Усе по-білому: лазерне лікування вітіліго

Як лікувати вітиліго та які причини його виникнення?

Вітиліго – це хронічне захворювання шкіри, основною ознакою якого є порушення пігментації. Це не боляче і зазвичай не несе жодної шкоди організму людини (якщо не є наслідком іншого захворювання). Однак психологічний дискомфорт, комплекси та ментальні складнощі, які можуть виникнути у зв’язку з життям з вираженим вітиліго, дають причини докладати усіх зусиль, щоб принаймні мінімізувати прояви недуги на шкірі.

Статистично вітиліго поражає близько 2% населення планети. Хвороба зазвичай показує себе у юному віці – до 25 років та найчастіше проявляється у вигляді білих плям на руках, ногах, обличчі та паховій зоні. І, на відміну від поширеного міфу, зачепити вона може людину з будь-яким кольором шкіри.

Причини виникнення вітіліго

Сучасна реальність така, що вчені та медики, на жаль, поки так і не змогли остаточно вияснити причини виникнення цього аутоімунного захворювання. Серед теорій існує одразу кілька варіантів: пошкодження нервової, імунної чи ендокринної систем та генетична схильність. А спровокувати появу вітиліго може ще ширший перелік факторів – від екологічних катастроф (до прикладу, вибуху на Чорнобильській АЕС) до патологій щитовидної та підшлункової залоз чи навіть стресів та інтоксикацій. Відтак і говорити про стовідсоткове лікування, на жаль, також не доводиться. Тим не менш, сучасна наука уже може запропонувати ряд ефективних інструментів, які дозволяють зменшити, а то і повністю прибрати прояви вітиліго на шкірі.

Методи і засоби лікування вітіліго

Одним із кращих рішень у боротьбі з вітиліго по праву вважається лазерне лікування, яке вже не перший рік активно використовують і в Україні. А віднедавна в Україні з’явився і найпотужніша у світі лазерна платформа Harmony XL Pro від виробника Alma. Використовують її у Клініці естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської. І саме один із численних надсучасних модулів цієї лазерної платформи дозволяє ефективно боротися з проявами таких захворювань шкіри як вітиліго. Детальніше про умови лазерного лікування вітиліго читайте за посиланням.

Мова про модуль UVB 320 High Power – джерело надпотужного ультрафіолетового випромінювання 270-380 нм. UVB випромінювання нині справедливо вважається одним із найефективніших інструментів у боротьбі з проявами вітиліго на шкірі. І модуль UVB 320 High Power уже встиг прекрасно зарекомендувати себе у цій роботі.

Для комплексного та найбільш результативного підходу у лікуванні вітиліго фахівці Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської використовують також портативну систему 308 Excimer, яка працює за принципом інтенсивної монохроматичної терапії UVB. В її основі – генерація хвилі довжиною 308 нм, яка максимально точно відтворює довжину хвилі ексимерного лазеру. Вузькополосна ультрафіолетова світлова терапія нині вважається ефективним методом лікування вітиліго з найменшими побічними ефектами. При селективному використанні випромінювання UVB на пошкоджених ділянках навколишня здорова тканина жодним чином не страждає та залишається захищеною. При цьому вдається ефективно відновлювати пігмент у потрібних ділянках, пошкоджених вітиліго.

Процедура є максимально комфортною для пацієнтів, не потребує знеболення та реабілітаційних періодів. Для найкращого результату фахівці Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської сформують для вас оптимальний план процедур, який враховуватиме всі індивідуальні особливості та побажання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.