3600₴
Шия40 хв3900₴
Декольте40 хв4000₴
Все обличчя1 год 20 хв4600₴
Верхня частина рук45 хв5100₴
Обличчя + шия1 год 20 хв6600₴
Обличчя + шия + декольте1 год 50 хв8100₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію