Екологічна

Клініка Мирослави Новосільської 22.02.2020 року нагороджена сертифікатом “Життя в стилі ЕКО”, який засвідчує, що компанія використовує для своєї діяльності екологічно-чисту продукцію, є соціально-відповідальною, піклується про своїх клієнтів та стан довкілля.

Проект «ЖИТТЯ В СТИЛІ ЕСО» – це ініціатива:

  • Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), яка створена в 1919 році в Парижі та активно впроваджує світові стандарти якості
  • Національної туристичної організації України, місією якої є популяризувати активний та здоровий спосіб життя.

Разом з тим, мережа Клінік естетичної медицини Мирослави Новосільської, дбаючи про ресурси планнети та екосистеми, стала партнером Totis Pharma.  А це значить правильну та безпечну утилізацію медичних відходів: голок, ампул, флаконів, пластикових частин шприців.  Саме такими простими діями можна попередити  утвоерення токсичних забруднень повітря при відкритому спалюванні використаних матеріалів, а також поширення небезпечних вірусів ( ВІЛ, туберкульозу, вірусного гепатиту…)

Українська Асоціація хірургічного відновлення волосся

Мирослава Новосільська є Президентом Української Асоціації хірургічного відновлення волосся. Вказана організація є неприбутковим об’єднанням спеціалістів по лікуванню та відновленню волосся в Україні та спрямована на розвиток  цього напрямку в нашій державі.

Щорічно Асоціація організовує Міжнародний конгрес з участю передових спеціалістів  в сфері відновлення волосся. У заході беруть участь представники понад 10 країн світу, зокрема з Аргентини, Індії, Німеччини, Іспанії, Грузії, Ізраїлю та інших.  Конгрес формує платформу для координації
нових партнерських відносин, кар‘єрного зросту спеціалістів з України та обміну знаннями і досвідом.

Шрами війни

благодійна програма - шрами війни за підтримки Мирослави НовосільскоїУ рамках соціального проекту “Шрами війни” доктор Мирослава Новосільська  пропонує допомогу чоловікам, що брали участь в АТО та  постраждали внаслідок терористичних дій на території України. Людям з великою кількістю свіжих ран, які згодом стануть шрамами пропонуємо обслуговуються в Клініці Естетичної Медицини Мирослави Новосільської безкоштовно при умові попереднього запису.

Лікування проводиться новітніми препаратами, які використовуються в естетичній медицині. Цей проект триває вже три роки, за цей час досягнуто важливих результатів “. Доповню лікування ще кількома пунктами в протоколі лікування, застосувавши ті технології, які представленні на Конгресі. Хочеться, щоб діти на вулицях не лякалися та не показували пальцями на чоловіків, в котрих шрами на обличчі, а пишалися ними та поважали за те, що захищали нас та нашу землю.” – оголосила кандидат медичних наук, доктор естетичної медицини, дерматолог-онколог Мирослава Новосільська на Міжнародному Конгресі в Туреччині, де презентувала унікальні результати своєї роботи з важкими слідами та шрамами за останні три роки.

Даруючи красу допомагаємо

“Даруючи красу – допомагаємо”  – саме під таким гаслом на території Західної України проводиться унікальний благодійний проект – «Подаруй красу».

Суть програми полягає в тому, що Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської опікується понад 2100 пристарілих людей, що проживають у геріатричних  пансіонатах (будинках пристарілих). Щомісяця за кошти клініки до хоспісів на Західній Україні постачають базові засоби особистої гігієни (підгузники, одноразові пеленки, туалетний папір, шампуні, серветки …) та продукти харчування.  Разом з тим щомісяця до одного із будинків для пристарілих навідуютсья працівники мережі клінік Мирослави Новосільскої із незвичною місією –  подарувати турботу жителям хоспісу та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робимо те, що вміємо найкраще – даруватимемо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це будуть масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», – розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

 

Абетка здорової шкіри

абетка зровї шкіри за підтримки Мирослави НовосілськоїПрограма у співпраці з Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради  “Азбука здорової шкіри” проводиться у закладах загальної середньої освіти м. Львова охоплює дітей 7-11  класів. Мирослава Новосільська проводить фінансове забезпечнення виконання вказаної Програми, а саме закупку навчальних доглядових наборів за типом шкіри для школярів. Працівники мережі одноіменнних клінік беруть участь у проведенні уроку з біології або валеології з використанням засобів догляду за обличчям для профілактики захворювання шкіри. Також розповідають учням про здорове харчування і догляд за шкірою обличчя та волосся . 

Мирослава Новосільска наголошує учням на зменшенні використання декоративної косметики. Акцентує на унікальності та неповторності кожної дитини та відсутності потреби копіювати зовнішність блогерів і відомих селебретіс.

Красунчик

Знайомтесь – це Ярославчик. Йому 7 років. У нього рідкісний синдром, синдром Трічера Коллінза або Франческетті. Він особливий хлопчик, розумний, люблячий, лагідний, добрий, у нього гарна посмішка яка піднімає настрій і дає сили йти далі і боротись за його життя та благополуччя в суспільстві.

Перша операція Ярославчика була на 5 день від народження, друга через три неділі, третя в два місяці……(загалом їх було 12 і безліч наркозів). Ще потрібно близько 30 оперативних втручань. Трішки про синдром.

Синдром Трічера Коллінза або Франческетті викликана генетичним порушенням, зустрічається в одного новонародженого з 10 000. У половині випадків природа захворювання спадкова, загадкове і важке захворювання, що призводить до народження дітей з важкими аномаліями.

У Ярославчика недорозвинута щелепа, звуження ротоглотки та трахеї, що не дає змогу самостійно дихати і повноцінно вживати їжу (їжа має бути ріденька як водичка, якщо трішки густіша то давиться і відмовляється від їжі), відсутні зовнішні вушка, чує завдяки слуховому апарату – система Баха (у Ярославчика на голові, схожий на обруч) …

Зараз Ярославчик дихає через трубочку яка знаходиться в трахеї, із-за цього він змушений постійно терпіти болісні маніпуляції.

Ярославчику зробили в Ізраїлі операцію по видовженню нижньої щелепи (дистракція) та три операції на хоанах.

Формуємо команду фахівців з цілого світу щоб зменшити кількість наркозів та зробити операції якісно. Будемо раді долученню до участі в благодійному проекті професіоналів своєї справи.