Мирослава Новосільска: кожна жінка заслуговує на турботу та відчуття себе красивою

Саме під таким гаслом на території Львова та Львівської області вже незабаром розпочне роботу унікальна соціальна акція – «Подаруй красу».

Полягатиме вона у тому, що фахівці першої у Львові Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської щомісяця навідуватимуться до одного будинку для літніх людей із досить незвичною місією – подарувати турботу місцевим мешканкам та знову дати їм можливість відчути себе молодими і красивими.

«Ми з колегами просто робитимемо те, що вміємо найкраще – даруватимемо жінкам відчуття власної краси. Спробуємо зробити так, щоб і ці дівчата (а всі ми залишаємось у душі дівчатами – незалежно від віку) відчули себе красивими, відчули трохи турботи, спробували речі, які, не виключено, раніше ніколи не пробували. Це будуть масажі обличчя, косметологічний догляд, манікюр, педикюр, перукарські послуги  – процедури, котрі піднімуть настрій та впевненість у собі будь-якій жінці», – розповіла Мирослава Новосільська – відома меценатка та засновниця Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської.

Саме за її ініціативи та її силами ця акція і народилася на світ. А почалося все – зі звичайної мрії.

«Цю ідею я виношувала в голові вже не один рік. Це була мрія. І зараз я нарешті наважилася її здійснити. Вочевидь, прийшов час. Тепер головне, щоб усе вдалося так, як задумано. Я щиро вірю, що цією справою ми можемо зробити життя хоча б невеликої кількості жінок, котрі нині змушені жити у будинках для престарілих, світлішим, радіснішим та приємнішим. Якщо наша справа викличе хоча б одну щиру посмішку, я вважатиму, що ми працюємо не дарма», – поділилася Мирослава Новосільська.

Перша поїздка відбудеться вже цього тижня – 23 грудня. Персонал клініки разом з Мирославою Новосільською навідається до найменшого міста України – Угніва. Там у місцевому хоспісі зараз проживає 25 пацієнтів. Їм благодійники і збираються зробити сюрприз. Окрім того, приділять увагу і працівникам хоспісу, котрі дбають про стареньких. Про наступні заклади, у котрі навідуватиметься Мирослава Новосільська з колегами-благодійниками, стане відомо згодом.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.