Послуга

Видалення винних плям у дітей та дорослих лазером нового покоління Harmony XL PRO

Гемангіома – різновид доброякісної пухлини, яка проявляється в результаті неправильного розвитку клітин внутрішньої поверхні кровоносних судин. Дане захворювання представлено у вигляді багряно-лілових плям, які можуть з’явитися під шкірою або на її поверхні.

Позбутися від гемангіом на шкірі та інших наслідків таких пухлин допоможуть кваліфіковані і компетентні фахівці Клініки естетичної медицини М. Новосільської.

Лазерне видалення гемангіом здійснюється за допомогою спеціального потужного апарату: єдиний у Львові лазер 2020 року від німецької компанії Alma – Harmony XL Pro, який зробив справжній прорив у сучасній естетичній медицині.

Переваги лазерного видалення гемангіом

 • Висока результативність.
 • Відсутність побічних ефектів.
 • Безпечне видалення винних плям.
 • Комфортні умови при проведенні кожної процедури.
 • Відсутність пошкоджень на поверхні шкіри.
 • Відсутність подразнень і рубців.
 • Стійкий терапевтичний ефект.

За допомогою лазеру Harmony XL Pro вдається позбутися від гемангіом у немовлят, адже даний спосіб вважається досить безпечним і має точковий вплив променю на червоні плями. В результаті лазер не зачіпає здорові ділянки шкіри.

Показання

 • кавернозні гемангіоми;
 • прості гемангіоми.

Протипоказання

 • погане згортання крові;
 • наявність герпесу;
 • величезна кількість судинних зірочок;
 • шкірні захворювання;
 • гострі інфекційні захворювання та запальні процеси в організмі;
 • гнійничкові висипання на шкірі.

Як проходить процедура лазерного видалення гемангіом в мережі клінік Мирослави Новосільської

Ознайомившись з інформацією про те, що таке гемангіома, необхідно приступити до вивчення методу її лікування. У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, які точно знають, як позбутися гемангіом із застосуванням сучасного способу – лазерний апарат Harmony XL Pro. Під час обробки шкіри теплова енергія лазерного променю «змушує» клітини на патологічній ділянці поступово зникати. При цьому на сусідній ділянці шкіри клітини починають швидко ділитися. Тому видалення гемангіом має на увазі одночасне утворення нової шкіри на місці винних плям.

Процедура видалення в Клініці естетичної медицини М. Новосільської проходить наступним чином:

 1. Лікар проводить ретельний огляд дорослого пацієнта або дитини, визначаючи доцільність подальшого видалення гемангіоми шкіри.
 2. Призначають певний курс лікування, який визначається індивідуально для кожного. До уваги беруться особливості шкіри, а також розмір гемангіоми у дітей чи дорослих. Як правило, для видалення невеликих гемангіом знадобитися 1-2 сеанси, а для складних випадків – близько 3-4.
 3. По завершенню процедури лікар дає рекомендації щодо обробки ділянок шкіри в домашніх умовах.

Ціна видалення гемангіом формується з урахуванням площі судинної пухлини.

В результаті даної терапії спрямована енергія «змушує» еритроцити та внутрішні стінки судин нагріватися, що стає причиною їх склеювання. Це призводить до припинення роботи судин і поступового розсмоктуванню гемангіом.

Підготовка до проведення видалення гемангіом у дітей і дорослих у Львові

Для того щоб видалити гемангіоми не потрібна особлива підготовка. Досить того, що за 2 тижні до початку сеансу пацієнт не буде відвідувати солярії, засмагати на сонці, а також відмовиться від проведення будь-яких косметологічних процедур в області новоутворення.

замовити послугу

Реабілітаційний період

Після видалення гемангіоми у дітей або дорослих можна відразу ж повертатися до звичного ритму повсякденного життя. Головне – це протягом 1 місяця, не засмагати на сонці, не відвідувати солярій, сауни та лазні, де є ризик отримати теплові удари під впливом високих температур.

Також, не рекомендується займатися активними видами спорту, а дітям заборонено бігати протягом 2 днів після проведення сеансу.

Причини гемангіом на шкірі

Точні причини гемангіом як і раніше залишаються невідомими. Вдалося з’ясувати, що поява гемангіоми у дітей часто провокує порушений процес розвитку плоду ще в утробі матері. Це може статися в результаті кисневого голодування або при вірусних захворюваннях, якими хворіє жінка.

У список додаткових можливих причин, які призводять до появи винних плям, входять:

 • пізня вагітність;
 • занадто маленька вага плода при народженні;
 • висока кількість естрогену у матері;
 • інтоксикація плоду в результаті того, що мати приймає алкогольні напої або наркотичні речовини;
 • незбалансований раціон;
 • малорухливий спосіб життя.

У дорослих гемангіома на шкірі може з’явитися з таких причин:

 • спадкова схильність;
 • проблеми в роботі серцево-судинної системи;
 • високий рівень жіночих гормонів – естрогенів;
 • сильне ультрафіолетове опромінення.

Профілактика розвитку захворювання

Щоб виключити утворення гемангіом необхідно виконувати прості профілактичні методи, одним з яких є діагностика печінки. Це ультразвуковий спосіб обстеження, який досить проводити 1 раз на рік. Якщо під час перевірки виникли деякі сумніви, додатково рекомендується зробити КТ або МРТ.

Гемангіома у новонароджених формується ще на етапі внутрішньоутробного розвитку плоду, а тому перед зачаттям дитини жінці важливо пройти комплексне обстеження. Щоб не допустити утворення гемангіоми у дітей, рекомендується стежити за своїм харчуванням і способом життя під час вагітності.

Ознайомитися з цінами на видалення гемангіом в Клініці естетичної медицини М. Новосільської можна на сайті. Для роботи використовується найпотужніший і ефективний лазерний апарат Harmony XL Pro (Alma), який допомагає позбавитися від різних видів гемангіом не тільки у дорослих, але й у дітей.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Лазерне видалення судин та гемангіом

Щоки1600₴
Обличчя1900₴
Ніс700₴
Підборіддя500₴
Верхня губа450₴
Крила носа550₴
Ноги 10х10 см1000₴
Судина зірочка (1 шт)300₴
Гемангіоми 1-2 шт / 1 см2700₴
Гемангіоми ( від 3 до 5 шт )1000₴
Гемангіома ( від 6 до 10 шт )1300₴
Гемангіома ( від 11 до 20 шт )1700₴
Гемангіома ( від 21 до 35 шт )2700₴
Винна пляма (до 10 мм)900₴
Винна пляма (до 20 мм)1800₴
Винна пляма (до 50 мм)4000₴
Винна пляма (до 100 мм)7000₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію