Гігієнічна чистка спини

Очищення шкіри дозволяє позбавитися від закупорених пір, відмерлої шкіри і різних недоліків. Після очищення шкіри відбувається звільнення розширених пор від сальних пробок, за рахунок чого шкірні покриви активно збагачуються киснем, що благотворно впливає на її стан і колір.Красива, гладка, сяюча і здорова шкіра – це не тільки безцінний природний дар, але ще і видимий результат правильного, ретельного і дбайливого догляду, головне місце в якому посідає очищення шкірних покривів.Але слід зрозуміти кожному з нас, що чистка шкірних покривів повинна проводитися у спеціалізованих клініках, салонах чи косметологічних кабінетах лікарями або дипломованими косметологами.

Для чого потрібна чистка шкіри обличчя і спини?

Не дивлячись на високу популярність і затребуваність професійних і домашніх способів чищення шкіри, існує думка, що глибоке очищення необхідно тільки для жирної шкіри, в зв’язку з чим багато представниць прекрасної статі, задають питання косметологів – для чого потрібна чистка обличчя і спини, якщо у мене суха шкіра?. Розглянемо детальніше, для чого потрібна чистка шкіри обличчя і спини в залежності від типу шкіри.

Жирна шкіра. Жирний тип шкіри характеризується наявністю розширених пор, закупорених сальними пробками, постійним жирним блиском, присутністю чорних вугрів і запалень. Для жирного типу шкіри чистка обличчя і спини є практично єдиним порятунком, тому що поліпшити стан жирної шкіри можна тільки за допомогою усунення причини виникнення неприємностей на обличчі і спині, а цього можна досягти, тільки нормалізацією функціонування роботи сальних залоз, з чим з легкістю справляється глибока чистка.

 Суха шкіра.  У них відсутній і жирний блиск, і вугри, і закупорені сальні пори на шкірі. Для такого типу шкіри суть чистки полягає в наступному: під час процедури відбувається ретельне відлущування ороговілих (відмерлих) клітин з верхнього шару епідермісу. Це дозволяє активно стимулювати природні відновлювальні та обмінні процеси в шарах шкіри. Завдяки регулярному глибокому очищенню сухої шкіри, відбувається часте оновлення клітинного балансу, і шкірні покриви виглядають гладкими і здоровими.

Зріла  шкіра.  Вікові зміни на обличчі проявляються у вигляді морщин, в’ялості шкіри, і  пігментних плям. У рішенні вікових проблем шкірних покривів чистка займає не останнє місце, тому, що в процесі очищення епідермісу, відбувається сприятливий вплив на всі внутрішньоклітинні регенеративні процеси, за рахунок чого досягається природне омолодження шкіри і покращується зовнішній вигляд шкіри.

Чи корисна чистка обличчя?

Це питання для кожної жінки є найактуальнішим в прийнятті позитивного рішення на користь чищення особи. Безумовно, механічна чистка вважається найболючішою і травматичною процедурою, під час якої косметолог вручну або за допомогою спеціальних інструментів очищає пори епідермісу від забруднень. Головною перевагою механічної чистки є те, що під час такого очищення неможливо «нашкодити», тому що вплив під час ручного чищення відбувається тільки на проблемні ділянки шкіри.

Що дає чистка обличчя:

  • Глибоке очищення верхнього шару епідермісу і розширених пор від забруднень, пилу, надлишкового жиру, сухих клітин, що дозволяє шкірі гранично насичуватися киснем і живильними речовинами косметичних засобів.
  • Стимулює внутрішньоклітинні обмінні і регенеративні процеси, що призводить до її природному омолодженню і оновленню.
  • Шкірні покриви можна підготувати як до важливого заходу тому, що на гладку і свіжу шкіру краще лягати декоративна косметика і загар.

Підведемо підсумок. Чистка шкіри – корисна і потрібна процедура для кожної людини. Дана косметологічна процедура має ряд протипоказань:

  • Шкірні інфекційні захворювання,
  • Опіки
  • Герпес,
  • Онкологічні захворювання,
  • Хвороби кровоносної та імунної систем.
  • Вагітність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Безболісна діагностика організму

SO/check.
Ламкість волосся та нігтів? Сухість шкіри? Перевір яких вітамінів не вистачає саме твоєму організму.
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
Отримати безкоштовну консультацію детальніше про послугу можна прочитати у нашій статті: Все про SO/check.
close-link