Лікар трихолог, спеціаліст з пересадки волосся Мирослава Новосільська виступила з доповіддю на Міжнародному Саміті

global hair loss summit dubai 2020

Мільйони людей по всьому світу відчувають проблему випадіння волосся. Є багато причин випадіння волосся, а також лікування цього стану. Найбільш важливі дії – правильно діагностувати причину проблеми і швидко почати індивідуальне лікування. Одним з дієвих способів є трансплантація волосся.

Що ж таке трансплантація волосся?

Як і в інших областях пластичної хірургії, медицина досягла успіху і в області пересадки волосся

Трансплантація волосся – являє собою процес переміщення донорських волосяних фолікул з місць, де ростуть в більшій кількості, в місця їх відсутності.

 Показанням до пересадки  волосся є його інтенсивне випадіння – понад 100 волоcинок у день. У такому випадку мова йде про облисіння, яке здатний діагностувати лікар трихолог за результатами обстеження пацієнта. Він, до того ж, зазначає ступінь патології і займається пошуком її причин. Найефективнішою вважається пересадка волосся безшовним методом FUE. 

Про пересадку волосся безшовним методом FUE

Цей метод є найсучаснішим та найбезпечнішим, оскільки не травмує шкіру та не залишає рубців.В Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської працюють саме за методом FUE.Пацієнти, які таким чином вирішують вилікувати облисіння , залишають тільки позитивні відгуки стосовно пересадки волосся.

Лікар трихолог – Мирослава Новосільська представила трансплантацію волосся від України на GLOBAL HAIR LOSS SUMMIT та  увійшла в склад факультету, як одна із його засновників.

«Ніщо не допомагає поглибити знання настільки ефективно, як їх обмін ». Під таким гаслом і розпочав свою роботу GHLS.

Глобальний саміт випадіння волосся (GHLS) 2020 на чолі з американськими лікарями зібрав найкращих та найяскравіших спеціалістів в хірургічному відновленні волосся з всього світу. У світлі останніх змін, спричинених COVID-19, GHLS був створений як провідний віртуальний, навчальний та мережевий захід у галузі хірургічного відновлення волосся та всіх пов’язаних з ними способів.

 GHLS присвячений наданню провідних в галузі освітніх та мережевих заходів з акцентом на співпрацю та інновації.  Учасники навчаються разом з колегами мистецтву та науці хірургії трансплантації волосся, а також отримують практичні знання в цій дуже затребуваній дисципліні естетичної медицини . Лікар трансплантолог Мирослава Новосільська- єдина з України була запрошена, як член факультету та спікер заходу серед 50 найкращих в цій галузі серед країн: Америки, Великобританії,  Арабських Еміратів, Італії, Туреччини та ін.

Україна вперше представлена на заході такого рівня завдяки практичній діяльності  Президента Української Асоціації хірургічного відновлення волосся – Мирославі Новосільській. А УАХВВ (USHRS) стала партнером з питань пропаганди освіти.

Конференція відбулась з 04- 06 грудня 2020 року, де  5000 учасників зі всього світу дізнались  про мистецтво та науку хірургії трансплантації волосся, удосконалили свої знання, а також отримали  практичні знання про майбутні виклики та можливості в цій дисципліні.

П. Мирослава виступила з доповіддю на тему « Як підготувати пацієнта до операції».

Тема дуже потрібна, як для трихологів, які готують пацієнта до хірургічної пересадки волосся так і хірургів, які починають свою практику. Також тема є важливою і для самих пацієнтів, адже дуже часто пацієнт прилітає на операцію не підготовлений, і вважає що за день -два, він отримає нове волосся за значно дешевшим прейскурантом. Та дуже часто, сам пацієнт не усвідомлює , що не у всіх  клієнтів з облисінням, є покази до донорського забору волосся. 

Робота лікаря – трихолога, трансплантолога волосся базується на міжнародному практичному досвіді , який вона здобула навчаючись та практикуючи в країнах Туреччині та Грузії, де найбільш розвинена ця спеціалізація.

Наукова робота представлена на Глобал Саміт стала частиною протоколу, якого дотримуються в клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської. І саме завдяки цьому кількість успішних трансплантацій волосся та лікування випадіння волосся зростає та клієнти отримують бажані результати.

Взявши до уваги  інформацію її клієнт знає , навіть, що слід їсти , для того щоб організм постійно наповнювався потрібними мікроелементами , та вітамінами . Також в своїй  роботі п. Мирослава використовує підготовку шкіри голови до трансплантації волосся та відновлення мікробіону, що є дуже важливо та на чому будуються наукові дослідження останніх років.

Чітка інструкція та правильно зібраний анамнез допомагає трихологу правильно встановити діагноз при втраті волосся і простимулювати ріст нового.

З практики лікар Мирослава Новосільська зазначає , що дуже часто клієнт який звертається вперше , отримавши правильну діагностику та корекцію випадіння волосся задоволений результатом лікування і часто тільки в косметологічно-естетичних цілях , хоче збільшити густину за рахунок трансплантації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.