Послуга

Збільшення чоловічих статевих органів без операції

Розмір має значення

Ще в недавньому минулому для збільшення пеніса без хірургічних маніпуляцій було нереально. Щоб домогтися бажаного результату, доводилося впроваджувати в орган імплантати з різних матеріалів, а реабілітація була непростою. Але сьогодні, завдяки швидкому розвитку медичних технологій, з’явилася можливість домогтися добрих результатів з використанням малоінвазивних методик. Ефект від таких процедур цілком порівнянний з ефектом операції по збільшенню члена, але при цьому пацієнт не відчуває дискомфорту, менше ризикує своїм здоров’ям і не страждає від неприємних побічних ефектів.

За даними незалежних опитувань майже 80% представників сильної статі незадоволені довжиною свого статевого органу. І майже стільки ж чоловіків стверджують, що хотіли б збільшити член в об’ємі. При цьому більшість опитаних впевнені, що параметри чоловічого члена мають величезне значення для всіх жінок.

Що можна зробити, якщо природа не нагородила вас значним достоїнством, і ви маєте проблеми в сексуальній сфері? Оперативне втручання з протезуванням допоможе збільшити довжину та товщину члена. Але еректильна дисфункція при цьому може залишитися і навіть посилитися. До того ж не виключені небезпечні ускладнення, такі як відторгнення і нагноєння. Ось чому в останні роки все більшим попитом починає користуватися контурна пластика чоловічого статевого органу.

Показання та протипоказання до збільшення статевого члена

Показання до проведення ін’єкційних процедур індивідуальні і включають:

 • Невдоволення розміром пеніса і сильні комплекси з цього приводу;
 • Істинний дефіцит товщини або довжини статевого члена;
 • Еректильна дисфункція, викликана психологічним дискомфортом;
 • Наслідки механічної травми;
 • Дисгармонія в інтимних відносинах;
 • Нездатність задовольнити жінку з-за малих габаритів члена.

При цьому протипоказання єдині та загальноприйняті:

 • психічні відхилення;
 • загострення хронічних захворювань;
 • венеричні інфекції
 • наявність запальних процесів в організмі;
 • рани, нагноєння і виразки;
 • важкі патології органів сечостатевої системи;
 • аутоімунні захворювання;
 • індивідуальна непереносимість компонентів при проведенні контурної пластики.

Збільшення члена гіалуронової кислотою

Ця ін’єкційна процедура передбачає введення спеціальних наповнювачів і гелів на основі гіалуронової кислоти. Такі матеріали є повністю біосумісними з тканинами людського тіла. Метод дуже зручний, оскільки не вимагає загальної анестезії та перебування в стаціонарі. Відновлювальний період триває зовсім недовго, і вже через кілька днів пацієнт може повернутися до свого звичного життя.

Але на постійний результат сподіватися не варто. Справа в тому, що протягом року дермальні філлери повністю розсмоктуються. А не розсмоктуються наповнювачі для тих же цілей застосовуватися не можуть, тому що вони часто провокують сильні алергічні реакції. Крім того, можлива міграція матеріалу і навіть його відторгнення.

Ліпофілінг (збільшення статевого члена аутожиром).

Для чоловіків, які проти введення в свій організм чужорідних синтетичних матеріалів, був розроблений інший метод збільшення пеніса – ліпофілінг (збільшення аутожиром). В цьому випадку орган стає більшим за рахунок введення в нього власної жирової тканини пацієнта, взятою з іншої частини тіла. Безперечною перевагою подібних процедур є їх нешкідливість для здоров’я і відносна сталість результату. Частина жиру, звичайно, з часом розсмокчеться, але якась його кількість благополучно приживеться і залишиться в органі. З мінусів є можливість нерівномірного розподілу жиру по колу статевого члена.

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Первинна консультація провідного спеціаліста30 хв1500₴
BIO EXPANDER Інтимна контурна пластика чоловічих статевих органів30 хв15500₴
Біоревіталізація (Інтимна пластика)30 хв14300₴
Операційне збільшення статевого членавід 3500$
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію