Екологічна

Клініка Мирослави Новосільської 22.02.2020 року нагороджена сертифікатом “Життя в стилі ЕКО”, який засвідчує, що компанія використовує для своєї діяльності екологічно-чисту продукцію, є соціально-відповідальною, піклується про своїх клієнтів та стан довкілля.

Проект «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕСО» – це ініціатива:

  • Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), яка створена в 1919 році в Парижі та активно впроваджує світові стандарти якості
  • Національної туристичної організації України, місією якої є популяризувати активний та здоровий спосіб життя.

Разом з тим, мережа Клінік естетичної медицини Мирослави Новосільської, дбаючи про ресурси планнети та екосистеми, стала партнером Totis Pharma.  А це значить правильну та безпечну утилізацію медичних відходів: голок, ампул, флаконів, пластикових частин шприців.  Саме такими простими діями можна попередити  утвоерення токсичних забруднень повітря при відкритому спалюванні використаних матеріалів, а також поширення небезпечних вірусів ( ВІЛ, туберкульозу, вірусного гепатиту…)

Мій локон для Тебе

благодійна програма Мій локон для тебеСоціально-відповідальний проект, в якому клініка М. Новосільської приймає участь. Майстри бьюті зони безкоштовно роблять стрижку каре для усіх бажаючих подарувати своє волосся на перуки для онкохворих.

Таким чином Клініка долучається до ініціативи hair for share, які активно збирають волосся по всій Україні з метою виготовлення з нього перук для дітей. Hair for share існує вже понад 2 роки та за час інсування близько 4000 людей передали своє волосся.

Добрі справи обє’днюють 🔆

Разом до перемоги

допомога армії УкраїниПід час війни Мирослава Новосільська – власниця мережі одноіменних Клінік  також вирішила не залишатися осторонь і допомогти українській армії. Благодійний проект полягає в тому, що Клініка Мирослави Новосільської тепер не тільки зберігає волосся на головах клієнтів, але і їх життя ❤.

Для цього Клініка у Франції та Данії закупила 220 кевларових касок з високим рівнем захисту щоб передати пацієнтам Захисникам, які прийняли присягу.  На жаль, на всіх бойових шоломів не вистачить, тому віддаємо каски прямо в руки тільки пацієнтам Клініки, які вступили до лав ЗСУ або інших утворених відповідно до закону військових формувань.

Вартість однієї каски від 10500 грн до 14600 грн. Якщо Ви наш пацієнт, який мобілізований в період збройної агресії РФ, звертайтесь до Клініки і Вам забезпечать захист голови в порядку черги.

Також Мирослава Новосільська проводить активну діяльність на інформаційному полі, тримаючи постійний контакт зі світовими медиками та ЗМІ, поширюючи правдиву інформацію про ситуацію в Україні.

З нагоди 5 річниці Клініки було надіслано більше 100 турок-близнючок для приготування кави. Одна джезва адресувалась клієнтам і така ж сама – захиснику.  Джезви отримали назву «кавові Байрактари»– вони створені турецькими майстрами компанії Aiy.
Це професійний мідний посуд, яким користуються кращі бариста світу.

Ручка виготовлена з загартованої у вогні вуглецевої сталі військового зразку. З такої сталі виготовляють зброю, а Тризуб- український національний символ волі, вирізаний на ручці за допомогою лазеру.

Все буде Україна 💛💙

Українська Асоціація хірургічного відновлення волосся

Мирослава Новосільська є Президентом Української Асоціації хірургічного відновлення волосся. Вказана організація є неприбутковим об’єднанням спеціалістів по лікуванню та відновленню волосся в Україні та спрямована на розвиток  цього напрямку в нашій державі.

Щорічно Асоціація організовує Міжнародний конгрес з участю передових спеціалістів  в сфері відновлення волосся. У заході беруть участь представники понад 10 країн світу, зокрема з Аргентини, Індії, Німеччини, Іспанії, Грузії, Ізраїлю та інших.  Конгрес формує платформу для координації
нових партнерських відносин, кар‘єрного зросту спеціалістів з України та обміну знаннями і досвідом.

Шрами війни

благодійна програма - шрами війни за підтримки Мирослави НовосільскоїУ рамках соціального проекту “Шрами війни” доктор Мирослава Новосільська  пропонує допомогу чоловікам, що брали участь в АТО та  постраждали внаслідок терористичних дій на території України. Людям з великою кількістю свіжих ран, які згодом стануть шрамами пропонуємо обслуговуються в Клініці Естетичної Медицини Мирослави Новосільської безкоштовно при умові попереднього запису.

Лікування проводиться новітніми препаратами, які використовуються в естетичній медицині. Цей проект триває вже три роки, за цей час досягнуто важливих результатів “. Доповню лікування ще кількома пунктами в протоколі лікування, застосувавши ті технології, які представленні на Конгресі. Хочеться, щоб діти на вулицях не лякалися та не показували пальцями на чоловіків, в котрих шрами на обличчі, а пишалися ними та поважали за те, що захищали нас та нашу землю.” – оголосила кандидат медичних наук, доктор естетичної медицини, дерматолог-онколог Мирослава Новосільська на Міжнародному Конгресі в Туреччині, де презентувала унікальні результати своєї роботи з важкими слідами та шрамами за останні три роки.

Даруючи красу, допомагаємо

“Даруючи красу – допомагаємо”  – саме під таким гаслом на території Західної України проводиться унікальний благодійний проект – «Подаруй красу».

Суть програми полягає в тому, що Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської опікується понад 2100 пристарілих людей, що проживають у геріатричних  пансіонатах (будинках пристарілих). Щомісяця за кошти клініки до хоспісів на Західній Україні постачають базові засоби особистої гігієни (підгузники, одноразові пеленки, туалетний папір, шампуні, серветки …) та продукти харчування.  Разом з тим щомісяця до одного із будинків для пристарілих навідуютсья працівники мережі клінік Мирослави Новосільскої із незвичною місією –  подарувати турботу жителям хоспісу та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робимо те, що вміємо найкраще – даруватимемо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це будуть масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», – розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

 

Абетка здорової шкіри

абетка зровї шкіри за підтримки Мирослави НовосілськоїПрограма у співпраці з Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради  “Азбука здорової шкіри” проводиться у закладах загальної середньої освіти м. Львова охоплює дітей 7-11  класів. Мирослава Новосільська проводить фінансове забезпечнення виконання вказаної Програми, а саме закупку навчальних доглядових наборів за типом шкіри для школярів. Працівники мережі одноіменнних клінік беруть участь у проведенні уроку з біології або валеології з використанням засобів догляду за обличчям для профілактики захворювання шкіри. Також розповідають учням про здорове харчування і догляд за шкірою обличчя та волосся . 

Мирослава Новосільска наголошує учням на зменшенні використання декоративної косметики. Акцентує на унікальності та неповторності кожної дитини та відсутності потреби копіювати зовнішність блогерів і відомих селебретіс.

Красунчик

Знайомтесь – це Ярославчик. Йому 7 років. У нього рідкісний синдром, синдром Трічера Коллінза або Франческетті. Він особливий хлопчик, розумний, люблячий, лагідний, добрий, у нього гарна посмішка яка піднімає настрій і дає сили йти далі і боротись за його життя та благополуччя в суспільстві.

Перша операція Ярославчика була на 5 день від народження, друга через три неділі, третя в два місяці……(загалом їх було 12 і безліч наркозів). Ще потрібно близько 30 оперативних втручань. Трішки про синдром.

Синдром Трічера Коллінза або Франческетті викликана генетичним порушенням, зустрічається в одного новонародженого з 10 000. У половині випадків природа захворювання спадкова, загадкове і важке захворювання, що призводить до народження дітей з важкими аномаліями.

У Ярославчика недорозвинута щелепа, звуження ротоглотки та трахеї, що не дає змогу самостійно дихати і повноцінно вживати їжу (їжа має бути ріденька як водичка, якщо трішки густіша то давиться і відмовляється від їжі), відсутні зовнішні вушка, чує завдяки слуховому апарату – система Баха (у Ярославчика на голові, схожий на обруч) …

Зараз Ярославчик дихає через трубочку яка знаходиться в трахеї, із-за цього він змушений постійно терпіти болісні маніпуляції.

Ярославчику зробили в Ізраїлі операцію по видовженню нижньої щелепи (дистракція) та три операції на хоанах.

Формуємо команду фахівців з цілого світу щоб зменшити кількість наркозів та зробити операції якісно. Будемо раді долученню до участі в благодійному проекті професіоналів своєї справи.