Реконструкція волосся від американського бренду JOICO

Реконструкція волосся JOICO створена на основі унікальної технології Quadramine Complex та включає декілька унікальних розробок. Перша – гідролізований кератин з вагою та розміром молекул MWS 150-2500, здатний проникати в структуру волосся. 19 амінокислот, що необхідні людській волосині також включені в інноваційну формулу комплексу. Білок кератину з молекулярним розміром і вагою 150-2500 реконструює волосся зсередини, а білок кератину з молекулярним розміром і вагою 1800-2500 з великим позитивним зарядом міцно закріплюється на пошкоджених (негативно заряджених) ділянках волосся, забезпечуючи максимальний захист кутикули.

Комплекс для глибокої реконструкції joico k-pak 4 step system – це професійний догляд-відновлення для пошкодженого, сухого, ламкого волосся.

Реконструкція проводиться у чотири етапи:

1. Шампунь глибокого очищення;

2. Запаювач кутикули;

3. Реконструююча маска глибокої дії;

4. Інтенсивний зволожувач;

Салонне відновлення JOICO K-PAK займе близько 1 – 1,5 години, в залежності від ступеня пошкодження волосся (прекрасно реконструює і здійснює лікування волосся, що січеться, фарбоване, пересушене, після завивки).

1. Першим кроком процедури є очищення: використання шампуню глибокого очищення, який позбавляє волосся від забруднень і, одночасно, зволожує. Шампунь наносять на 5 хвилин, потім змивають водою. Намилювати для створення піни – не потрібно, щоб не сплутувалось волосся.

2. Другий крок – на всю довжину волосся наноситься запаювач кутикули, який зміцнює і зволожує верхній шар волосини, балансує ph-рівень. При сильно пошкодженому волоссі 2-й та 3-й крок використовується кілька разів. Фахівці рекомендують залишити цей продукт на 5 хвилин, потім змити, і приступити до третього кроку.

3. Третій крок. Наноситься реконструююча маска глибокої дії. Вона створена для сухого пошкодженого волосся та містить найбільшу концентрацію Quadramine Complex (максимальна реконструкція внутрішніх шарів кортексу), відновлює, збільшує міцність та еластичність волосини. Її з легкістю можна назвати універсальною маскою для пошкодженого волосся. Маска для росту та зміцнення наноситься на всю довжину волосся і витримується 5 хвилин. Після того, як маска для лікування волосся буде змита – відбувається завершальний етап.

4. Четвертий етап – нанесення інтенсивного зволожувача. Основна функція цього продукту – максимальне зволоження і насичення волосся ліпідами, що дозволяє збільшити еластичність волосся і позбавити від пухнастості. Інтенсивний зволожувач наноситься на шкіру голови і волосся на 5 хвилин, після цього змивається і можна приступати до сушіння та укладання.

Унікальна система реконструкції волосся не вимагає подальших доглядів після неї. Процедура робиться 1 раз в 3-4 тижні.

Обов’язкове використання продуктів лінії joico K-pak після процедури реконструкції для домашнього догляду – шампунь, кондиціонер або маска!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.