Прийшла весна а з нею і догляд за ногами

Найчастіше вростаючий мозоль з’являється на пальцях ніг, його “улюблені” місця — міжпальцевий проміжок між першим і другим, а також між четвертим пальцем і мізинцем. Може з’явитися  мозоль і на підошві, наприклад, на подушечках під пальцями або прямо посеред п’яти. Виникають стрижневі мозолі і на руках.

Найпоширенішою причиною появи будь-яких мозолів на ногах є незручне або невідповідне за розміром взуття. Дуже часто страждають від мозолів любителі туфель на високих підборах. Подібне взуття, якщо носити його постійно, значно посилює тиск на весь передній відділ стопи, що сприяє появі мозолів. Але якщо впоратися з звичайним водяним міхуром не надто складно, головне-його вчасно виявити і не зірвати, то від застарілих сухих мозолів швидко позбутися не завжди вдасться. Найбільше неприємностей доставляють так звані стрижневі або вростаючі мозолі. Іноді поява мозолів може бути пов’язана навіть з деякими проблемами в організмі.

Стрижневий  мозоль може з’явитися:

  • на будь-якій ділянці тіла, від тривалого механічного впливу;
  • в результаті травмованої шкіри впровадженим в неї стороннім предметом. Наприклад, скалка або піщинка, надають постійну травмуючу дію на шкіру, чим провокують її прискорене ороговіння;
  • ураження шкіри вірусною або грибковою інфекцією.

 

Невилікуваний належним чином мокрий мозоль може поступово перетворитися в сухий, який в свою чергу здатний “пустити коріння” і почати вростати вглиб тканин.

Якщо дістати стрижневу мозоль можна досить швидко, то процес позбавлення від неї часто вимагає багато часу. Простіше всього довірити цю процедуру професіоналам.

На цей час в подології фахівці пропонують метод видалення мозолів висвердлюванням. При апаратному педикюрі спеціальною фрезою, підібраної за розміром, акуратно, не травмуючи навколишні тканини, видаляють стрижневу мозоль, уважно стежачи за тим, щоб вона була ліквідована повністю. Після видалення мозолі в поглиблення закладаються протизапальний або протигрибковий препарат.

На відміну від досить складного і тривалого лікування стрижневих мозолів, їх профілактика не потребує якихось надмірних зусиль. Достатньо всього лише дотримуватися елементарних правил:

  • стежити за чистотою ніг;
  • не носити незручне взуття, а також не ходити постійно на високих підборах;
  • не забувати користуватися пом’якшуючими кремами і засоби проти пітливості ніг;
  • з’явилися потертості, а тим більше пухирі з рідиною, відразу ж починати лікувати, не допускаючи перетворення їх у внутрішні мозолі.

 “Клініці естетичної медицини Мирослави Новосільської” процедура видалення внутрішніх мозолів практично безболісна і дозволяє, позбутися від цієї проблеми за один сеанс..

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.