термоліфтинг обличчя та шиї

Послуга

Безопераційна підтяжка обличчя – лазерний ліфтинг у Львові

Лазерне 4Д омолодження – це неінвазивний метод впливу на поверхню шкіри зовні та зсередини. За допомогою лазерного методу можна проводити обробку шкіру обличчя та інших ділянок тіла. В процесі виконання роботи фахівець здійснює вплив на колаген відразу з двох сторін, що сприяє ефективному омолодженню шкіри у чоловіків та жінок.

За допомогою сучасного процесу лазерного омолодження вдається зупинити старіння власної шкіри без ін’єкцій. Таким чином, можна вирішити величезну кількість естетичних проблем, що позитивно позначається на кінцевому результаті. Представлений спосіб є абсолютно безпечним для людського здоров’я та допомагає відновити колишню красу, молодість шкіри.

У клініці естетичної медицини М. Новосільської кваліфіковані фахівці пропонують проведення послуги лазерного омолодження за допомогою ClearLift ™. Це принципово новий і ультрасучасний підхід до фракційного впливу лазерних променів. В результаті при обробці Ваша шкіра не буде відчувати стрес, що позитивно позначається на її стані.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Під безопераційним методом підтяжки обличчя прийнято розглядати таку популярну процедуру, як термоліфтинг. На сьогодні саме ця процедура вважається досить ефективною і найпоширенішою. Друга, не менш популярна назва процедури, лазерний ліфтинг обличчя.

Це сучасна неінвазивна апаратна методика, яку застосовують для успішної підтяжки овалу обличчя, а також в процесі боротьби з віковими змінами шкіри. У Львові дану послугу надає Клініка естетичної медицини М. Новосільської. Кваліфіковані фахівці допоможуть зменшити провисання м’яких тканин, птоз, позбутися від вікових зморшок і відновити втрачений тонус м’язового каркасу.

Показання

 • в’яла та млява шкіра;
 • нечіткий контур овалу обличчя;
 • зменшення еластичності шкіри в результаті вікових змін;
 • заломи та зморшки;
 • яскраво виражені носогубні складки.

Лазерний ліфтинг шкіри обличчя є універсальною методикою, яка підходить абсолютно всім людям, незалежно від певного типу шкіри. Досить часто такі процедури використовують в комплексі разом з базовим набором процедур для запобігання старінню.

Протипоказання

 • вагітність, період годування груддю;
 • онкологічні захворювання;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • шкірні захворювання на тих ділянках обличчя, де має бути проведена процедура;
 • цукровий діабет та інші хронічні захворювання в стадії загострення;
 • запальні процеси в організмі людини, в результаті яких відзначають підвищену температуру тіла;
 • аутоімунні захворювання;
 • епілептичні напади.

Основний принцип роботи інноваційного методу омолодження –  термоліфтингу обличчя NIR

Позбутись зморшок тепер можна ще набагато швидше, безпечніше й ефективніше за допомогою сучасної лазерної методики. В результаті потік світла потрапляє на проблемні ділянки шкіри та допомагає боротися з ознаками її старіння. Це сприяє поверненню колишньої еластичності та чіткого контуру овалу обличчя.

Лазерний ліфтинг обличчя має на увазі під собою досить інтенсивний, але цілком акуратний процес прогрівання верхніх шарів шкіри. Для цього фахівці застосовують спеціальну насадку NIR, які укомплектовані певним світлофільтром. За допомогою такої насадки вдається досягти наступних цілей:

 • Стимулювати синтез колагенових волокон за рахунок високої температури світлових променів.
 • Прискорити обмінні процеси в клітинах, що призводить до оновлення верхнього шару шкіри.
 • Зробити поверхню шкіри більш м’якою, приємною на дотик.
 • Збільшити еластичність шкіри, розгладити зморшки.

В результаті досить швидко та якісно підтягується шкіра без операції. Для досягнення високих результатів рекомендується пройти повний курс. При цьому фахівець підбирає точну кількість сеансів індивідуально для кожного пацієнта: мінімальний курс складається з 6 процедур,  1 раз на тиждень.

Як проходить процедура термоліфтингу обличчя у Львові

Процедура термоліфтингу в Клініці естетичної медицини М. Новосільської проходить в кілька етапів:

 1. В першу чергу фахівець повністю очищає шкіру обличчя від залишків макіяжу.
 2. На необхідні ділянки шкіри наносять спеціальну гелеву основу – гель-провідник для лазерного променю.
 3. Проведення процедури має на увазі ведення лазерного променю по масажних лініях. При цьому клієнт не відчуватиме жодних неприємних больових відчуттів, а тільки легкі і теплі погладжування.
 4. Після процедури фахівець накладає відповідну крем-маску.

Залежно від особливостей шкіри кожної людини, по завершенню процедури можна спостерігати незначні почервоніння в області оброблених ділянок, які проходять протягом 30 хвилин.

замовити послугу

Переваги термоліфтингу обличчя за допомогою лазерного апарату Harmony ХL PRO

Ліфтинг обличчя – це універсальна процедура, яку можна проводити і для чоловіків, і для жінок, незалежно від пори року. З огляду на той факт, що світлові промені не пошкоджують м’які тканини, така безопераційна методика відрізняється абсолютною відсутністю тривалого періоду реабілітації.

Обираючи ліфтинг обличчя за допомогою апарату Harmony ХL PRO, кожен клієнт отримує наступний список переваг:

 • збільшується еластичність, пружність шкіри;
 • усуваються глибокі м’язові болі;
 • можливість повернути колишній природний колір обличчя;
 • поновлюються втрачені контури обличчя;
 • зменшуються носогубні складки;
 • зменшуються провисання шкіри, що виникли з різних причин (різке схуднення, вікові зміни, ліпосакція та інше);
 • розгладжуються поверхневі складки шкіри;
 • зменшується або ж повністю зникає «друге підборіддя».

Омолодження обличчя без операції в Клініці естетичної медицини М. Новосільської у Львові

У нашій клініці проводиться процедура  термоліфтингу шкіри обличчя за допомогою застосування сучасного лазерного апарату Harmony ХL PRO (Alma Lasers, Ізраїль). Така багатофункціональна платформа доповнена світловою насадкою NIR, яка функціонує за рахунок сучасної технології ATF.

Завдяки такій технології, вдається оптимізувати довжину хвилі світлового потоку, використовуючи цілий набір фільтрів. В результаті вдається збільшити позитивний ефект від світлового випромінювання без обов’язкового збільшення потужності апарату. Відбувається процес нагрівання колагенових, еластинових волокон, які під впливом температури стискаються, роблячи шкіру обличчя більш щільною.

Разом з цим апарат стимулює вироблення нових колагенових волокон для ще більшого посилення ліфтингового ефекту. Такий лазерний ліфтинг обличчя дозволяє помітити перші позитивні зміни на шкірі вже після одного сеансу: поверхня шкіри стає більш рівною, еластичною, розгладжуються зморшки, розташовані у верхніх шарах епітелію.

Ця процедура допомагає позбутися від перших ознак старіння шкіри обличчя, а також запобігти подальшим змінам та втраті еластичності. Відсутність будь-якої підготовки і мінімальний список протипоказань є важливими перевагами термоліфтингу для кожної людини. Крім того, лазерні промені виключають прояв будь-яких алергічних реакцій навіть у людей, що мають надчутливу ​​шкіру.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

NIR AFT Інфрачервоний термоліфтинг

Шия30 хв1000₴
Обличчя40 хв1700₴
Обличчя+шия+декольте60 хв3200₴
Лоб20 хв900₴
Декольте40 хв1200₴
Кисті рук20 хв980₴
Сідниці60 хв2700₴
Живіт60 хв2700₴
Живіт+боки60 хв3200₴
Міжбрівка15 хв450₴
Носогубні складки20 хв600₴
Кісетні зморшки (навколо губ)20 хв600₴
замовити послугу

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Що дає термоліфтинг?

Термоліфтинг вирішує такі естетичні проблеми шкіри: – контур обличчя стає чіткішим, – зменшується розмір носогубних складок, – зменшується провисання шкіри, – зменшується або зникає “друге підборіддя”- розгладжуються поверхневі складки та зморшки на шкірі.

Кількість процедур для результату від термоліфтингу?

Рекомендований курс процедур Термоліфтингу становить 6 -10 процедур. Їх рекомендовано проходити із періодичністю 1 раз в тиждень. Звичайно, результат буде помітний уже після проходження 1 сеансу, та максимально виражений він буде після проходження курсу, так, як процедура є накопичувальною.

Етапи виконання термоліфтингу?

Процедура Термоліфтингу проводиться наступним чином: – фахівець очищає шкіру обличчя, – на оброблювану ділянку наноситься спеціальний гель-провідник для лазерних процедур, – насадкою для лазера проводиться по оброблюваній ділянці, при цьому відбувається ведення лазерного променю по масажних лініях та вкачування енергії. – після процедури на оброблювану ділянку наноситься маска,крем по потребі шкіри.

Ціна на термоліфтинг?

Ціна Термоліфтингу залежить від розміру ділянки, на якій буде проводитись процедура. До прикладу, вартість однієї процедури Термоліфтингу для обличчя становить 1700 грн.

Чи можна робити термолфітинг на животі та бедрах?

Так, процедуру Термоліфтингу можна проводити на ділянках живота, сідниць, бедрах, декольте, шиї та навіть руках.

СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Лазерне видалення судин

У нашій клініці для кожного виду судинних новоутворень застосовується відповідний лазер.Ми використовуємо самий інноваційний лазер на світовому ринку Harmony XL PRO 2020 (Alma Lasers, Israel).

Лазерне 4Д омолодження

У клініці естетичної медицини М. Новосільської кваліфіковані фахівці пропонують проведення послуги лазерного омолодження за допомогою ClearLift ™.

Лазерне шліфування обличчя

. Тут працюють досвідчені та кваліфіковані фахівці, які допоможуть впоратися з подібними дефектами на шкірі обличчя із застосуванням потужного і єдиного в місті лазерного апарату Harmony XL Pro від німецького виробника Alma.

Видалення родимки лазером

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської проводиться процедура «лазерне видалення родимок» за допомогою сучасного лазерного апарату, який справляється з невеликими утвореннями.