Послуга

Трансплантація волосся

 FUE пересадка волосся  у Львові

Розкішні шевелюри, блискуче, густе, здорове волосся з давніх-давен вважаються однією з основних ознак краси. Як жіночої, так і чоловічої. Однак далеко не кожному з нас природа справді надає цей подарунок. А якщо ми й маємо можливість радіти здоровому і густому волоссю в молодості, то з часом його у нас стає все менше і менше.

Причин втрати волосся – безліч. Від генетичної схильності, до проблем зі здоров’ям чи просто вікових факторів, котрі безжально зменшують кількість дорогоцінних волосків у нас на голові. І якщо медикаменти, косметичні засоби, чи навіть серйозні ін’єкційні процедури не допомагають припинити випадіння, залишається або змиритися, або звернутися до сучасної науки та методик, котрі давно апробовані за кордоном і довели свою ефективність та затребуваність.

Мова про пересадку волосся методом FUE, котру проводять у Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської. Складна наукова назва, котра на перший погляд мало що скаже пересічному читачу, насправді представляє собою досить просту для розуміння процедуру. Мова і справді про пересадку волосся. Однак пересадку одним із найсучасніших методів, котрі існують на ринку косметології та пластичної хірургії.

Отож, що собою представляє пересадка волосся методом FUE. Пацієнтові, котрий бажає побороти випадіння волосся та відновити його шар на голові, по суті, пересаджують волосся з однієї ділянки голови на іншу. Зазвичай волосся для цієї процедури береться із ділянки потилиці, а тому його на ній повинна бути достатня кількість. Це є однієї із основних вимог для проведення процедури, адже пересаджують вам виключне власне волосся.

Процедура відбувається під місцевою анестезією. Волосяні цибулини видаляють зі шкіри, не пошкоджуючи її, а після цього спеціальними методиками приживляють отриманий матеріал на ділянці, котра потребує відновлення волосяного шару. За один раз можна пересадити до 4000 графт (кожен графт містить від 1 до 3 волосяних цибулин).

Фахівці-трихологи уже давно визнали ефективність та надійність саме безшовного методу пересадки волосся. Цей метод є найбільш сучасним, Процедура триває від 3 до 7 годин (в залежності від об’єму роботи). При потребі, особливо у випадку великих ділянок облисіння, процедура повторюється кілька разів.

Результат – пересаджене волосся продовжує рости протягом усього життя. І навіть при природному випадінні із цибулини волосина заміняється новою.  Таким чином,  без тривалих реабілітаційних періодів, ви отримуєте нове, здорове волосся на всій поверхні голови. А заразом – впевненість у собі, чудовий зовнішній вигляд та фізичний і психологічний комфорт від власного відображення у дзеркалі.

Сьогодні це – реальність, доступна кожному. Варто лише прийняти правильне рішення.

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Пересадка волосся методом FUE (1 графт)1$
Пересадка бріввід 1000$
Операційне виправлення результатів невдалої пересадки волосся (1 графт)5$
Пересадка волосся довшого за 1 см (1 графт)3$
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію