Cезон «коротких спідниць» розпочато!

А Ви встигли до нього підготуватись?Чи ще досі вважаєте дієвим способом у боротьбі з небажаним волоссям ,бритву та депілятор?Це в минулому!
Гладкі ніжки -завжди залишаються must have  у будь -якому сезоні.
Тим не менш, багато хто уникає воскової епіляції, головним чином тому, що це боляче. Однак якщо все робити правильно,Ви зміните своє ставлення про неї.
Проведення епіляцій в домашніх умовах виключається,тому що для виконання,необхідний підхід людини ,яка пройшла відповідне навчання та з досвідом.Спеціаліст підбирає віск в залежності від типу шкіри і структури волосся.Та й не тільки ніжкам  такий догляд необхідний,тому ми пропонуємо епіляцію наступних частин тіла:
Зона навколо рота
Видалення волосся з носа
Зона пах
Руки
Спина
Сідниці
Ноги
Інтимна зона .
   Сучасна жінка не хоче витрачати час на часте видалення небажаного волосся ,часте роздратування,тому обирає саме метод воскової епіляції. Оптимальна довжина волосся для воскової епіляції 3— 5 мм .
Все частіше цією процедурою цікавляться і чоловіки,і нічого дивного в цьому немає,чоловіки додають тілу доглянутий вигляд та виділяють рельєф м’язів.
Слід зауважити, що існують і свої протипоказання для тих, хто страждає захворюваннями шкіри, на тілі має бородавки і папіломи, фурункули і прищики. Заборона є також на можливі інфекційні захворювання, такі як герпес, псоріаз короста.
Не рекомендується проводити епіляцію тим людям, які страждають на цукровий діабет, варикозним розширенням вен, а також можливими запаленнями судинної системи.
Після процедури:
Протягом доби не слід відвідувати сауну і лазню, наносити на шкіру різну косметику.Не рекомендується засмагати  два дні після процедури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.