Поради лікаря дерматолога для швидкого відновлення після пологів

позбутись обвислого живота

Страшенно випадає волосся після родів? Розтяжки та обвислий живіт? Які процедури варто пройти щоб швидко повернути себе в форму

Вагітність для кожної жінки асоціюється не тільки з позитивними емоціями та приємним очікуванням зустрічі зі своєю дитиною, але й також з деякими проблемами зі здоров’ям. Протягом усіх 9 місяців відбуваються різні зміни в зовнішності жінки, в організмі, спостерігаються різкі перепади настрою.

Під час першого триместру вагітності відзначають підвищену пігментацію: вагітні жінки часто помічали велику кількість веснянок, на тілі можуть з’явитися темні плями. Другий і третій триместри пов’язані з гормональними порушеннями. Одні з найважливіших гормонів для кожної жінки – це прогестерон і естроген. Адже саме вони беруть активну участь в процесі запліднення яйцеклітини та правильного протікання всієї вагітності.

Як швидко привести своє тіло у форму після пологів: поради фахівців

Мирослава Новосільська, к.м.н, лікар дерматолог-онколог, косметолог, трихолог, трансплантолог волосся, інєкціоніст контурної пластики, стверджує, що більшість проблем під час вагітності безпосередньо пов’язані з гормональними змінами в організмі. Для їх вирішення можна скористатися сучасними методами та способами відновлення такими як лазер та ін’єкції.

Проблема №1: шрам після кесаревого розтину – як позбутись?

Лінія розрізу на животі залишається помітною навіть якщо загоєння проходив правильно. Сучасна косметологія пропонує рішення даної проблеми – лазерне шліфування шрамів. За допомогою лазерного апарату вдається не тільки позбутися від грубих ділянок шкіри, а й також стимулювати процес її регенерації, вироблення необхідних еластичних волокон. Деколи для лікування шрамів застосовують комплексний підхід поєднуючи лазерне шліфування шкіри із ін’єкціями. 

Проблема №2: обвислий живіт після пологів

Обвислий живіт після пологів з’являється в результаті того, що в цьому місці відбувається скупчення жиру для захисту плоду. Процес відновлення триває протягом 2 місяців, але далеко не у всіх жінок.

Щоб відчувати себе більш впевненими, жінки вдаються до наступних методів:

  • апаратний масаж Стратосфера   у клініці Мирослави Новосільської допомагає повернути шкірі колишню пружність та підтягнути шкіру;
  • ін’єкції ліполітиків активізують процеси водообміну в тканинах;
  • кавітація – за допомогою ультразвуку відбувається руйнування жирових клітин.

Проблема №3: ​​випадає волосся клаптями після родів

Випадання волосся після пологів пов’язано зі зменшенням кількості естрогену. Разом з недосипанням і постійними стресами проблема тільки загострюється.

В першу чергу потрібно записатися на консультацію до досвідченого лікаря трихолога. Важливо відмовитися від самостійного використання кефірних і яєчних масок. Одним з найбільш ефективних методів вважається мезотерапія, спрямована на оздоровлення шкіри волосистої частини голови.

Проблема №4: з’явилися розтяжки на животі та грудях

Розтяжки після пологів – невеликі поглиблені смуги, які з’являються в останньому триместрі та пов’язані з розширенням живота. Розтяжки можуть з’явитися на животі, на сідницях, на грудях, стегнах.

Позбутися від них допоможе лазерне шліфування: промінь впливає на проблемні ділянки шкіри та запускає природний процес відновлення м’яких тканин, вироблення колагену. Після 6 процедур лазерної шліфовки на тілі не залишається і сліду розтяжок.

Записатись на процедуру лазеного шліфування розтяжок можна тут. 

Проблема №5: пігментні плями на обличчі після пологів

Пігментні плями з’являються через збільшення кількості меланіну в організмі. Ефективний спосіб видалення пігментних плям – це застосування потужних лазерів нового поколінні, який оперативно знаходить дані плями на шкірі, незалежно від того, на якій глибині вони розташовані. Головне при виборі клініки, де проводити процедуру – це обрати якісний новий та потужний лазер не китайського чи корейського виробництва. На ринку естетичної медицини найкращими лазерами вважаються німецькі та ізраїльські. 

Проблема №6: гемангіоми на тілі після родів

Гемангіоми – це доброякісні пухлини, що вражають кровоносні судини. Вони можуть виникнути в результаті пізньої вагітності (після 40 років), багатоплідної вагітності.

Прибрати гемангіоми допоможе потужний лазерний апарат, який нагріває еритроцити і внутрішні стінки судин, що призводить до процесу їх склеювання.

Проблема №7: з’явилися рубці на шкірі

Рубці з’являються в результаті руйнування колагенових волокон. Для вирішення даної проблеми також рекомендується скористатися послугою лазерної шліфовки. В процесі обробки проблемної ділянки відбувається поступове розсмоктування пошкоджених клітин, що призводить до вирівнювання горбів і розгладження поверхні шкіри.

Проблема №8: почалося загострення псоріазу після вагітності

Згідно зі світовими дослідженнями, у 80% жінок після народження дитини відзначали різке загострення псоріазу. Це хронічне захворювання, яке відрізняється рецидивним протіканням.

У комплексі з певними вітамінами для насичення організму зсередини рекомендується також скористатися і зовнішніми методами лікування псоріазу – лазерний метод з ультрафіолетовим випромінюванням. Лазерні промені спрямовані на утворені бляшки, не зачіпаючи здорові ділянки шкіри та судини.

Проблема №9: з’явився купероз 

Купероз – це формування судинних змін, яке найчастіше проявляється на обличчі жінки.

Позбутися від проблеми можна із застосуванням методу лазерного видалення судин. Це неінвазивна апаратна методика, де головним «інструментом» виступає саме світловий потік. В результаті відбувається нагрівання та згортання крові з подальшим склеюванням стінок патологічних капілярів.

Проблема №10: з’явився целюліт на ногах та сідницях після пологів 

Целюліт або ліподистрофія не вважається захворюванням, але приносить істотний дискомфорт для всієї жіночої статі. Під такою назвою приховуються незапальні структурні зміни підшкірно-жирової клітковини.

Одним з найпоширеніших методів боротьби з целюлітом вважається апаратний вакуумно-роликовий масаж нового покоління Стратосфера, за допомогою якого вдається безболісно руйнувати жирові утворення під шкірою, позбавляючись від набряклості. Масаж дозволяє наситити м’які тканини необхідною кількістю кисню, сприяючи інтенсивності обміну речовин та підтягнути шкіру.

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської працюють кваліфіковані фахівці, які проконсультують жінок і дадуть відповідь на всі їхні запитання. Завдяки застосуванню сучасного обладнання та великій кількості послуг, що надаються, команда фахівців підбере найбільш ефективний метод для вирішення конкретної проблеми.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.