Послуга

Видалення бородавок та папілом у Львові

Бородавки – це доброякісні новоутворення на шкірі людини, які були викликані вірусом папіломи. Своїм зовнішнім виглядом бородавки нагадують плоскі бляшки, вузли або невеликі кульки. Колір бородавок може бути рожевий або тілесний (зливається з кольором шкіри).

Ще один поширений різновид доброякісних новоутворень – це папіломи. Вони найчастіше розвиваються з плоского епітелію та зовні нагадують цвітну капусту на тонкій ніжці. При натисканні на папілому можна відчути її м’якість і податливість, тому вони отримали другу не менш популярну назву – м’які фіброми. Колір може бути різним: від тілесного до темно-коричневого. Папіломи не перетворюються в злоякісні пухлини, але при травмах викликають неприємні больові відчуття. На фотографії можна побачити, як виглядає папілома.

Для того щоб позбутися від подібних новоутворень, рекомендується вдаватися до сучасної лазерної методики. У Клініці естетичної медицини М. Новосільської пропонують лазерне видалення бородавок за допомогою сучасного апарату Harmony XL PRO 2020 року випуску. За рахунок всіляких насадок та інноваційних технологій лазер вважається справжнім комбайном для центрів естетичної медицини.

Як видалити папілому

Мирослава Новосільська, к.м.н., лікар онколог-дерматолог, для видалення папілом, бородавок і родимок рекомендує використовувати лазерний метод, який виключає контакт з шкірою пацієнта. В результаті відбувається вплив за допомогою променю, що виключає зіткнення кінчика світла з поверхнею шкіри.

Цей метод забезпечує відсутність рубцювання і пошкодження здорових м’яких тканин, які розташовані біля бородавки.

Показання

 • папіломи;
 • вірусні бородавки;
 • м’які фіброми;
 • гемангіоми;
 • дермальні та епідермальні невуси без атипових дерматоскопічних ознак.

Протипоказання

 • вагітність і період годування груддю;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет, а також інші хронічні захворювання, які знаходяться в стадії декомпенсації;
 • епілептичні напади;
 • запальні реакції в організмі, які призводять до підвищення температури тіла;
 • шкірні захворювання на тих ділянках, де планується обробка лазерним променем;
 • схильність до утворення келоїдних рубців.

Чому не рекомендується видаляти бородавку в домашніх умовах

Лікар онколог-дерматолог не рекомендує вдаватися до самостійного видалення бородавок з кількох причин:

 • У домашніх умовах домогтися естетичного ефекту практично неможливо, а тому після процедури залишаються ранки, які довго загоюються. Після їх загоєння утворюються шрами та рубці.
 • Відзначають підвищений ризик інфікування відкритих ран.
 • При видаленні великих бородавок часто трапляються сильні кровотечі.
 • При самостійному випалюванні можна отримати опік шкіри, ушкоджуючи при цьому здорові ділянки епідермісу.

Якщо Ви не знаєте, як лікувати папіломи, тоді необхідно звернутися за допомогою в Клініку естетичної медицини М. Новосільської, де буде підібраний і запропонований безболісний метод видалення даних новоутворень.

Реабілітаційний період після лазерного видалення бородавок у Львові

Після лазерного видалення папілом і бородавок рекомендується дотримуватися наступних правил:

 • Протягом 2-х тижнів не засмагати на сонці і не відвідувати солярій.
 • Протягом 3-х днів після процедури не обробляти цю ділянку шкіри всілякими засобами, в складі яких може міститися спирт.
 • До повного загоєння важливо відмовитися від відвідування сауни, лазні та басейнів.
 • Ні в якому разі не зривати самостійно кірочку.

По завершенню процедури не рекомендується 2 дні мочити оброблену ділянку шкіри, а також протягом 3-х днів потрібно використовувати антисептики на водній основі і застосовувати креми для загоєння.

замовити послугу

Переваги лазерного видалення бородавок на пальці в Клініці естетичної медицини М. Новосільської у Львові

 • Процедуру проводить кваліфікований лікар дерматолог, який має багатий досвід роботи.
 • Метод лазерного видалення – безболісний і оперативний.
 • Бородавка випалюється і залишається дірка, яка заживає протягом 2 тижнів.
 • Методика безкровна, але не у всіх випадках.
 • Відсутність тривалого реабілітаційного періоду.

За бажанням пацієнта видалення бородавок може відбуватися із застосуванням анестезії, що виключає можливі больові відчуття.

Особливості реабілітаційного періоду

Однією з найголовніших переваг даної процедури є відсутність тривалої реабілітації, лише до півгодини після процедури спостерігається почервоніння шкіри. У рідкісних випадках протягом наступних 2-3 днів можлива легка петехія шкіри (маленькі червоні плямки 1-2мм).

Єдине, про що варто пам’ятати – це виключити прямий контакт обробленої ділянки шкіри з сонячними променями. Не рекомендується засмагати на пляжі або відвідувати солярій. Шкіру обличчя найкраще захищати, використовуючи крем з фактором захисту від SPF 30 або вище.

Як вивести бородавку на руці за допомогою лазера

Папілома у чоловіків і жінок часто не викликає ніяких проблем до того моменту, поки не з’являються больові відчуття. Кваліфікований лікар дерматолог-онколог пропонує перевірений і сучасний метод лазерного видалення.

За допомогою апарату Harmony XL PRO, єдиного у Львові, від німецького виробника Alma вдається позбутися від бородавок і папілом різних розмірів. Обладнання успішно пройшло численні перевірки, а тому вважається абсолютно безпечним і ефективним в роботі.

У більшості випадків сеанс проходить наступним чином:

 1. Спеціаліст обробляє поверхню шкіри із застосуванням антисептичних засобів.
 2. При необхідності застосовують локальну анестезію (певної ділянки).
 3. Процес видалення новоутворень із застосуванням лазерного променю.
 4. Повторна дезінфекція шкіри.

По завершенню процедури пацієнти відзначають помітне поліпшення загального стану обробленої ділянки шкіри. Поверхня шкіри стає еластичною, приємною на дотик і гладкою. Вона має природний колір, виключаючи різні дефекти.

Чому метод лазерного видалення новоутворень вважається ефективним і безпечним

Метод лазерного видалення доброякісних утворень в Клініці естетичної медицини М. Новосільської проводиться завдяки сучасному та потужному апарату Harmony XL PRO (Alma). Тривалість процедури залежить від кількості і конкретного типу новоутворень: від 10 хвилин до 1 години.

Безпечна процедура дозволена і дорослим, і дітям. Після видалення на ділянці шкіри утворюється струп, який з плином часу самостійно відпадає, не залишаючи після себе шрамів або рубців.

Швидкий реабілітаційний період підтверджує той факт, що апарат діє глибоко на м’які тканини, а тому шкіра відновлюється «зсередини». В результаті ніяких зовнішніх візуальних дефектів на поверхні шкіри немає. Лазер нового рівня дозволяє назавжди забути про неприємні і болючі відчуття під час процедури.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Лазерне видалення бородавок

Лазерне видалення бородавок (більше 5мм)800₴/шт
Лазерне видалення бородавок (до 5 мм)600₴/шт
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію