Послуга

 Трихологія – Лікування випадіння волосся

Замовити консультацію

Як зупинити випадіння волосся?  Лікування облисіння у клініці лікаря трихолога М. Новосільської 

Густе, здорове, сповнене блиском та «життям» волосся – мрія, напевне, чи не кожного з нас. Однак чи всі ми можемо похвалитися саме таким волоссям? Чи кожен із нас задоволений станом свого волосся, його густотою, довжиною, кольором, еластичністю та здоровим виглядом? Навряд чи.

Причини облисіння у чоловіків:

На сьогоднішній день встановити точну причину складно, але в більшості випадків облисіння у чоловіків є спадковою схильністю, або опосередковано діяльністю гормональної системи. Якщо гормональний фон в порядку, то можна підозрювати, що до облисіння призвела дія одного з наступних факторів:

– стрес;

– вживання сильнодіючих ліків;

– порушення обміну речовин;

– інтоксикація;

– інфекційні або важкі хронічні захворювання. 

Причини випадіння волосся у жінок :

– наслідки фізіологічних змін організму після пологів;

– медикаментозні препарати;

– гормональні протизаплідні засоби;

протипухлинні ліки;

– зміни в ендокринній системі;

– порушення психоемоційного стану;

– сезонність;

– неправильний раціон харчування.

Як зупинити випадіння волосся? Методи лікаря трихолога Мирослави Новосільської 

Якщо Ви помітили інтенсивне випадіння волосся не слід зволікати, потрібно негайно звернутись до трихолога для найскорішого вирішення даної проблеми. Трихолог – це лікар-дерматолог, який спеціалізується на діагностиці (встановлення причини випадіння волосся), профілактиці та лікуванні шкіри голови.

Консультація лікаря-трихолога включає:

– огляд лікаря, діагностика за допомогою трихоскопу, збір анамнезу;

– направлення на аналізи в лабораторію;

– оцінка результатів аналізів;

– призначення курсу лікування ( медикаментозне, вітаміни проти випадіння волосся,  доглядові засоби проти випадіння волосся,  процедури).

Під час огляду лікар дерматолог-трихолог використовує метод трихоскопії та послідовно вивчає волосяну частину голови. Прилад дозволяє змінювати ступінь збільшення, а всі дані відеокамера передає на комп’ютер.

Метод неболючий та нешкідливий. Його можна проводити дітям будь-якого віку, вагітним жінкам та годуючим матерям.

Трихоскопія у Львові

Трихоскопія дозволяє більш ретельно оцінити стан волосся, шкіри голови та встановити причини випадіння волосся.. Наочно показати пацієнту проблемні зони, оцінити можливі ефекти від тої чи іншої терапії. Але головне — це контроль у процесі лікування. На трихоскопії ми можемо побачити найперші позитивні зміни, поки неозброєним оком ще нічого не видно (наприклад, відростання волосся довжиною до 1мм).

Після проведення трихологічного огляду можна діагностувати з яким типом випадіння волосся ми маємо справу.

Виділяють:

 • андрогенетичний ( У представників чоловічої статі алопеція починається по лінії росту волосся, так, чоло візуально стає вищим. Поступово більш вираженими стають скроневі залисини.Волосся  в тім’яній області рідшає, потім тут формуються залисини. Потиличне волосся залишається недоторканим. Подібні зміни можуть сформуватися у чоловіка вже у віці після двадцяти років. У жінок лінія росту волосся залишається не порушеною. Спостерігається порідіння волосся в лобно-тім’яній зоні та порідіння центрального проділу. Прискорення алопеції може спровокувати настання менопаузи).
 • дифузний (являє собою інтенсивне облисіння на всій площі голови, як у жінок, так і у чоловіків).
 • вогнищевий (Відрізняється від інших видів облисіння чіткими ділянками облисіння, які починаються з невеликих плям круглої або овальної форми і надалі можуть розширюватися або з’являтися на інших ділянках голови. Як і в будь-якому типі облисіння, при алопеції на певній ділянці спостерігається різка втрата волосся, при цьому нове волосся або не виростає, або росте в помітно меншій кількості або ж не росте зовсім).
 • рубцевий (виникає втрата волосся на тлі запалення або іншого патологічного процесу. Випадання волосся – це завершення утворення рубцевої тканини на місці зростання волосся).

Чому не варто займатись самолікуванням?

Самолікування – це не завжди ефективно, а часом і небезпечно! Народні методи на кшталт втирання сухої гірчиці чи перцевої настоянки  в шкіру голови можуть призвести до того, що лікарю доведеться лікувати пацієнта не тільки від випадіння, а й від екземи.

Лікування облисіння волосся у жінок та чоловіків

Основна мета лікування — усунення причин, які викликають випадіння волосся, а також нормалізація обмінних процесів на шкірі голови. Метод лікування облисіння визначається на консультації у фахівця. 

Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської пропонує широкий спектр послуг процедур для  лікування та догляду за вашим волоссям. Поєднання найефективніших засобів від випадіння волосся, косметичних препаратів із досвідом та професіоналізмом наших лікарів-трихологів гарантує нашим клієнтам максимальний результат та задоволення від досягнутого ефекту.

Лікування випадіння волосся. Трихологія в клініці Мирослави Новосільської 

Спектр трихологічних послуг, котрі надають фахівці Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської – максимально широкий. Найперше, звісно ж, це базова консультація лікаря-трихолога, адже правильно поставлений діагноз – це 50% успіху у лікуванні проблеми. Саме тому перед тим, як назначити той чи інший вид процедур, наші фахівці проведуть максимально точну та повну діагностику стану шкіри вашої голови та волосся, виключать усі можливі протипоказання, оцінять загальний стан вашого здоров’я. І вже після цього вам буде призначено коректні та потрібні саме вам процедури та аналізи.

Лікування випадіння волосся, його ламкості, сухості та загального «виснаження», лікування облисіння, педикульозу, вирішення проблем зі шкірою голови. Ці та інші послуги доступні для пацієнтів Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

Для клієнтів, котрі з тих чи інших причин уже втратили значну частину волосяного покрову на голові і бажають повернути собі густу і здорову шевелюру, ми пропонуємо надсучасну процедуру пересадки волосся безшовним методом FUE.

Показання до пересадки волосся:

– Андрогенетична (андрогенна) алопеція, яка є найбільш поширеною;

– Рубцева алопеція (травми, опіки, післяопераційні рубці);

– Тракційна алопеція; 

– Корекція передньої лінії росту волосся.

Пересадка волосся являє собою процес переміщення донорських волосяних фолікул з місць, де ростуть в більшій кількості, у місця їх відсутності.

Як виглядає консультація спеціаліста з трансплантації волосся?

– проводиться діагностика волосяного покриву пацієнта, його густота, стан волосяних фолікул, якість волосся;

– визначаються побажання пацієнта і можливості, виходячи з індивідуальних особливостей;

– фахівець разом з пацієнтом складає графік проведення операції.

Для досягнення максимального ефекту від будь-якої із обраних процедур, його закріплення, радимо, звісно ж, пройти повторну консультацію у наших фахівців вже після проведення обраного лікування. 

Що робити щоб не випадало волосся?

Щоб ефективно підійти до лікування і знайти правильні засоби від випадіння волосся, потрібно знати причину, а ось для профілактики дотримуватись наступних рекомендацій:

 • Якщо миєте голову, то мокре волосся краще промокайте рушником, а не викручуйте.
 • Туго затягнутий хвіст пошкоджує фолікули (цибулини) волосся. Уникайте таких зачісок, тим більше якщо є проблеми з волоссям.
 • Розчісуючи волосся, вибирайте гребінець з натуральних матеріалів.
 • Використовуйте фен як можна рідше і сушіть волосся прохолодним повітрям, а не гарячим.
 • Не вдавайтеся до дієт.

Ми гарантуємо вам найкомфортніші умови обслуговування, найсучасніші засоби від випадіння волосся, препарати світового рівня, найфаховіших спеціалістів та максимально індивідуальний підхід до потреб кожного свого клієнта.

замовити послугу

Процедури

Трихоскопія

Це метод діагностики стану шкіри голови та волосся. Здійснюється за допомогою трихоскопа. Цей апарат робить збільшення в п’ятдесят разів ділянки, яка оглядається.

За допомогою цього методу лікар отримує інформацію про стан шкіри голови, стан волосяних фолікулів, оцінює структуру волосяного стрижня, активність сальних і потових залоз, оцінює волосся в активну фазу росту і те, яке лише починає рости, а також встановлює чи є запальний процес на шкірі голови.

Коли проводять трихоскопію:

 • При випадінні волосся (алопеціях);
 • При захворюваннях шкіри голови (себорейний дерматит, псоріаз);
 • При сухій лупі;
 • При наявності новоутворень на волосистій частині голови;
 • При проблемах зі структурою волосини (ламкість та тьмяність волосся);
 • При свербіжі голови;
 • Для підбору засобів догляду.
 • Як підготуватися до процедури:
 • За день до проведення трихоскопії помити голову;
 • Не наносити засоби для стайлінгу;
 • Не фарбувати волосся за 2 тижні до процедури.

Переваги методу:

 • Безболісно;
 • Швидко – 15 хвилин;
 • Дозволений дорослим і дітям;
 • Комфортний при проведенні;
 • Можна повторювати багато разів на рік;
 • Не має побічного впливу на організм.

Під час трихоскопії лікар оглядає різні ділянки на голові (лобна, скронева, потилична та тім‘яна). Також оцінюється і стан волосся по довжині.

Догляд для жирної шкіри голови

Щоденне миття голови втомлює та дратує , тому для Вас серед переліку наших процедур є лінійка доглядових засобів для жирної шкіри голови від італійської фірми Орайзинг

Процедура рекомендується як для жирного волосся і шкіри голови так і при гіпергідрозі шкіри голови

Засоби у складі яких містяться екстракти меліси, терміну, липи, шавлії, ромашки делікатно:

 • очищують шкіру голови;
 • нормалізують секрецію сальних залоз;
 • протидіють себореї;
 • знімають свербіж та роздратування шкіри голови.

Дія даної лінії засобів дозволить рідше мити голову та насолоджуватись свіжою укладкою.

Догляд проти випадіння волосся

Причин , які провокують випадіння волосся є безліч:

 • стреси;
 • гормональні зміни;
 • незбалансовані дієти;
 • побічні дії ліків та багато інших.

Для доглядової процедури проти випадіння волосся використовуємо засоби в складі, яких містяться екстракти кропиви, шавлії, терміну, календули, розмарину, які:

 • стимулюють волосяні сосочки;
 • укріплюють волосяні цибулини;
 • стимулюють кровообіг;
 • вітамінізують, живлять та зволожують волосся.
Глибоке зволоження волосся

Серед переліку доглядових процедур за волоссям та шкірою голови, однією з найпопулярніших є процедура “Глибокого зволоження волосся” на основі засобів італійської фірми Орайзинг

Лінія засобів призначена для :

 • сухого, ламкого;
 • пошкодженого, обезводнненого волосся;
 • підходить для дівчат які фарбують  та висвітлюють волосся.

Основними засобами  в склад яких, входять: кокосове масло, екстракт вівса, календули, протеїни шовку:

 • глибоко зволожують та живлять волосся;
 • якісно вирівнюють волоссяний стержень, роблять його міцним , гладким, і шовковистим.

Ви будете задоволенні від ефекту після першої процедури.

Догляд за шкірою з сухою та жирною лупою

Багато хто з нас хоча б раз у житті стикався з такою проблемою як лупа. Причиною виникнення проблеми може бути: зміна гормонального фону і грибок, який викликає появу лупи.

Для процедури використовуємо засоби італійської фірми Орайзинг,  у складі яких містяться екстракти ісландського моху, берези,  та есенціальне масло проти сухої або жирної лупи.

Задопомогою цих засобів:

 • знищується грибок, який викликає появу лупи;
 • нормалізується гідроліпідний баланс шкіри голови;
 • усувається роздратування та  лущення шкіри голови.
Вирівнювання рН баланс

Однією з найперших доглядових процедур,  на початку лікування проблем зі шкірою голови та волосся є процедура рН баланс.

Для неї використовуємо засоби на основі екстрактів рослин італійської фірми Орайзинг.

Процедура  проводиться для:

 • відновлення кислотно-лужного балансу шкіри голови;
 • для зняття подразнення, почервоніння, свербіжу та лущення;
 • для припинення випадіння волосся та покращення його росту.

Активними компонентами засобів є такі складники як: екстракти берези, бука, чорної смородини, масло гіркого апельсину, екстракт цедри апельсину,  Готу Кола які:

 • попереджають випадіння волосся та прискорюють ріст нового;
 • делікатно очищують та заспокоюють шкіру голови;
 • живлять структуру волосся, надають йому м’якості та еластичності.

Ця процедура стане справжнім порятунком для Вашого волосся та шкіри голови.

Пілінг шкіри голови

Для того щоб волосся завжди виглядало здоровим та доглянутим, потрібно доглядати не лише за локонами, а і за шкірою голови.

Пил, бруд, шкірне сало, засоби для укладання волосся накопичуються щодня  на шкірі голови.  Шампуні якими ми  користуємось не здатні до кінця очистити шкіру голови. Та є ефективний метод такий як пілінг , який очищає шкіру від будь-яких забруднень.

Така процедура здатна позбавити від:

 • старих ороговілих клітин;
 • свербіжу;
 • лупи;
 • зменшує надлишок шкірного сала;
 • стимулює ріст волосся;
 • покращує мікроциркуляцію і дає шкірі “дихати”.

Для процедури використовуємо натуральні рослині компоненти , які мають антибактеріальний, дезінфікуючий, заспокійливий ефект. Процедура не шкідлива як для чоловіків так і для жінок.

Стамінорайзинг

У складі засобів, що використовуються для процедури містяться активні стовбурові рослинні клітини, які:

 • зберігають життєву силу шкіри;
 •  уповільнюють природні процеси старіння фолікула, тим самим запобігають випадінню волосся;
 • виконують функцію оновлення і омолодження на клітинному рівні;
 • живлять і зволожують фарбоване волосся, надаючи природній блиск.
5 альфаорайзинг

Процедура, яку проводять:

 • при проблемах випадіння волосся (андрогенна алопеція);
 • порідіння волосся в скроневій зоні;
 • при проблемах порідіння волосся на фоні чутливої жирної  шкіри голови.

До складу засобів, які використовуємо для процедури входять екстракти бузку звичайного, бамбуку, кінського каштану, ефірні масла лимона, апельсина, які:

 • є ефективним інгібітором 5 альфа редуктази;
 • стимулюють мікроциркуляцію крові;
 • живлять волосся і шкіру голови.
H.g.system

Процедура, яку проводимо:

 • при проблемах порідіння волосся, повільного росту і тонкому, пушковому волоссі;
 • для стимуляції росту волосся.

До складу засобів входять екстракти: деревію, шавлії, розмарину, мати-й-мачухи, червоного винограду, які стимулюють, тонізують, розширюють переферичні судини, зміцнюють волосся ні фолікули, зміцнюють волосся та надають йому блиску.

Протизапальна процедура для шкіри голови

Засоби, які використовуються для процедури містять у складі екстракти ромашки, звіробою, деревію,бузку звичайного , які допомагають:

 • зменшити запалення, заспокоїти шкіру;
 • зняти роздратування, почервоніння, свербіж та лущення;
 • та володіють протизапальними та антиоксидантними властивостями.
Реконструкція Oway

Професійно-косметичний засіб Rolland Oway по догляду за пошкодженим волоссям призначене для дбайливого очищення і ефективного відновлення навіть самих пошкоджених і ламких пасом. Який наповнює волосину керамідами і мінералами і дає живий і доглянутий вигляд.

Реконструкція Joico

Це лікувальна процедура для відновлення волосся  після літнього періоду. Реконструкція ідеально підійде для підготовки волосся до холодів. Наповнить волосинку, поживить, зробить її мякою та  шовковистою. Додає волоссю блиск, забирає тьмяність.

При накопичувальному ефекті допомагає позбутись ламкості волосся та посіченних кінців.

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Первинна консультація провідного спеціаліста30 хв1400₴
Первинна консультація провідного спеціаліста (Київ, Одеса)30 хв1500₴
Первинна консультація провідного спеціаліста (закордоном)30 хв200$
Повторна консультація провідного спеціаліста30 хв1000₴
Повторна консультація провідного спеціаліста (закордоном)30 хв200$
Первинна консультація спеціаліста30 хв700₴
Онлайн консультація провідного спеціаліста (закордоном)30 хв80 - 100$
Повторна консультація спеціаліста30 хв420₴
Первинна консультація по пересадці волосся30 хв1500₴
Пілінг шкіри голови (чол)1 год920₴
Пілінг шкіри голови (жін) - Довжина 11 год1070₴
Пілінг шкіри голови (жін) - довжина 21 год1170₴
Пілінг шкіри голови (жін) - довжина 31 год1270₴
Процедура Ph баланс (чол)1 год1420₴
Процедура Ph баланс (жін)1 год1640₴
Процедура "Глибоке зволоження волосся" (довжина 1)90 хв1190₴
Процедура "Глибоке зволоження волосся" (довжина 2)90 хв1300₴
Процедура "Глибоке зволоження волосся" (довжина 3)90 хв1410₴
Процедура "Догляд при випадінні волосся" (довжина 1)90 хв2000₴
Процедура "Догляд при випадінні волосся" (довжина 2)90 хв2110₴
Процедура "Догляд при випадінні волосся" (довжина 3)90 хв2220
Реконструкція волосся Joico (перша довжина)60 хв970₴
Реконструкція волосся Joico (друга довжина)60 хв1190₴
Реконструкція волосся Joico (третя довжина)60 хв1530₴
Реконструкція волосся Joico (четверта довжина)60 хв1770₴
Процедура Therapy
(перша довжина)
60 хв870₴
Процедура Therapy
(друга довжина)
60 хв1020₴
Процедура Therapy
(третя довжина)
60 хв1170₴
Апаратна процедура "Milta Head"10 хв1600₴
Процедура 5 АльфаОрайзинг (довжина 1)60 хв1700₴
Процедура 5 АльфаОрайзинг (довжина 2)60 хв1810₴
Процедура 5 АльфаОрайзинг (довжина 3)60 хв1920₴
Процедура "H.G.System" (довжина 1)90 хв1650₴
Процедура "H.G.System" (довжина 2)90 хв1760₴
Процедура "H.G.System" (довжина 3)90 хв1870₴
Процедура"Догляд проти лупи" (чол.)60 хв1310₴
Процедура"Догляд проти лупи" (жін.)60 хв1580₴
Процедура"Догляд за жирною шкірою голови" (чол.)60 хв1260₴
Процедура"Догляд за жирною шкірою голови" (жін.)60 хв1520₴
Лікування педикульозу60 хв1200-2200₴
Процедура StaminORising (перша довжина)60 хв1700₴
Процедура StaminORising (друга довжина)60 хв1810₴
Процедура StaminORising (третя довжина)70 хв1920₴
Реконструкція волосся O-way (коротке)2 год1620₴
Реконструкція волосся O-way (середнє)2 год2120₴
Реконструкція волосся O-way (довге)2,5 год2620₴
Процедура "Велюр"(перша довжина)60 хв1495₴
Процедура "Велюр"(друга довжина)60 хв1595₴
Процедура "Велюр"(третя довжина)60 хв1695₴
Мезотерапія "Поліо"10 хв2990 ₴
Процедура "WOW ефект" (перша довжина)60 хв1300₴
Процедура "WOW ефект" (друга довжина)60 хв1400₴
Процедура "WOW ефект" (третя довжина)60 хв1500₴
Протизапальна терапія для шкіри голови (1 довжина)60 хв1700₴
Протизапальна терапія для шкіри голови (2 довжина)60 хв1810₴
Протизапальна терапія для шкіри голови (3 довжина)60 хв1920₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію