Послуга

Особливості лазерної шліфовки шрамів у Львові

Після перенесених операцій, травм, опіків або дерматологічних захворювань на поверхні шкіри кожної людини з часом можуть утворитися шрами. При цьому такі змінені ділянки шкіри не приносять больових відчуттів, але провокують естетичний дискомфорт, адже часто знаходяться на видимих ​​зонах (руки, ноги, обличчя, шия).

Завдяки розвитку сучасної косметології вдається позбутися від подібних наслідків із застосуванням безболісних і абсолютно безпечних методів. У Клініці естетичної медицини М. Новосільської надають популярну послугу лазерне видалення шрамів із застосуванням авторської методики лікаря дерматолога, онколога М. Новосільської з використанням терапевтичних та лазерних методик,  а саме нового апарату 2020 року – Harmony XL Pro. Це єдиний у Львові лазер від німецької компанії-виробника Alma, за допомогою якого здійснюється процес шліфування шрамів. Крім того, цей апарат також дозволяє проводити процедуру видалення лазером слідів постакне та рубців.

Переваги лазерного видалення шрамів

Позбутися шрамів від прищів можна за допомогою сучасного найпотужнішого лазерного апарату Harmony XL Pro (Alma), завдяки якому дана процедура отримала безліч переваг:

 • Можливість зменшити розміри шрамів різного віку.
 • Висока ефективність (90% результату видалення грамів).
 • Відсутність сильних больових відчуттів.
 • Поверхня шраму розгладжується, а тон шкіри вирівнюється.
 • Безпечна процедура (дія лазерного променю виключно на шрам, не зачіпаючи здорову тканину).

Показання

 • шрами після хірургічного втручання;
 • механічні травми;
 • порізи;
 • опіки;
 • укуси;
 • результати лікування шкірних захворювань.

Протипоказання

 • вагітність і період годування груддю;
 • схильність шкіри до утворення колоїдних рубців;
 • шкірні захворювання на ділянках, де потрібно проводити процедуру;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет, а також інші хронічні захворювання;
 • захворювання крові;
 • аутоімунні захворювання;
 • часті епілептичні напади;
 • запальні процеси в організмі, в результаті яких відзначають підвищену температуру тіла.

Як позбутися від шрамів на обличчі

 • Застосування ін’єкційних комплексних препаратів;
 • Застосування силіконових пластин і гелю, створеного на основі силіконового матеріалу;
 • Лазерне видалення шрамів;

З огляду на основні види шрамів на обличчі, прийнято використовувати найбільш дієвий метод. Однак, Мирослава Новосільська, власниця Клініки естетичної медицини, рекомендує застосовувати перевірений спосіб лазерної шліфовки, за допомогою якого вдається забрати шрам з різних ділянок тіла у дорослих і дітей.

Спеціальна авторська методика лікування від М. Новосільської дозволяє позбутися навіть від шрамів, які утворилися після гострих і рваних ран. Ефективність даної методики була відзначена на міжнародному з’їзді хірургів і дерматологів в Арабських Еміратах. Особливо результативною таку методику вважають під час обробки шрамів на обличчі в результаті ДТП. Безпека методики дозволяє її використовувати для видалення шрамів у дітей (наприклад, коли дитина впала з гойдалки та розсікла брову).

Таким чином, за допомогою представленої методики вдається максимально якісно відновити поверхню шкіри і вирівняти шрам. При цьому якість результату залежить від того, коли саме був отриманий шрам, а тому важливо якомога швидше звернутися у клініку.

Як проходить процедура видалення шрамів в Клініці естетичної косметології М. Новосільської

Шліфування шрамів починається з обов’язкової консультації пацієнта. У нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, готові відповість на всі питання, що цікавлять пацієнта.

Після цього відбувається виконання наступних процесів:

 1. Ретельний огляд ділянки тіла, на якому знаходиться шрам або шрами.
 2. Спеціаліст визначає ступінь складності проблеми, що дозволяє встановити точну кількість майбутніх сеансів.
 3. Перед початком лазерного видалення шрамів лікар обробляє дану ділянку шкіри із застосуванням відповідних антисептичних засобів.
 4. Відбувається процедура мікрошліфування шкіри.
 5. Заключний етап – фахівець використовує спеціальний засіб для регенерації м’яких тканин і розповідає пацієнтові про подальші дії щодо догляду за даними ділянками.

Лазерний апарат Harmony XL Pro відрізняється високою ефективністю роботи та безпекою під час проведення кожного сеансу. Як тільки лазерний промінь потрапляє на уражену ділянку тіла, він сприяє активному запуску процесу регенерації тканин і виробленню колагену.

замовити послугу

Видаляємо шрами від опіків: як підготуватися до процедури

Для того щоб позбутися шрамів від прищів, опіків, травм та інше за 2 тижні до початку процедури не рекомендується засмагати в солярії або на сонці.

Крім цього, відзначають ще кілька важливих нюансів:

 • Не варто приймати антибіотики тетрациклінового ряду.
 • Потрібно відмовитися від проведення хімічних пілінгів шкіри.

За 3 дні до початку процедури не рекомендується проводити обробку шкіри всілякими спиртовмісних засобами, відвідувати сауни та лазні.

Реабілітаційний період

Після лазерного видалення шрамів протягом 2 тижнів варто відмовитися від сонячної засмаги та відвідувань солярію.

Протягом усього тижня не рекомендується:

 • Відвідувати спортивні зали та виконувати важкі фізичні вправи, які призводять до рясного потовиділення.
 • Відвідувати сауни, лазні або басейни загального користування.
 • Ще 3 дня після процедури не варто використовувати спиртовмісні засоби, які сильно висушують поверхню шкіри.

Якщо шліфування шрамів відбувалося на обличчі або на інших відкритих ділянках тіла, тоді рекомендується при кожному виході на вулицю користуватися сонцезахисними кремами, фактор захисту яких від 35 і вище.

Позбутися від старого шраму за допомогою лазерного методу у Львові

Лазерне видалення шрамів – процедура, за допомогою якої вдається позбутися від дефектів на шкірі, що мають різний вік. Вплив лазерного променю відрізняється диструктивним характером.

В результаті відбувається наступний процес:

 • Лазерний апарат забезпечує наявність необхідного променю, який впливає на дефекти шкіри.
 • Вдається позбутися шрамів від прищів і тим самим збільшити еластичність шкіри на уражених ділянках.
 • Завдяки регулюванню глибини лазерної шліфовки, фахівець вирівнює поверхню шкіри, яка стає однорідною.

Процедура шліфування шрамів відбувається в кілька етапів. В середньому для повноцінного видалення подібних дефектів на шкірі потрібно від 4 до 5 сеансів. При впливі лазерного променю відзначають поступове пошкодження клітин, на місці яких з’являються нові. Разом з цим в організмі буде запущений процес активного вироблення колагену та еластину.

Лазерне видалення шрамів дозволяє домогтися позитивного ефекту в 98% випадків. Щоб отримати бажаний результат потрібно пройти повний курс (точну кількість сеансів визначає лікар, після діагностики ділянки тіла).

Високоефективний лазерний апарат Harmony XL Pro допомагає позбутися від усіляких шрамів, а також від шрамів після кесаревого розтину. Фахівці Клініки естетичної медицини підкажуть, як правильно доглядати за шрамами після кожного сеансу.

замовити послугу

ціни на наші послуги

Прайс-лист

Фракційна лазерна шліфовка шкіри

Ділянка 1 см30 хв400₴
Ділянка 10х10 см40 хв2100₴
замовити послугу

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Як доглядати за шкірою після лазерної шліфовки?

Після процедури 3 дні не мочити оброблювану ділянку. Промокати ділянку Хлоргекседином та наносити Бепантен крем або Пантенол кожні 1-2 год. На місці шліфування утвориться кірочка, яку не можна здирати, вона має відпасти самостійно. Коли кірочка відпаде, зранку на оброблювану ділянку потрібно наносити сонцезахисний крем та поновлювати його кожні 2-3 години. Засмагати скворо заборонено! У весь час післяпроцедурного догляду не використовувати косметику що містить спирт та косметику для проблемної шкіри.

Як довго відновлюється шкіра після лазерного шліфування?

Явні ознаки проведеної процедури шліфування у вигляді почервоніння та кірочки тримаються до тижня часу. Пісял цього кірочка відпадає і ознак шліфування уже не помітно, проте шкіра ще залишається чутливою. Тому повне відновлення шкіри триває 3-4 тижні після шліфування.

Скільки процедур лаерної шліфіовки необхіно для результату?

Кількість процедур підбирає лікар пісдя проведеної консультації з пацієнтом. Вона залежить від: 1. стану шкіри, 2. глибини та величина рубців які потрібно шліфувати, 3. потреб та побажань клієнта. Для омолодження шкіри достатньо пройти 1 процедуру шліфування на усе обличчя. Для відшліфування рубців – орієнтовно 6 процедур і їх можна проводити локально на ділянку з бубцем.

Коли можна виконувати лазерне шліфування?

Перед проведенням процедури на оброблювану ділянку наноситься гель з обезболюючим ефектом. Завдяки цьому відчуття поколювання та печіння відчувається слабо. Залежно від ділянки шліфування та індивідуального больового порогу неприємні відчуття можуть відчуватись сильніше обо слабше.

Чи боляче робити лазерне шліфування обличчя ?

Спочатку спеціаліст наносить спеціальне масажне масло та проводиться лімфодринажний масаж усього тіла. Після чого приступає до пропрацювання конкретних проблемних ділянок тіла. Слідуючи лімфодринажним лініям, масажист пересуває по тілу клієнта циліндр-маніпулу. Після завершення масажу спеціаліст прибирає залишки масла з ділянки проведення масажу.

Скільки складає повний курс лазерного шліфування?

Повний курс лазерного шліфування підбирає дерматолог після огляду шкіри та обговорення потреб клієнта. Для відшліфування рубця потрібно, в більшості випадків, пройти орієнтовно 6 процедур. Для омолодження шкіри достатньо проходити 1 процедуру шліфування на усе обличчя раз в рік.

СУПУТНІ ПОСЛУГИ

Фотоомолодження

Фотоомолодження шкіри – апаратна процедура догляду за обличчям, що дозволяє вирівняти тон шкіри та розгладити зморшки.

Лікування псоріазу

Для досягнення ефективних результатів при лікуванні псоріазу у Клініці використовують відразу два основні методи

Лазерне лікування грибка

Лікування грибка нігтя без лазера (гелі, креми, медикаменти) триває в 90% випадків більше року, лазерне ж лікування пришвидшує одужання в 2-3 рази.

Видалення родимки лазером

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської проводиться процедура «лазерне видалення родимок» за допомогою сучасного лазерного апарату, який справляється з невеликими утвореннями.

Потрібна консультація? Зверніться до нас і Вас проконсультує фахівець.

 
Замовити консультацію