лазерне видалення родимки

Послуга

Видалення родимки лазером

Родимки (або невуси) – новоутворення на шкірі різних форм і розмірів, які можуть бути вродженими або з’являтися протягом усього життя людини. Такі новоутворення є практично у кожної людини в різній кількості та на різних частинах тіла. У більшості випадків родимки вважаються доброякісними утвореннями і не становлять небезпеки для здоров’я, життя людини.

Однак постійне травмування родимки призводить до того, що дане новоутворення може перерости в меланому – злоякісну пухлину. Крім того, родимки, які знаходяться на обличчі, на інших відкритих ділянках шкіри сприймаються як косметичний дефект, викликаючи дискомфорт у пацієнта.

Кваліфіковані дерматологи-онкологи пропонують кілька популярних способів видалення невусів. У Клініці естетичної медицини М. Новосільської проводиться процедура «лазерне видалення родимок» за допомогою сучасного лазерного апарату, який справляється з невеликими утвореннями.

Показання до проведення процедури

 • невуси (родимки);
 • кератоми (пігментні плями, що з’являються з віком і злегка підняті над шкірою);
 • м’які фіброми;
 • гемангіоми;
 • папіломи, кондиломи, бородавки (новоутворення, викликані вірусом папіломи людини).

Протипоказання

 • онкологічні захворювання;
 • алергічні реакції на компоненти, які входять до складу місцевих анестетиків;
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • епілептичні напади;
 • запальні процеси на ділянці шкіри, де буде відбуватися процедура;
 • ознаки того, що невуси перетворюються в злоякісні пухлини, а також необхідність у проведенні гістологічного дослідження.

Безпечне видалення родимок у Львові: проведення дерматоскопії

Перед тим, як починати процедуру лазерного видалення родимок, потрібна консультація лікаря дерматолога-онколога, а також проведення дерматоскопії. Під дерматоскопією прийнято розглядати сучасний цифровий метод обстеження шкіри. В результаті всі новоутворення будуть збільшені в 10 або 20 разів.

Процедура здійснюється із застосуванням приладу під назвою дерматоскоп. За рахунок такого збільшення дерматолог-онколог оцінює наступне:

 • стан певного новоутворення;
 • колір родимки;
 • структуру епідермісу;
 • сосочковий шар дерми.

Дерматоскопія вважається безболісним і абсолютно безпечним методом перевірки родимок, а тому його можна проводити і дорослим, і дітям. Таку перевірку рекомендується проводити 1 раз в півроку (частіше, якщо є показання від лікаря дерматолога-онколога) в клініці естетичної медицини М. Новосільської.

Як проходить лазерне видалення родимки в мережі Клінік естетичної медицини М. Новосільської у Львові

Лазерне видалення родимки в клініці здійснюється за допомогою сучасного модуля iPixel. Тривалість процедури варіюється від 10 хвилин до 1 години – все залежить від кількості родимок, а також їх розмірів.

Після того, як перевірка родимок була завершена, лікар дерматолог приступає до застосування лазерного методу:

 1. Перед початком процедури лікар дезінфікує певну ділянку шкіри. У разі необхідності використовують місцевий анестетик.
 2. Відбувається лазерне видалення родимки з застосуванням модуля iPixel: світловий промінь підвищеного ступеня потужності випалює новоутворення, не зачіпаючи при цьому здорові шари епідермісу.

Після видалення на даній ділянці утворюється отвір, який протягом двох тижнів загоюється.  який через деякий час самостійно відпадає. В результаті таку процедуру можна проводити навіть на делікатних ділянках тіла, шкіри (наприклад, на обличчі).

Реабілітаційний період

Післяпроцедурний догляд виглядає наступним чином:

 • 2 дня після лазерного видалення родимки не рекомендується мочити дану ділянку шкіри;
 • протягом 3 днів оброблену ділянку шкіри необхідно промокати водним антисептиком, а також використовувати спеціальні креми для швидкого загоєння (виписує лікар дерматолог).

В результаті реабілітаційний період триває до двох тижнів. Через два тижні після процедури  необхідно провести огляд у лікаря повторно з метою перевірки місця видалення на предмет можливого відновлення старої родимки.

замовити послугу

Як виглядає родимка після видалення

По завершенню процедури лазерного видалення родимки на шкірі залишається невелика ранка зі струпом. Процес загоєння залежить від декількох факторів:

 • вік пацієнта;
 • наявність/відсутність в анамнезі різних захворювань (наприклад, цукровий діабет);
 • розмір родимки та її певне місце розташування;
 • чи приймає пацієнт конкретні препарати, засоби, які розріджують кров.

Для загоєння звичайної рани знадобитися від 7 до 10 днів.

Переваги лазерного видалення родимок на обличчі та на інших частинах тіла

 • швидкий процес відновлення шкіри;
 • нетривалий реабілітаційний період;
 • відсутність больових відчуттів;
 • швидкий процес загоєння ранки;
 • відсутність кровотеч (лазерний промінь сприяє припіканню кровоносних судин).

Лікар дерматолог-онколог рекомендує застосування лазерного методу, відзначаючи його вагомі переваги перед іншими поширеними процедурами. В результаті пацієнтові не потрібно протягом довгого часу знаходитися в клініці.

Чи можна видаляти родимки, якщо вони доставляють дискомфорт або не подобаються?

Видаляти родимки можна тільки після проведення консультації в кабінеті лікаря дерматолога-онколога, який проводить перевірку із застосуванням дерматоскопії з метою діагностики меланоми на ранніх стадіях. Якщо дерматоскоп покаже, що дане утворення може бути злоякісним, необхідно проводити діагностичну біопсію та видалення родимки хірургічним методом.

Лазерний апарат дозволяє видаляти виключно доброякісні утворення (невуси), коли родимка створює тільки естетичний дискомфорт. За допомогою даного апарату процес видалення може відбуватися на різних ділянках тіла: обличчя, руки, ноги, живіт, шия та інше.

Як попередити рак шкіри – поради кандидата медичних наук, лікаря дерматолога-онколога М. Новосільської

Попередити рак шкіри можна, якщо приділяти достатню увагу своєму здоров’ю. Важливо регулярно перевіряти власні родимки та інші утворення на шкірі за допомогою методу дерматоскопії. Саме дерматоскоп дозволяє побачити те, що не бачить людина неозброєним оком.

Також потрібно уникати сонячних опіків, не засмагати з 10.00 до 16.00 год., закривати відкриті ділянки шкіри одягом в період дуже активного сонця. Дітям до трьох років рекомендовано якнайменше часу проводити на відкритому сонці.

Кожен рік 1 квітня у зв’язку із Всеукраїнським Днем діагностики меланоми ми проводимо в мережі клінік естетичної медицини безкоштовний огляд родимок  усім бажаючим.

Самостійно важливо проводити процедуру огляду всіх своїх родимок, як мінімум, раз на рік. Якщо було помічено, що родимка змінила колір (стала чорного кольору або інших нехарактерних відтінків), форму, з’явилася асиметрія (змінилися краї родимки), утворилася ерозія, больові відчуття, кровотечі – необхідно в обов’язковому порядку звернутися за допомогою до лікаря дерматолога-онколога та пройти дерматоскопію.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Лазерне видалення родимок

Лазерне видалення родимок 1ступеня (1 шт)20 хв 990₴
Лазерне видалення родимок 2ступеня (1 шт)20 хв1090₴
Лазерне видалення родимок 3ступеня (1 шт)20 хв1290₴
Лазерне видалення родимок 4ступеня (1 шт)20 хв1550₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію