Послуга

Лазерне лікування псоріазу

Замовити консультацію
Сучасний метод лікування псоріазу – нова лазерна методика, що позбавить Вас від псоріазу назавжди

Псоріаз – це хронічне та не інфекційне захворювання шкіри, яким страждає близько 4% людей з різних куточків нашої планети. В результаті активного прояву даного захворювання на поверхні шкіри можна помітити висипання, що призводять до сухості шкіри.

Клініка естетичної медицини М. Новосільської пропонує передовий міжнародний лікувальний протокол  який допоможе швидко позбутися проблемних псоріатичних ділянок на шкірі у дорослих, і у дітей.

Головною перевагою ефективного лікування є застосування відразу трьох перевірених авторських методик, об’єднаних між собою для досягнення високих результатів: медикаментозне лікування (терапевтичне) + лазерне лікування псоріазу у Львові + використання апарату Excimer 308.

Сучасний спосіб монохроматичного UVB лікування псоріазу

Сучасна система Excimer 308 тепер доступна в Україні – це унікальна новинка у Львові, яка використовується в Клініці естетичної медицини М. Новосільської. Представлений апарат користується широким споживчим попитом в Ізраїлі, куди з’їжджаються люди з різних куточків світу з метою вилікувати псоріаз.

Система працює із застосуванням хвиль довжиною 308 нм, якої достатньо для боротьби з ураженими ділянками на тілі. Під час використання сучасного апарату фахівець має можливість регулювати потужність енергії в межах від 50 до 6000 мДж/см2, що дозволяє налаштувати апарат з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. При цьому система не впливає на здорові ділянки тіла.

Серед основних переваг варто відзначити:

 • безпечне та комфортне застосування;
 • швидке проведення процедури (всього кілька секунд);
 • відсутність больових відчуттів і тривалого періоду реабілітації;
 • величезна робоча площа 16 см2 точно спрямована на лікування уражених ділянок, не зачіпаючи здорову шкіру.

Ефективність застосування такого апарату була клінічно доведена, а тому дана система на сьогоднішній день користується особливою популярністю.

Курс лікування складає близько 3 місяців (точні терміни залежать від індивідуальних особливостей пацієнта та розвитку захворювання). Але позитивні результати будуть помітні після закінчення першого місяця лікування.

Детальніше про методи лікування псоріазу та їх ефективність читайте тут

Лікування псоріазу на обличчі у Львові

Псоріаз виліковний, якщо правильно підібрати оптимальний спосіб ефективного лікування. Саме тому фахівці клініки пропонують перевірений сучасний лазерний метод лікування апаратом Excimer 308.

*міжнародні дослідження апарату Excimer 308 (Ексімер 308)  довели, що 90%  пацієнтів із 124 осіб отримали покращення. Лікування проводилось 2 рази на тиждень 10 процедур. Основним результатом було 75% очищення цільового нальоту.

На обличчі найчастіше з’являється крапельний псоріаз, який представляє собою лущення в області носа, підборіддя, губ, брів. Головна особливість такого захворювання на обличчі полягає в тому, що після папул шкіра покривається рубцями. Прояв цього виду псоріазу пов’язаний зі спадковістю, незбалансованим раціоном або стресовими ситуаціями.

Вирішити проблему можна за допомогою лазеру Harmony XL Pro, а також із застосуванням потужної системи монохроматичного UVB лікування – апарат EXCIMER 308.

Лазерний апарат допомагає генерувати потужні ультрафіолетові промені, що дозволяють позбутися від візуальних дефектів на шкірі обличчя і таким чином зберегти вашу зовнішність. Апарат EXCIMER 308 забезпечує спрямований вплив на необхідну уражену ділянку шкіри, а тому вважається відмінним рішенням для лікування локалізованих бляшок на різних частинах тіла:

 • на ліктях;
 • на колінах;
 • на руках;
 • на стопах;
 • і навіть на шкірі голови.

Перед початком лікування лікар проводить пробну процедуру та індивідуально визначає під кожного пацієнта дозування та курс лікування.

Вже після 5-10 сеансів активного лікування із застосування даного апарату вдається значно зменшити або прибрати повністю стійкі бляшки.

Лазерне лікування псоріазу на ногах

Такий псоріаз виліковний, але частіше за все має генетичну схильність. В результаті процес лікування проводиться комплексно із застосуванням таких методів ефективної терапії:

 • лазерна методика лікування.
 • застосування гелів, мазей і кремів;
 • дотримання конкретної дієти;
 • лікування за допомогою апарату EXCIMER 308 (виробництво Alma Laser, Ізраїль)

Псоріаз у немовлят починається з колін, утворюється на ногах в складках шкіри і там, де тіло постійно контактує з підгузками. Але на практиці прояв псоріазу у дітей зустрічається досить рідко: часто з таким захворюванням стикаються діти старше 10-річного віку.

Особливості лікування псоріазу на голові

Одним з найбільш неприємних і поширених косметичних дефектів є прояв псоріазу на волосяній частині – на голові. Таке відбувається в результаті пережитих стресових ситуацій.

Лазерне лікування в даній області необхідно обов’язково комбінувати з іншими гігієнічними засобами, що індивідуально призначає дерматолог клініки М. Новосільської  після консультації;

 • шампуні;
 • бальзами для волосся
 • інша професійна косметика

В першу чергу такий вид псоріазу доставляє моральний дискомфорт, адже його не приховати під одягом. Спадковий псоріаз виліковний за умови правильного способу терапії, а також при дотриманні всіх рекомендацій досвідчених фахівців.

Переваги лазерного лікування псоріазу у Львові

Щоб зрозуміти, чим лікувати псоріаз на тілі, необхідно звернутися за допомогою до фахівців, готових провести детальну консультацію та підібрати індивідуальне лікування (дозування) з урахуванням особливостей хвороби у кожного клієнта.

Лікування псоріазу за міжнародними новітніми методиками лазером та апаратом EXCIMER 308 у Львові – це абсолютно безпечна та безболісна процедура. Її переваги:

 • Монохроматичне лікування ексимерним лазером 308 нм виявляється ефективним та безпечним при псоріазі. Це вимагає менше відвідувань пацієнтів, ніж звичайна фототерапія, і, на відміну від цих процедур, лазер націлений лише на уражені ділянки шкіри, щадячи навколишню незалучену шкіру.
 • В результаті відзначають нормальний життєвий цикл клітин, що позитивно позначається на поступовому відновленні структури шкіри. Тому після курсу процедур висипання зникають, а шкіра набуває красивого та здорового вигляду.

Під час проведення лазерної обробки пацієнт відчує легке поколювання, а тому немає необхідності в додатковому застосуванні знеболюючих засобів.

Для того щоб повністю позбутися від візуальних дефектів на шкірі, потрібно від 5 до 10 процедур. Щоб уникнути повторних запалень, в середньому курс необхідно повторювати 1-2 рази на рік, в залежності від вираженості захворювання, а також індивідуальних особливостей організму кожної людини. По завершенню сеансу пацієнт може продовжити свій звичний спосіб життя, адже тривала реабілітація не потрібна.

Симптоми прояви псоріазу у дитини і у дорослого

Перш за все, слід пам’ятати – псоріаз виліковний. При наявності такого захворювання поверхня шкіри має запальний зовнішній вигляд, що поступово призводить до наступних поширених симптомів:

 • Сильне свербіння та лущення в області червоної плями (або рожевої плями) на певних ділянках тіла.
 • Поява папул (занадто сухих ділянок шкіри).
 • Прояв бляшок різних розмірів (часто такі бляшки зливаються в одну величезну пляму).

Зони ураження можуть бути різних розмірів і форм. Як правило, в період загострення вони стають більш помітними, посилюється свербіння, лущення.

Причини появи псоріазу

Псоріаз з’являється у дорослих людей з кількох поширених причин:

 • Зовнішні подразники – регулярний стрес, депресивні стани, незбалансоване харчування, невідповідний клімат.
 • Вроджені – генетична схильність.

У дітей псоріаз найчастіше з’являється через різні інфекційні захворювання, пов’язані з порушеною роботою нирок, печінки, при травмах шкіри, при сильному переляку або стресі, який малюк відчуває або раніше відчував.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

До 50 імпульсів25 хв700₴
До 100 імпульсів30 хв900₴
Від 100 до 150 імпульсів40 хв1100₴
Кожні наступні 50 імпульсів25 хв300₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію