Як вилікувати псоріаз назавжди за допомогою лазерного методу

Замовити консультацію

Сучасні методи лікування псоріазу – новітні лазерні технології у Львові

Псоріаз шкіри – хронічне захворювання, яке має запальний характер з рецидивуючим перебігом. Головна особливість даного захворювання полягає в прискореного життєвому циклі епітеліальних клітин. В результаті відзначають скупчення таких клітин на поверхні шкіри, що призводить до утворення чітко обмежених бляшок червоного кольору. Додатково з’являється помітне лущення сріблястого кольору.

Причому для псоріазу характерне не тільки ураження шкіри на різних ділянках тіла, а й також ураження суглобів, нігтьової пластини. Таке захворювання може торкнутися кожного: незалежно від віку.

Перше, про що варто пам’ятати – псоріаз виліковний, якщо підібрати правильні методи та способи даного лікування. У Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільскої працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть підібрати найбільш підходящий спосіб лікування для кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних особливостей.

Пацієнти нашої клініки

Основні симптоми псоріазу

 • Опуклі плями з характерними лусочками білого кольору;
 • Біль в області суглобів;
 • Сверблячка на ділянках, де відзначають висипання;
 • Сухість і лущення шкіри;
 • З тріщин, які утворилися на бляшках, відбуваються часті кровотечі;
 • З’являються тріщини або пухирі;
 • Відзначають деформовану нігтьову пластину.

Записатись на прийом до дерматолога, дізнатись ціни на лазерне лікування псоріазу у Львові.

Види псоріазу

Вивчаючи види псоріазу, лікарі виділяють п’ять основних типів:

 1. Простий, звичайний псоріаз, який найчастіше відзначають у дорослих і дітей (у 85%). Перші ознаки псоріазу – це наявність почервоніння на окремих ділянках шкіри з білими лусочками. Якщо випадково поранити такі лусочки, з них починає виділятися кров, що в майбутньому призведе до больових відчуттів.
 2. Зворотний – утворюється на місцях вигинів: у жінок таке захворювання може проявитися під грудьми, в складках шкіри, в області пахвових западин, на внутрішній поверхні стегна.
 3. Пустульозний, коли на шкірі з’являються пухирі прозорого кольору, схожі на опік. При цьому навколо пустули з’являється запалення, почервоніння шкіри.
 4. Крапельний псоріаз – на шкірі утворюється відразу кілька дрібних бульбашок лілового або червонуватого відтінку. Назва пояснюється формою таких бульбашок – точки або краплі.
 5. Рупіодний псоріаз, коли крім бляшок відбуваеться гострий запальний процес в шарах епідермісу. Поверхня шкіри під бляшками стає рожевого кольору і відмічають наявність мокрих плям.

Революційна ексимерна технологія в УФ-терапії – система Excimer 308

Компактний ексимерний лазер Excimer 308 представляє собою досить потужний апарат, який був спеціально створений для ефективного лікування різних шкірних захворювань:

 • вітіліго;
 • гніздові алопеції;
 • псоріаз та інші поширені захворювання.

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської з’явився новий апарат Excimer 308, який вважається унікальною новинкою у Львові. Детально про метод лікування, показання та протипокази дивіться тут.  Завдяки застосуванню цього апарату, вдалося розширити можливості фахівців, які протягом довгого часу займаються лікуванням псоріазу на різних стадіях. Детальніше про його перевірену ефективність та міжнародні дослідження апарату читайте тут та на офіційному сайті Національної медичної бібліотеки США pubmed.gov 

Для замовлення консультації та перегляду цін на лікування псоріазу натискайте тут.

Особливості лікування з апаратом Excimer 308

Сучасна система пропонує використання оптимальної довжини хвилі 308 нм, яка підходить для лікування УФ-чутливих шкірних захворювань. Представлений апарат спеціально був створений для ефективного лікування різних шкірних захворювань, пов’язаних з дисфункцією імунної системи (вітіліго, псоріаз).

УФ-випромінювання відрізняються наявністю імунно-модуляторного ефекту, що позитивно позначається на процесах нормалізації патологічно зміненої активності клітин. В процесі роботи спеціаліст зможе регулювати та обирати необхідну потужність (варіюється від 50 до 6000 мДж/см2), з огляду на індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Таким чином, сучасна система дозволяє наносити досить високі, терапевтично ефективні дози монохроматичного УФ-випромінювання. При цьому вплив променів здійснюється виключно на пошкоджені зони шкіри, не зачіпаючи здорові ділянки.

Переваги використання апарату Excimer 308

 • Комфортна та безпечна робота.
 • Клінічно доведена висока ефективність ексимерного лазеру.
 • Міжнародний ефективний досвід використання в США та Ізраїлі 
 • Швидкий гарантований результат
 • Сфокусована робоча площа – близько 16 см2.
 • Відсутність неприємних больових відчуттів під час обробки шкіри.
 • Відсутність тривалого реабілітаційного періоду.

Перед проведенням процедури поверхню шкіри очищають від залишків декоративної косметики, а також позбавляються від білих лусочок. Для кожного індивідально лікар підбирає курс лікування та дозу. 

Переглянути ціни та деталі проведення процедури. 

Курс лікування визначає фахівець, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. В середньому лікування повторюють 2-3 рази на тиждень з інтервалом, як мінімум, 48 годин після кожної процедури. Для позбавлення від бляшок потрібно від 6 до 10 процедур, але перші позитивні ефекти пацієнти, які страждають на псоріаз, помічають вже після одного місяця терапії.

Як лікувати псоріаз: інші способи

Розбираючись з тим, чим лікувати псоріаз на тілі, важливо пам’ятати, що в даному випадку допоможе комплексна терапія із застосуванням відразу декількох методів. На сьогоднішній день існують такі варіанти лікування:

 • Лазерне лікування псоріазу, яке дозволяє пацієнту не відриватися від повсякденного життя.
 • Місцева терапія – використовуються всілякі мазі від псоріазу і креми, які допомагають впоратися з сильним лущенням шкіри та зі сверблячкою. Однак крем від псоріазу здатний допомогти тільки при наявності невеликих уражених ділянок шкіри.
 • Медикаментозна терапія – це додатковий метод, коли мазі та креми вже не справляються. Завдання лікарських препаратів полягає в тому, щоб зменшити запальні процеси, прибрати набряклість і свербіж, а також блокувати активність клітин шкіри. Однак слід пам’ятати про те, що практично всі таблетки мають безліч побічних ефектів: поганий апетит, почуття втоми, сонливість, підвищення артеріального тиску. Тому перед прийомом медикаментів варто обов’язково проконсультуватися з лікарем.
 • Терапевтичні шампуні та лосьйони. Лікування псоріазу на голові та в області шиї практикують саме за допомогою таких засобів. Це можуть бути спеціальні дігтярні шампуні, протигрибкові, шампуні, до складу яких входять кортикостероїди. Завдання лосьйонів і шампунів полягає в локалізації збудників патологічного запалення, вони допомагають позбутися від луски, печіння та свербіння.
 • Уколи від псоріазу – ін’єкційний метод лікування. Антигістамінні препарати допомагають блокувати сильне свербіння, а біологічні препарати – захищають імунну систему.

Також, важливо вживати і вітаміни при псоріазі, список яких визначає лікар за результатами проведеної діагностики Вашого організму.

Особливості псоріазу на голові

Псоріаз волосистої частини голови може бути двох видів – простий і схожий на краплю. Такий вид ще часто називають себорейним, а перші симптоми – це сильне лущення шкіри голови, яке деякі можуть переплутати з лупою. З плином часу з’являються бляшки, які покриваються лусочками, шкіра свербить.

Пацієнтам призначають гормональні препарати, вітаміни, різні косметичні засоби.

Особливості псоріазу на обличчі

Крапельний псоріаз може проявитися і на шкірі обличчя, але дане захворювання зустрічається досить рідко. Після папул людина може покритися помітними рубцями. Такий вид псоріазу найчастіше є результатом спадкової схильності, затяжних депресій, зниженного імунітету.

Для лікування використовують лазерний метод із застосуванням ультрафіолетового випромінювання, а також численні креми, мазі.

Особливості псоріазу на ногах

Псоріаз на руках і ногах найчастіше має спадкову схильність. Лікування проводиться комплексно:

 • пацієнтові призначають певну дієту;
 • відсутність інтенсивних фізичних навантажень, які приводять до рясного потовиділення;
 • мазі, креми, розчини;
 • фізіотерапія;
 • голковколювання;
 • лазерний метод лікування та інше.

Перед тим, як призначити певний курс лікування, лікар визначає конкретну стадію розвитку захворювання, вік пацієнта, а також наявність/відсутність супутніх патологій.

Псоріаз у дитини – особливості лікування

Зрозуміти, як починається псоріаз у дітей досить складно. У більшості випадків захворювання протікає інакше, ніж у дорослих. В першу чергу страждають коліна, лікті, волосяна частина голови, обличчя, де починають з’являтися висипання червоного кольору. Розбираючись з тим, як виглядає псоріаз у дітей, важливо пам’ятати, що в порівнянні з дорослими у дітей відсутні лущення та мокрі скоринки. Для підтвердження точного діагнозу потрібно взяти невеликий шматочок ураженої шкіри для майбутнього гістологічного аналізу.

Псоріаз у немовлят до 2-річного віку може проявитися в складках шкіри, в області носіння підгузників. Головна відмінність такого захворювання від пелюшкового дерматиту полягає в наявності яскраво червоного відтінку та чіткого контуру з невеликою сверблячкою. Псоріаз на голові найчастіше проявляється у дітей віком від 10 років і старше.

Лікування полягає в догляді за шкірою дитини та використанні місцевої терапії із застосуванням мазей, лосьйонів і кремів.

Як проходить процедура лазерного лікування псоріазу в мережі клінік Мирослави Новосільської 

У Клініці естетичної медицини М. Новосільської працюють досвідчені фахівці, які точно знають, як і чим лікувати псоріаз на тілі. Ми використовуємо безпечний і перевірений метод – лазерний апарат Harmony XL Pro від німецького виробника Alma.

На сьогоднішній день це єдиний апарат у Львові, який був випущений в 2020 році. Головне завдання полягає в тому, щоб генерувати потужні ультрафіолетові випромінювання 270-380 нм, які допомагають ефективно позбавлятися від зовнішніх проявів хронічного захворювання.

Незважаючи на те, що псоріаз вважається хронічним і не піддається абсолютному лікуванню, наші фахівці знають перевірені сучасні методи, які допоможуть успішно боротися з зовнішніми дефектами на шкірі. Адже до сьогоднішнього дня так і не вдалося визначити точні причини походження та появи псоріазу.

Спрямовані лазерні промені не мають жодного впливу на сусідні здорові ділянки шкіри, потрапляючи виключно на бляшки. Навіть найстійкіші бляшки поступово зменшуються після кількох процедур. Для повного видалення пошкоджень на шкірі потрібно від 5 до 10 процедур (в залежності від стадії розвитку псоріазу).

При цьому процедура проходить абсолютно безболісно для пацієнта. Також, відзначають відсутність реабілітаційного періоду, що є ще однією перевагою використання лазерного апарату Harmony XL Pro.

 

Замовити консультацію

2 thoughts on “Як вилікувати псоріаз назавжди за допомогою лазерного методу

  • editor_novo says:

   Доброго дня, п. Надія. Вартість лазерного лікування псоріазу розраховуюється в кожному окремому випадку індивідуально залежно від стану пацієнта та показань. Деталі та запис за номером 096 346 5347 або на сайті https://novosilskaclinic.com/.

   Ціни на лазерне лікування псоріазу та вітіліго:
   До 50 імпульсів 25 хв 600₴
   До 100 імпульсів 30 хв 800₴
   Від 100 до 150 імпульсів 40 хв 1000₴
   Кожні наступні 50 імпульсів 25 хв 200₴

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.