Мілта Head – нова процедура для збільшення густини волосся

Чимало людей рано чи пізно зіштовхуються з проблемою випадіння і стоншення волосся. Причиною зменшення кількості волосся може стати стрес, неправильне харчування або генетична схильність. Алопеція – це поширена проблема, але тепер з нею можна боротись без страху і з користю для себе завдяки процедурі Мілта Head.

Мілта Head – це апаратна медична процедура, мета якої вилікувати облисіння, покращити стан і густину волосся. Вона не належить до категорії малоінвазивних, тому безболісна і не шкідлива для вашого здоров’я. Кому стане у нагоді процедура, і в чому її відверті переваги розповімо далі.

Як працює MILTA HEAD?

MILTA HEAD – це інноваційна процедура у галузі трихології, яка допомагає збільшити густину і покращити стан волосяного покриву завдяки активізації метаболізму клітин волосяного фолікула. Дія пристрою заснована на технології низькоінтенсивного лазерного випромінювання. Під час його роботи на пацієнта діють одразу три фактори – це магнітні хвилі, імпульсне інфрачервоне випромінювання лазерного джерела та постійне випромінювання світлодіодного джерела в тому самому інфрачервоному діапазоні.

Працює апарат за принципом лазерної фототерапії. Його унікальна технологія полягає в поєднанні синергетичного ефекту випромінювання (видимого спектру, інфрачервоного випромінювання, м’якого лазера та магнітного поля) та його дифузії (до 13 см). Завдяки цьому лазерне випромінювання діє на волосяний фолікул таким чином: воно вивільняє додаткову енергію, завдяки чому створюються умови для росту нових волосків.

Переглянути відео як працює Мілта HEAD.

Низькоінтенсивні лазерні промені проникають крізь шар епідермісу і стимулюють кровообіг в шкірі голови. Посилений кровообіг в свою чергу посилює приплив вітамінів, мінералів, кисню та інших корисних речовин у волосяні цибулини, стимулюючи їх роботу. Енергія лазерного випромінювання легко переходить в біологічну і бере участь у синтезі білку. З останнього на 90% складається кожна наша волосина. Звідси і виникає будівельний матеріал для відновлення волосся.

апаратне збільшення густини волосся

Додатковим результатом процедури є відновлююча ланцюгова реакція, яка очищує та стимулює колагенові волокна, створюючи здоровішу шкіру голови. Таким чином волосся стає яскравішим і щільнішим. Апарат MILTA HEAD посилює васкуляризацію волосяних цибулин та активує стовбурові клітини дермального сосочка, покращує оксигенацію капілярної цибулини та метаболізм її клітин, зменшує секрецію шкірного сала.

Загальний ефект від використання технології наступний:

 1. Стимулювання росту волосся за рахунок підвищення кліткової енергії.
 2. Збільшення притоку крові до волосяних фолікулів.
 3. Прискорене виведення небажаних субстанцій, які порушують життєвий цикл волосся.
 4. Збільшення кількості кисню і поживних речовин.
 5. Активізація захисної функції шкіри голови.

Волосся після курсу процедур стає густим і приємним на дотик. Воно більше не ламається, зникає зайва пористість. На ділянках, пошкоджених алопецією, згодом відростає нове волосся, а волоски, що були, стають довшими, їх життєвий цикл не завершується завчасно. Змінюється і шкіра голови – вона виглядає доглянутою і чистою, зникає відчуття обтяження.

Кому і коли рекомендується застосовувати технологію?

Інноваційна процедура MILTA HEAD показана до застосування у випадках алопеції:

 • Андрогенної по чоловічому або жіночому типу.
 • Себорейної.
 • Гніздової.

Крім того, така процедура стане у нагоді під час постопераціного періоду, після пологів, тяжких захворювань, а також для загального зміцнення волосся і покращення його структури. Може використовуватись не лише з метою лікування випадіння волосся, але й профілактики.

 

Лікувальний вплив MILTA HEAD проявляється у:

 1. Зменшенні випадання волосся.
 2. Сприянні росту нового волосся
 3. Регулюванні вироблення гормонів.
 4. Покращенні засвоєння тканинами поживних речовин.
 5. Покращенні якості і густоти наявного волосся.
 6. Зменшенні виділення шкірного сала.

Така процедура підходить для усіх типів волосся жінок чи чоловіків. Результати від використання MILTA HEAD помітні після місяця лікування. Волосся після курсу процедур стане помітно густішим, об’ємнішим та блискучішим.

апаратне збільшення густини волосся

Протипоказань новітня методика не має. Ними можуть стати хіба що тяжкі захворювання, спричинені появою пухлин, а також вагітність. Варто відзначити, що сама процедура абсолютно безболісна і не має побічного ефекту.

Вартість та тривалість проведенння процедури Мілта Head можна переглянути за посиланням.

Коли і як ще може стати у нагоді MILTA HEAD?

Сучасний апарат здатен не лише покращувати структуру волосся і зупиняти його випадіння. Процедури з його використанням також показані під час трансплантації волосся. Під час складної операції з трансплантації волосся MILTA HEAD відіграє важливу роль у зберіганні донорської ділянки, покращенні якості графтів, прискоренні загоєння, зменшенні почервоніння та подразнення на шкірі голови. Ще він прискорює відростання волосся.

Застосовувати апаратну технологію можна, як до, так і після проведення трансплантації. Його використання до операції потрібно для підготовки ділянок, де буде здійснюватися пересадка. Після операції лазерне випромінювання прискорить загоєння травмованих ділянок і додатково простимулює швидке відростання волосся.

Ще MILTA HEAD позитивно впливає на нейро-емоційний баланс. Він слугує засобом для психоемоційної рівноваги. Апарат відновлює баланс парасимпатичної та симпатичної нервової системи, у свою чергу забезпечуючи правильну роботу вегетативної нервової системи. Важливість MILTA HEAD полягає в тому, щоб збалансувати всі нейротрансмісії мозку і привести всі емоції в потрібний стан.

Апарат доцільно використати для:

 • Лікування безсоння.
 • Оздоровлення.
 • Покращення уваги і концентрації.
 • Поліпшення пам’яті.
 • Стимуляції дофаміну і серотоніну.
 • Релаксації.

В чому особливості і переваги апарату?

Апаратна методика MILTA HEAD не має подібних. Швидкість її впливу пояснюється не лише новітньою технологією, а й особливостями самого апарату.

Що особливого має такий прилад:

 1. Джерело світла у ньому спроектовано відповідно до характеру голови. Тобто лікувальну частину апарату можна розтягнути і налаштувати таким чином, щоб мати можливість обробити будь-яку ділянку.
 2. Розміщення точок лазерного випромінювання по типу матриці забезпечує збалансовану світлову енергію.
 3. Змінити джерело світла в апараті легко та швидко, тому що джерело світла під’єднано до консолі з допомогою швидкоз’ємного роз’єму.
 4. Вільна консольна конструкція дозоляє джерелу світла залишатись в будь-якому положенні.
 5. Управління апаратом здійснюється за допомогою сенсорного екрану, що значно полегшує його використання.
 6. Лікувальна частина приладу має додаткову функцію відображення, яка дозволяє лікарю швидко визначити тривалість лікування.
 7. Апарат має додатковий захист і подвійний перемикач, це захищає його від помилок використання.
 8. Присутня голосова підказка, завдяки якій лікування проходить у розслаблюючій обстановці.

Апарат має площу випромінення 935 квадратних сантиметрів, яка забезпечується використанням 424-х лазерних медичних діодів. Наші працівники детально ознайомлені з принципом роботи приладу та його налаштуваннями. Вони подбають, щоб процедура принесла вам відмінний результат і гарний настрій.

Апарат MILTA HEAD може бути застосований у всіх галузях, де показано інфрачервоне лазерне або світлодіодне випромінювання. Завдяки регулюванню їх потужності такий спосіб лікування є найбільш універсальним. Крім того, саме матричні випромінювачі з кількома джерелами випромінювання визнані найефективнішими на сьогодні.

У нашій Клініці лікуванню з допомогою MILTA HEAD приділяється особлива увага, адже цей спосіб дійсно працює, особливо у комплексі з іншими. Його результати будуть значно кращі, якщо окрім лікування існуючого облисіння вдасться встановити і усунути його причину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Безболісна діагностика організму

SO/check.
Ламкість волосся та нігтів? Сухість шкіри? Перевір яких вітамінів не вистачає саме твоєму організму.
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
Отримати безкоштовну консультацію детальніше про послугу можна прочитати у нашій статті: Все про SO/check.
close-link