Як вилікувати облисіння без гормонів та операції

Як обрати та застосовувати найефективніші засоби від випадіння волосся

Андрогенна алопеція. Діагноз, при якому в організмі відбувається гормональний збій та спостерігається нерівна кількість статевих гормонів у плазмі крові. Пацієнти з таким захворюванням починають активно втрачати волосся і на голові чи тілі можуть формуватися «голі плями», на яких не росте навіть найтонший «пух». Здавалося б, всього лише випадіння волосся. Хороший шампунь і маска, упаковка вітамінів – і проблема вирішена. В реальності ж пацієнти з андрогенною алопецією зіштовхуються із серйозними труднощами, вирішити які не так вже й просто. Часто доводиться вдаватися і до непростих та доволі радикальних методик, як, наприклад, гормональна терапія. Лікування буває тривалим та дороговартісним, а результат часто тимчасовим. Тоді у пацієнтів просто опускаються руки. Однак сьогоднішня наша історія – не така сумна. Це історія із професійним та талановитим лікарем, дисциплінованою пацієнткою та щасливим кінцем, коли єдина проблема, яку доводиться вирішувати, – надто швидкий ріст та постійна необхідність його підфарбовувати.

Лікування випадіння волосся VS Пересадка волосся

«Потрібно робити операцію…», – з такими словами і сльозами на очах наша героїня прийшла на прийом до лікарки Мирослави Новосільської. Мова йшла про операцію з пересадки волосся, які є однією зі спеціалізацій та «родзинкою» в роботі Мирослави Новосільської – лікаря-трихолога, дерматолога-онколога, ін’єкціоніста контурної пластики та засновниці однойменної Клініки естетичної медицини. Процедура, безперечно, ефективна, однак все ж інвазивна та ще й не з дешевих. Але для пацієнтів з алопецією саме пересадка часто стає останнім кроком у спробі повернути собі здорову шевелюру та впевненість у собі.

Подібна проблема спіткала і нашу героїню. Вона тривалий час намагалася вилікувати алопецію. Вдавалася до активної гормональної терапії, котра приносила тільки тимчасовий результат – кілька місяців волосся відростало, однак після закінчення прийому гормонів починало випадати зі ще вищими темпами, буквально залишаючи по собі на голові велетенські голі плями.

«Давайте спробуємо обійтися без операції», – запропонувала тоді пані Мирослава. Жінка посміхнулася із сумом та сльозами в очах, однак все ж довірилася лікарці. І почалося лікування…

Трихоскоп – що це таке? Та чим він корисний у діагностиці та лікуванні облисіння

Як пояснює Мирослава Новосільська, розпочали лікування вони із детального обстеження на трихоскопі:

«Для моїх пацієнтів трихоскоп завжди стає «відправною точкою» при лікуванні проблем із волоссям. Цей інструмент дозволяє водночас і діагностувати проблему, і продемонструвати самому пацієнту реальну картину, з якою потрібно працювати. Саме така історія була і з жінкою, про лікування котрої ми зараз говоримо. Розпочали з трихоскопа, оцінили ситуацію, визначили проблему, призначили лікування і почали роботу», – згадує пані Новосільська.

По-перше, жінка перестала приймати гормональні препарати, котрі на той момент уже чітко продемонстрували свою абсолютну неефективність у вирішенні її проблеми. Далі, як пояснює Мирослава Новосільська, було обстеження на трихоскопі, трихологічний догляд та «неінтенсивне лікування». І результат не змусив себе довго чекати.

«Через два місяці жінка отримала шар нового, здорового волосся, яке практично повністю закрило оголену ділянку на її голові. Це – наш із нею спільний результат. Результат нашої роботи, оскільки без її бажання та готовності працювати над вирішенням проблеми досягнути такого ефекту було б важче. А тут нам вдалося одразу знайти спільну мову і це, як на мене, одна із головних запорук успіху. Щоб пацієнт довіряв своєму лікарю, а лікар розумів та поважав бажання і потреби свого пацієнта. Тоді лікування буде легким та комфортним, і задоволеними результатом залишаться обидві сторони», – пояснює пані Мирослава.

За словами лікарки, процес лікування у цьому випадку і справді був легким та неінвазивним. Навіть із пацієнткою Мирослава бачилась всього один раз на місяць. Тобто жінці не потрібно було проводити години і години поспіль у клініці чи на здачі аналізів. Усе відбувалося максимально комфортно та з повагою до особистого життя та графіка пацієнтки. Головна умова – чітко дотримуватися призначень Мирослави. І перший результат можна буде побачити вже через місяць лікування.

«Я завжди закликаю своїх пацієнтів не спішити зі здачею сотень аналізів. У більшості випадків це невиправдана трата часу, зусиль і, що не менш  важливо, коштів. Те саме стосується гормональних терапій, котрі нині так люблять назначити пацієнтам із алопецією. Вони далеко не завжди ефективні. Однак завжди мають вплив на організм. Ця історія – яскравий тому доказ. Я щиро рада, що жінка все ж звернулася до мене зі своєю проблемою. І хай початкова мета її була інша – операція, однак отриманий результат однозначно задовольнив нас обох», – відзначає Мирослава Новосільська. І з посмішкою додає, що зараз її пацієнтці доводиться мати справу із кардинально іншою «проблемою», – «Тепер пані скаржиться, що волосся надто швидко відростає і доводиться часто зафарбовувати сивину. Як на мене, просто прекрасна «проблема», враховуючи з чого ми з нею починали».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Безболісна діагностика організму

SO/check.
Ламкість волосся та нігтів? Сухість шкіри? Перевір яких вітамінів не вистачає саме твоєму організму.
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
Отримати безкоштовну консультацію детальніше про послугу можна прочитати у нашій статті: Все про SO/check.
close-link