Послуга

Фотоомолодження обличчя у Львові: вирівняти тон шкіри та розгладити зморшки без ін’єкцій

У сучасному світі запропоновано безліч методів, що дозволяють завжди виглядати бездоганно, незалежно від віку та статі. Після 25 років в організмі кожної людини процес відновлення клітин поступово сповільнюється. Як результат наша шкіра втрачає необхідні запаси вологи, що призводить до її в’ялості, сухості, з’являються зморшки, пігментні плями та інші візуальні дефекти.

Запобігти або зменшити кількість подібних дефектів допоможе унікальна процедура фотоомолодження шкіри, яку надають в Клініці естетичної медицини М. Новосільської у Львові. Для цих цілей застосовують спеціальний сучасний апарат Harmony XL, який допоможе створити ідеальну шкіру.

Особливості проведення процедури фотоомолодження обличчя у Львові

Прибрати судинні зірочки, пігментацію (веснянки) та мімічні зморшки можна за допомогою процедури фотоомолодження, яка допомагає повернути рівний тон та пружність за рахунок світлових спалахів. Така процедура проходить наступним чином:

 • Лазерний промінь, потрапляючи на поверхню шкіри, починає прогрівати м’які тканини та приводить в норму роботу фібропластів.
 • Представлені клітини сполучної тканини беруть активну участь в синтезі так званих «білків молодості».
 • Відбувається прискорений процес ділення, оновлення всіх клітин.

В результаті впливу лазерних променів шкіра може виробляти необхідну кількість колагену. Пігментація і судинні зірочки зникають, а мімічні зморшки розтягуються за рахунок підвищення пружності верхнього шару шкіри. Крім того, такий промінь дозволяє позбутися від бактерій, які можуть знаходитися на поверхні шкіри, а тому вдається виключити можливий ризик висипань, захистити від запальних процесів на шкірі обличчя.

Показання

 • судинна сітка та судинні зірочки;
 • наявність гіперпігментації на шкірі;
 • веснянки;
 • втрата шкірою колишньої пружності, еластичності;
 • суха шкіра;
 • розширені пори;
 • порушена робота сальних залоз;
 • наявність зморшок – вікових та/або мімічних.

Протипоказання

 • для жінок – це вагітність, період годування груддю;
 • онкологія;
 • хронічні захворювання, які знаходяться в активній стадії (наприклад, цукровий діабет);
 • можливі епілептичні напади;
 • аутоімунні захворювання;
 • запальні реакції в організмі, які спровокували підвищену температуру тіла;
 • шкірні захворювання на ділянках, де буде проходити лазерний промінь;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • прийом фотосенсибілізуючих препаратів.

Фотоомолодження обличчя, як альтернатива ботоксу

Для того щоб позбутися від зморшок на лобі та на інших ділянках, все більша кількість жінок і чоловіків віддають перевагу безін’єкційним методам. Тепер, всі видимі дефекти на шкірі необов’язково усувати за допомогою ботоксу, адже на допомогу приходить сучасна апаратна косметологія.

Процедура фотоомолодження шкіри вважається неінвазивною та абсолютно безболісною методикою, яка допоможе оздоровити шкіру чоловіків та жінок, домогтися необхідного ефекту омолодження.

Завдяки активному впливу спалахів світла, вдається позбутися від вікової пігментації, постакне, куперозу, розгладити зморшки в зоні декольте.

Адже використання ботоксу для омолодження підходить далеко не всім, а тому косметологи Клініки естетичної медицини М. Новосільської пропонують вже перевірені альтернативні варіанти у вигляді апаратних методик.

Як підготуватися до процедури фотоомолодження

Процес підготовки до майбутньої процедури досить простий. За 2 тижні до початку призначеного сеансу необхідно:

 • відмовитися від відвідування солярію, прийому сонячних ванн;
 • відмовити від використання хімічних пілінгів;
 • відмовитися від прийому антибіотиків тетрациклінового ряду.

За 3 дні до початку процедури не рекомендується користуватися засобами, в складі яких міститься спирт. Також, необхідно відмовитися від відвідування басейнів, лазень і саун.

замовити послугу

Як швидко позбутися від зморшок на лобі без уколів

Мімічні зморшки вдається розгладити вже після першої процедури, завдяки ефективному і потужному лазерному апарату Harmony XL з маніпулами SSR.

Процедура проводиться в кілька етапів:

 1. Огляд пацієнта, визначення можливих протипоказань і підготовка лазеру.
 2. Поверхню шкіри необхідно очистити від слідів декоративної косметики та різних забруднень.
 3. Проводиться дезінфекція поверхні шкіри обличчя.
 4. Рівномірний розподіл спеціального гелю по всій оброблюваній ділянці шкіри.
 5. Використання лазерного променю, який дозволяє прибрати судинну сітку, пігметацію та зморшки.
 6. Косметолог прибирає залишки гелю та обробляє шкіру регенеруючим кремом з сонцезахисним ефектом.

Щоб прибрати пігментацію, судинну сіточку та зморшки на шиї та на інших ділянках тіла потрібно пройти курс, який складається з курсу процедур  ( від 6 разів) один раз на два тижні.

Як прибрати веснянки та розгладити зморшки за допомогою сучасного лазерного апарату Harmony XL

Зморшки на лобі, під очима, в зоні декольте є справжньою проблемою для чоловіків і жінок у віці 30+. У Клініці естетичної медицини працюють кваліфіковані косметологи, яким вдалося відшукати ідеальне ефективне вирішення таких проблем – застосування 4д омолодження лазером Harmony XL.

Маніпули SSR допомагають максимально безпечно розгладити зморшки, завдяки застосуванню запатентованої технології AFT. Дана технологія дозволяє позбутися від випромінювання, зберігаючи виключно таку довжину хвиль, які здатні впливати на певні хромофори.

Переваги процедури фотоомолодження обличчя у Львові

У порівнянні з різними ін’єкційними процедурами та хірургічними методами фотоомолоджування має велику кількість переваг:

 • Якісний ліфтинг. Лазерний промінь впливає на необхідні проблемні ділянки обличчя, не зачіпаючи сусідні м’які тканини, що гарантує безпечну підтяжку шкіри.
 • Максимально безпечно. За допомогою лазерного апарату Harmony XL вдається налаштувати та підібрати потрібний режим роботи.
 • Безболісно. Завдяки застосуванню запатентованої технології In-Motion від Alma Lasers, лазер не нагріває ділянку шкіри, що робить процес боротьби з мімічними зморшками максимально комфортним для клієнта.
 • Висока ефективність. Пружність і еластичність шкіри підвищується вже після першої процедури.

Крім того, відзначають універсальність такої процедури, яка підійде практично кожному – чоловікам і жінкам будь-якого віку з вираженими ознаками старіння.

Реабілітаційний період після лазерного фотоомолодження обличчя

У список переваг важливо додати ще одну перевагу лазерного фотоомолодження – відсутність тривалого реабілітаційного періоду. Це пояснюється тим, що антивікова процедура не здатна пошкоджувати епідерміс.

Єдине, про що слід пам’ятати: 2 тижні після фотоомолодження не рекомендується засмагати на сонці та відвідувати солярій. Перед тим, як вийти на вулицю необхідно користуватися сонцезахисними кремами та іншою декоративною косметикою з фактором захисту від 35.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Фотоомолодження

Шия15 хв1600₴
Кисті рук30 хв1600₴
Руки повністю40 хв3300₴
Декольте15 хв1800₴
Все обличчя50 хв2200₴
Обличчя + шия60 хв2550₴
Обличчя + шия + декольте70 хв3300₴
Шия + декольте50 хв2300₴
«Метелик» (ніс + скули)50 хв1600₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію