Послуга

Видалення татуажу брів і тату лазером – позбудьтесь застарілого перманенту раз і назавжди

Іноді застосування перманентного макіяжу не приносить бажаних результатів. Причинами таких наслідків можуть бути непрофесіоналізм майстра, неправильно підібраний відтінок або кардинальна зміна кольору з плином часу. Позбутися від таких негативних наслідків можна за допомогою сучасного методу – лазерне видалення татуажу.

Для того щоб безболісно позбутися від татуажу, необхідно звернутися за допомогою в Клініку естетичної медицини М. Новосільської, де працюють кваліфіковані фахівці з великим досвідом.

Видалення татуажу брів лазером здійснюється за допомогою потужного апарату 2020 року випуску від німецької компанії Alma – Harmony XL Pro. Таке обладнання є єдиним лазерним апаратом у Львові, який дозволяє швидко та безпечно видалити старий перманентний макіяж.

Переваги лазерного видалення татуажу  і татуювань у Львові

 • Відсутність крові. Лазерний промінь не впливає на сусідні тканини, руйнуючи виключно пігмент.
 • Оперативне виконання процедури. Точний час залежить від розміру татуажу.
 • Відсутність болю. Під час роботи фахівця пацієнт відчуває тепло та легке печіння.
 • Відсутність рубців. Видалення татуажу брів у Львові відбувається без шрамів та інших пошкоджень поверхні шкіри.

Обираючи метод лазерного видалення за допомогою сучасного апарату Harmony XL Pro, кожен пацієнт віддає перевагу безпечному та швидкому видаленню пігменту, який розбивається на дрібні частки. При цьому косметичний ефект можна буде помітити вже після першого сеансу.

Показання

 • відтінок брів не відповідає бажаному;
 • брови втратили насиченість кольору через кілька років після останньої процедури татуажу;
 • після татутажу були помічені розмиті області, відзначають наявність прогалин;
 • поганий результат нанесення фарби: асиметрична форма або форма, яка не підходить зовнішності.

Протипоказання

 • онкологічні захворювання;
 • захворювання, пов’язані з кровоносною системою;
 • гепатит;
 • інфекційні захворювання, а також їх загострення;
 • ВІЛ;
 • шкірні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • вагітність і період годування груддю.

Як проходить процедура лазерного видалення татуажу брів в мережі клінік Мирослави Новосільської

Звертаючись в нашу клініку з проблемою, як змінити форму брів після татуажу, кожен пацієнт отримує можливість обрати ефективний лазерний метод видалення пігменту. Досягти високих результатів допоможе сучасний лазерний апарат Harmony XL Pro, за допомогою якого процедура здійснюється наступним чином:

 • Спеціаліст обробляє ділянки спеціальними антисептичними засобами.
 • Лікар обирає найбільш підходящу насадку та режим роботи апарату. Процес розбивання пігменту на дрібні частинки – безконтактний.
 • По завершенню обробки здійснюється застосування спреїв, які виключають можливі дефекти на шкірі. Обробка однієї зони здійснюється протягом 5-10 хвилин, в залежності від її розмірів.

Точна кількість процедур розраховується індивідуально для кожного пацієнта з дотриманням певних проміжків між сеансами.

замовити послугу

Підготовка до проведення лазерного видалення татуювань у Львові

видалення татуажу лазером фото до після

Перед тим, як видалити старий татуаж, потрібно відмовитися від відвідування солярію і пляжів за місяць до призначеної процедури. Вирушаючи на сеанс дівчатам рекомендується очистити шкіру від макіяжу.

Реабілітація

Шкіра заживає від тижня до 1 місяця. Відразу після завершення сеансу на обробленій ділянці шкіри можуть з’являтися почервоніння та невеликі набряки, які проходять протягом кількох годин.

На наступний день на шкірі може утворитися скоринка, видаляти яку суворо заборонено. В іншому випадку можуть з’явитися шрами, а тому потрібно почекати, коли скоринка самостійно відпаде.

Для повної регенерації глибинних шарів шкіри потрібно почекати 2-4 тижні. Тільки потім можна проводити повторну процедуру.

Як вивести пудрові брови: популярні способи

В результаті перманентного макіяжу використовується менш щільний пігмент, ніж в татуюваннях. Тому, розібратися з тим, як вивести пудрові брови нескладно.

Наприклад, для видалення татуажу губ і брів використовують три популярних способи:

 1. Лазерна терапія, коли світловий промінь проникає через шкіру, впливаючи на пігмент. Це призводить до поступового руйнування фарб, які виводяться через лімфатичну систему.
 2. Видалення татуажу ремувером – це спеціальні хімічні засоби, за допомогою яких лікарі позбавляються від перманентного макіяжу. Засіб всмоктується шкірою і починає процес руйнування пігменту. Але такий спосіб небезпечний при обробці шкіри біля очей.
 3. Використання електроструму. Лікарі застосовують для випалювання електричний розряд. Однак електрострум часто залишає сліди опіків на поверхні шкіри, які довго гояться.

Вивести татуаж брів (губ) і татуювань в домашніх умовах ефективно та безпечно – не вийде. Найкраще скористатися кваліфікованою допомогою лікарів і обрати перевірений лазерний метод.

Які кольори пігментів можна видалити

Лазерний промінь найкраще реагує на чорний, синій і фіолетовий кольори. Але майстри перманентного татуажу рідко працюють з чисто чорною фарбою, використовуючи зелений, червоний, жовтий або малиновий пігменти. Тому ці відтінки досить складно піддаються процесу видалення.

Позбутись татуажу з такими пігментами допоможе дійсно потужний лазерний апарат Harmony XL Pro (Alma), який ефективно реагує навіть на світлі плями.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Видалення татуювань та татуажу

Видалення татуажу брів900₴
Видалення тату 5*7900₴
Видалення тату (до 100 імпульсів)10₴\1 імп.
Видалення тату (від 100 імпульсів)7₴\1 імп.
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію