Екологічна

Екологічна

Українська асоціація хірургічного відновлення волосся

Українська асоціація хірургічного відновлення волосся

Шрами війни

У рамках соціального проекту “Шрами війни!!!” доктор Мирослава Новосільська  пропонує допомогу чоловікам, що брали участь в АТО та  постраждали внаслідок терористичних дій на території України. Людям з великою кількістю свіжих ран, які згодом стануть шрамами пропонуємо обслуговуються в Клініці Естетичної Медицини Мирослави Новосільської безкоштовно при умові попереднього запису.

Лікування проводиться новітніми препаратами, які використовуються в естетичній медицині. Цей проект триває вже три роки, за цей час досягнуто важливих результатів … “Цей проект я планую продовжити до 2019 року. Доповню лікування ще кількома пунктами в протоколі лікування, застосувавши ті технології, які представленні на Конгресі. Хочеться, щоб діти на вулицях не лякалися та не показували пальцями на чоловіків, в котрих шрами на обличчі, а пишалися ними та поважали за те, що захищали нас та нашу землю.” – оголосила кандидат медичних наук, доктор естетичної медицини, дерматолог-онколог Мирослава Новосільська на Міжнародному Конгресі в Туреччині, де презентувала унікальні результати своєї роботи з важкими слідами та шрамами за останні три роки.

Даруючи красу допомагаємо

“Даруючи красу подаруй турботу” – саме під таким гаслом на території Львова та Львівської області вже незабаром розпочне роботу унікальна соціальна акція – «Подаруй красу».

Полягатиме вона у тому, що фахівці першої у Львові Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської щомісяця навідуватимуться до одного будинку для літніх людей із досить незвичною місією – подарувати турботу місцевим мешканкам та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робитимемо те, що вміємо найкраще – даруватимемо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це будуть масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», – розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

Саме за її ініціативи та її силами ця акція і народилася на світ. А почалося все – зі звичайної мрії.

Абетка здорової шкіри