У Львові пройшов другий міжнародний Конгрес відновлення волосся

20 лютого у Львові відбувся другий міжнародний Конгрес, присвячений відновленню волосся сучасними хірургічними методами. Конгрес проходив під гаслом: «Здорове волосся – гарне волосся».

В результаті на з’їзді були присутні кваліфіковані фахівці в сфері трихології та трансплантації волосся з різних країн світу. Незважаючи на пандемію, до України приїхали провідні фахівці-практики з 12 різних країн світу, щоб разом обговорити актуальні проблеми та поділитися власним досвідом з колегами.

Головна мета організованого Конгресу

Початок Конгресу знаменувалося виступом першого заступника міського голови Львова – Андрія Москаленка. Заступник подякував усім, хто брав безпосередню участь в організації даного з’їзду, а також зазначив наскільки висока актуальність такого питання і, як важливо піднімати ці проблеми в нинішній час.

Головна ціль Конгресу полягала в тому, щоб представити до уваги всіх учасників найновіші інноваційні розробки в сферах:

  • трихології;
  • трансплантології волосся у чоловіків і жінок;
  • мікропігментаціі.

 

Крім того, учасники отримали нагоду поділитися власним досвідом з відновлення волосяних фолікул у людей різних вікових категорій. Програма складалася з певної кількості теоретичної інформації (в форматі лекцій) та практичних знань кращих міжнародних фахівців.

Головний ініціатор даного з’їзду – Всеукраїнська асоціація хірургічного відновлення волосся, головою якої є Мирослава Новосільська (к.м.н, лікар дерматолог-онколог, трихолог і трансплантолог волосся, а також власниця мережі клінік естетичної медицини).

Важлива тема Конгресу: пересадка волосся – що представляє собою дана процедура

Якщо Ви помітили інтенсивне випадання волосся, перше, що необхідно зробити – це звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря-трихолога. Перед початком процедури, спрямованої на пересадку волосся, потрібно пройти трихоскопію. Такий метод допоможе визначити стан волосся, шкіри голови, а також визначити точні причини випадіння. Адже головна мета лікування полягає в першу чергу в усуненні причини, яка призвела до подібних наслідків.

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської практикують сучасну процедуру пересадки волосся за допомогою безшовного методу FUE. Представлений метод актуальний для чоловіків і жінок різних вікових категорій, у яких відзначають:

Андрогенетичну алопецію (у чоловіків після 20 років лисіє область тім’я, а у жінок спостерігається зменшення росту волосся в лобно-тім’яній зоні та центрального проділу).

Тракційна алопеція – випадіння волосся в результаті травматичного впливу на волосяний фолікул ззовні.

Рубцева алопеція – різні травми, опіки або рубці, які залишилися після операції.

Корекція передньої лінії волосся.

Проведення даної процедури – це процес, під час якого здійснюється пересадка донорських волосяних фолікул з ділянок, де волосся досить багато і відзначають його інтенсивний ріст.

Результати проведеного заходу

Всеукраїнській асоціації хірургічного відновлення волосся вдалося показати досить високий рівень в організації міжнародного Конгресу у Львові. Головні спікери даного з’їзду – це члени міжнародних асоціацій, кваліфіковані лікарі одних з найкращих клінік Європи. В результаті вдалося зібрати фахівців з Туреччини, Єгипту, Аргентини, Іспанії, ОАЕ, Франції, Індії, Німеччини та інших країн світу.
Під час своїх виступів кожен із спікерів звернув особливу увагу на негативний вплив Covid-19 на здоровий стан волосся. Адже останнім часом досить велика кількість пацієнтів страждають таким поширеним захворюванням, як облисіння. Ця проблема стосується і чоловіків, і жінок різного віку. Особливо часто стали звертатися за допомогою люди, які вже перенесли коронавірусну інфекцію, а тому вирішення такого питання під час пандемії стає ще більш актуальним.

В результаті Мирославі Новосільській вдалося організувати захід з урахуванням всіх карантинних заходів безпеки, який проходив в об’єднаному форматі – онлайн і офлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.