Послуга

Догляд за тілом: механічна чистка спини та пілінги для тіла

Позбудься небажаного волосся – воскова епіляція рук, ніг, спини

Догляд за тілом – депіляції, чистки обличчя, карбокситерапія,  маски, воскова епіляція. Шкіра тіла потребує догляду не менше ніж шкіра обличчя, а іноді навіть більш серйозного і професійного.

Регулярний і грамотний догляд за шкірою тіла складається не тільки з гігієнічних процедур, але і з особливих, спеціально спрямованих на вирішення певних проблем, процедур: косметичні засоби, скраби і пілінги, різні види масажів, мезотерапія, водні процедури і багато іншого.

Все це потрібно для того, щоб своєчасно запобігти або позбутися таких проблем як: сухість і в’ялість шкіри, розтяжки, пігментні плями і висип, целюліт і варикозна сітка.

Механічна чистка спини – переваги та недоліки

Механічна чистка спини

Механічна чистка спини – процедура, яка проводиться вручну з метою очищення шкіри від усіх видів забруднення, таких як мілліуми, комедони, вугрі, акне і жировики, а також для профілактики запальних висипань на шкірі спини.

Механічна чистка спини необхідна, якщо у Вас:
глибокі комедони

  • жирна себорея
  • закупорка вивідних проток жирових залоз
  • розширені пори
  • вугрі (дозрілі пустули)
  • комедони (чорні точки)
  • жировики
  • міліуми (просянки)

Метод чистки допомагає вибрати косметолог, відносно вашої шкіри і потреб.
Завдяки цій процедурі ви зможете почувати себе комфортно у будь-якому одязі, бо проблема ховати спину зникне.

Пілінги

Ще один варіант – пілінги. Найефективнішими в боротьбі із запаленнями вважаються саліцилові. Повний курс складається з 3-6 процедур, що проводяться раз на тиждень. Для усунення некрасивих рубців і цяток після прищів можна вибрати трихлор-оцтовий або лазерний пілінг. Вони глибоко впливають на шкіру, відшулушуючи все непотрібне. 

Воскова епіляція

На весні і літом – особливо популярна епіляція ніг.

Сезон «коротких спідниць» розпочато!

А Ви встигли до нього підготуватись? Чи ще досі вважаєте дієвим способом у боротьбі з небажаним волоссям, бритву та депілятор? Це в минулому! Гладкі ніжки – завжди залишаються must have у будь – якому сезоні.

Тим не менш, багато хто уникає воскової епіляції, головним чином тому, що це боляче. Однак, якщо все робити правильно, Ви зміните своє ставлення про неї. Проведення епіляцій в домашніх умовах виключається,тому що для виконання, необхідний підхід людини, яка пройшла відповідне навчання та з досвідом.

Спеціаліст підбирає віск в залежності від типу шкіри і структури волосся.Та й не тільки ніжкам такий догляд необхідний,тому ми пропонуємо епіляцію наступних частин тіла: зона навколо рота, видалення волосся з носа, зона пах руки, спина, сідниці, ноги, інтимна зона.

Сучасна жінка не хоче витрачати час на часте видалення небажаного волосся, часте роздратування,тому обирає саме метод воскової епіляції. Оптимальна довжина волосся для воскової епіляції 3 — 5 мм. Все частіше цією процедурою цікавляться і чоловіки,і нічого дивного в цьому немає,чоловіки додають тілу доглянутий вигляд та виділяють рельєф м’язів.

Слід зауважити, що існують і свої протипоказання для тих, хто страждає захворюваннями шкіри, на тілі має бородавки і папіломи, фурункули і прищики. Заборона є також на можливі інфекційні захворювання, такі як герпес, псоріаз короста.

Не рекомендується проводити епіляцію тим людям, які страждають на цукровий діабет, варикозним розширенням вен, а також можливими запаленнями судинної системи. Після процедури: протягом доби не слід відвідувати сауну і лазню, наносити на шкіру різну косметику. Не рекомендується засмагати два дні після процедури.

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Чистка спини (механічна)1 год1400₴
Чистка грудей (механічна)1 год550₴
Пілінг спини (поверхневий)50 хв1100₴
Пілінг спини(серединний)50 хв1400₴
Carboxy Therapy (тіло)1 год1260₴
Епіляція під пахвами (воскова)20 хв280₴
Епіляція ніг до коліна (воскова)25 хв500₴
Епіляція ніг повністю(воскова)45 хв560₴
Епіляція під пахвами (воскова)20 хв280₴
Епіляція зони навколо губ (воскова)15 хв200₴
Епіляція над верхньою губою(воскова)15 хв150₴
Епіляція сідниць(воскова)40 хв930₴
Епіляція грудей(воскова)40 хв730₴
Епіляція спини(воскова)60 хв1250₴
Інтимна епіляція чол (воскова)60 хв640₴
Інтимна епіляція жін (воскова)60 хв490₴
Художня інтимна епіляція (воскова)60 хв700₴
Епіляція рук повністю (воскова)40 хв300₴
Епіляція рук до ліктя (воскова)30 хв220₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію