Послуга

Лазерне лікування грибка

Замовити консультацію
Лазерний метод лікування від грибка нігтів на ногах

Грибкове захворювання нігтів або оніхомікоз може виникати і на руках, і на ногах. При цьому відзначають різні види грибкових інфекцій, які можуть бути викликані дерматоміцетами, пліснявими або дріжджовими грибами. Такі мікроорганізми розмножуються та живуть в місцях з підвищеним рівнем вологості – це можуть бути басейни, сауни та лазні. Крім того, ризик інфікування збільшується при носінні чужого взуття, при недотриманні правил особистої гігієни.

Лікування грибка нігтя без лазера (гелі, креми, медикаменти) триває в 90% випадків більше року, лазерне ж лікування пришвидшує одужання в 2-3 рази.

Незважаючи на величезну кількість способів лікування у вигляді різних кремів і мазей, найвищі результати демонструє саме лазерне лікування. В результаті грибок нігтя вдається прибрати за допомогою активного глибокого впливу на нігтьову пластину широкосмугового світла. Це абсолютно безпечна та максимально ефективна процедура, яку проводять у Львові в Клініці естетичної медицини М. Новосільської.

Симптоми грибка нігтів на нозі

З огляду на різні види грибка нігтів, відзначають наступний список характерних симптомів:

 • потовщення рогового шару під нігтями рук і/або ніг;
 • зміна природного кольору нігтьової пластини – ніготь стає жовтим, білим або коричневим;
 • тьмяна поверхня нігтьової пластини;
 • свербіж і печіння в області нігтя;
 • розшарування, потовщення або, навпаки, витончення нігтьової пластини;
 • деформація нігтьового шару;
 • неприємний запах;
 • поява плям на поверхні нігтя.
Переваги застосування лазерного методу лікування грибка нігтів на ногах у Львові
 • Лазер проникає глибоко в ніготь (6мм) та повністю вбиває збудники – грибки.
 • Послуга актуальна і для чоловіків, і для жінок різних вікових категорій.
 • Процедуру можна поєднувати з іншими ефективними методами лікування грибка.
 • Довготривалий ефект, відсутність рецидиву.
 • Тривалість сеансу становить від 5 до 20 хвилин.
 • Відсутність реабілітаційного періоду.
 • Відсутність неприємних відчуттів
 • Лазерна методика допомагає позбутися від різних видів оніхомікозу.
Як відбувається лікування грибка нігтів лазером

Позбутися від грибка нігтів на руках або ногах тепер можна за допомогою сучасної лазерної методики, розробленої на платформі Harmony XL Pro. У Клініці естетичної медицини М. Новосільської використовується високопотужний сучасний лазер Q-Switch ND: YAG, довжина хвилі якого досягає 1064 нм. В результаті вдається забезпечити абсолютно безболісну фракційну обробку певної ділянки, виключаючи тривалий процес реабілітації.

Для досягнення високих результатів в процесі лікування грибкових інфекцій спеціалісти клініки часто застосовують неодимовий ND: YAG лазер LP 1064 нм з подальшим контактним охолодженням.

Усі креми та мазі від грибка нігтів вимагають тривалий процес лікування від даної інфекції. Крім того, зазвичай самолікування із застосуванням подібних гелів не приносить бажані результати, який вдається закріпити протягом довгого часу.

Прибрати грибок нігтя на нозі за допомогою лазеру можна набагато швидше. Причому вдається позбутися від головної причини – інфекції, а не забрати візуальну проблему за допомогою крему, замаскувавши грибок на певний час.

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської працюють досвідчені спеціалісти, які допоможуть за 6-10 сеансів позбутися грибка і на руках, і на ногах. Процедуру необхідно проводити 1 раз в 2 тижні.

Процес лікування здійснюється виключно за призначенням лікаря-дерматолога, який працює в нашій клініці та може додатково призначити медикаментозне лікування для пацієнта. Крім того, в клініці працює й лікар-подолог, який допоможе зробити медичний манікюр/педикюр.

Показання до лазерного лікування грибка нігтів на руках і ногах
 • Пошкодження нігтьової пластини на руках і/або ногах.
 • Часті рецидиви захворювання.
 • Непереносимість медикаментозного лікування грибкових інфекцій.
 • Відсутність позитивного ефекту при лікуванні гелями, кремами та іншими засобами.

Позбутися грибка нігтя на нозі або на руці можна за допомогою сучасної лазерної методики, спрямованої на повноцінне знищення патогенних організмів. Все це дозволяє з плином часу руйнувати основні осередки захворювання, позбавлятися від протікання гострих запальних процесів. Таким чином, можна поступово відновити здорову структуру нігтьової пластини.

Протипоказання
 • Для жінок – це вагітність і період годування груддю.
 • Онкологія.
 • Схильність до утворення келоїдних рубців.
 • Часті епілептичні напади.
 • Цукровий діабет, інші хронічні захворювання в активній стадії.
 • Аутоімунні захворювання.
 • Операції або інші хірургічні втручання в уражені ділянки менш, ніж за 3 місяці до початку курсу лікування.
 • Запальні процеси в організмі, які призводять до підвищення температури тіла.
 • Захворювання крові.
Хто вилікував грибок нігтів лазерним методом: як підготуватися до процедури?

Для того щоб вилікувати грибок нігтя на нозі за день до початку процедури рекомендується ретельно відпарити дану ділянку.

Перед початком процедури все покриття (лак, гель-лак) з нігтів необхідно зняти, а нігті підрізати або підпиляти.

За 24 години до процедури уражені ділянки ніг і рук не рекомендується обробляти засобами, в складі яких міститься спирт.

Основні етапи лазерного видалення нігтьового грибка

Перед тим, як вилікувати грибок нігтя на нозі або на руці, потрібно пройти обстеження у дерматолога. Це можна зробити в Клініці естетичної медицини М. Новосільської у Львові, де лікар-дерматолог уважно огляне уражені ділянки та призначить майбутнє лікування.

Сеанс ділиться на кілька етапів:

 1. Проводиться антибактеріальна обробка ураженої ділянки.
 2. Вплив лазерних променів на дану ділянку.

Після процедури догляд за обробленими ділянками залежить від певного виду грибкової інфекції та підбирається дерматологом індивідуально для кожного пацієнта.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Лазерне лікування грибка нігтів (1 ніготь)350₴
Лазерне лікування грибка ( 1 нога або рука )1050₴
Лазерне лікування грибка ( 2 ноги або руки )1700₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Скільки процедур потрібно щоб вилікувати грибок нігтя?

Для повного вилікування грибка нігтя потрібно в середньому від 6 до 10 процедур. Курс може бути зменшеним, або збільшеним, залежно від тривалості ураження нігтя, крім того за потреби можуть бути рекомендовані супутні подологічні послуги чи внутрішнє лікування.

Які переваги лазерного лікування грибка нігтя?

До переваг лазерного методу лікування грибка нігтів відносяться: лазер повністю вбиває збудники – спори грибка, – процедура добре поєднюється із іншими методами лікування, – підходить для лікування пацієнтів будь-якого віку, навіть для дітей, – виліковує усі види грибків, – під час процедури відсутні неприємні відчуття та відсутній реабілітаційний період, – тривалість сеансу становить від 5 до 20 хвилин. Інтервал лікування- одна процедура раз в 14-30 днів.

Чи є протипозання лазерного лікування грибка лазером?

До протипоказань лазерного лікування грибка відносяться: – період вагітності та грудного вигодовування, – онкологія, – аутоімунні та хронічні захворювання в стадії загострення, – захворювання крові, – підвищена температура тіла, -операції та хірургічні втручання в уражені ділянки менш, ніж за 3 місяці до початку курсу лікування, – епілептичні напади.

Чи можна покривати нігті гель-лаком під час лікування грибка лазером?

Під час проведення курсу лікування не можна покривати нігті гель-лаком. Тільки із-за рекомендації спеціалістів можна покрити лікувальним, протимікробним лаком.

Яка ціна лазерного лікувння грибка нігтя?

Вартість сеансу визначається від кількості нігтів, які потрібно обробити лазером. Чим більша кількість уражених нігтів – тим дорожче лікування. Один ніготь -350 грн, одна рука чи нога 1050 грн, дві руки чи ноги 1700 грн.

СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Подологія

До спеціаліста можна звертатись не тільки при нагальних вирішеннях проблем, а й для проведення профілактичного медичного догляду стоп та нігтів за допомогою сучасних безболісних апаратних методик.

Лікування випадіння волосся

Ми гарантуємо вам найкомфортніші умови обслуговування, найсучасніші засоби від випадіння волосся, препарати світового рівня, найфаховіших спеціалістів та максимально індивідуальний підхід до потреб кожного свого клієнта.

Лазерне шліфування обличчя

. Тут працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, які допоможуть впоратися з подібними дефектами на шкірі обличчя із застосуванням потужного і єдиного в місті лазерного апарату Harmony XL Pro від німецького виробника Alma.

Лазерне лікування псоріазу

Лікування псоріазу за міжнародними новітніми методиками лазером та апаратом EXCIMER 308 у Львові – це абсолютно безпечна та безболісна процедура.