Комплексна послуга для збільшення чоловічого члену

збільшити тривалість статевого кту та довжину пенісу

Нова процедура для збільшення пенісу та покращення сексуальної активності

Збільшення статевого члену – популярна послуга, актуальна для чоловіків різного віку та статусу. Сучасні комплексні процедури представляють собою абсолютно безболісні та не хірургічні методи, які вважаються безпечними. Мінімум ризиків для здоров’я чоловіка – це головна умова, про яку важливо пам’ятати при виборі варіантів збільшення чоловічого статевого органу.

На сьогоднішній день існує безліч різних способів змінити форму та розмір статевого члену: гелі, креми, мастила, капсули, таблетки, помпи, фізичне витягування. Але жоден з перерахованих варіантів не можна назвати на 100% безпечним для чоловічого здоров’я.

“Можна збільшувати статевий член на рік – ін’єкційно

 Можна на все життя – операційно”

 

По-перше, з точки зору фармакології, фізіології людини, такі методи вважаються абсолютно марними.

По-друге, використовувати таблетки або креми, не проконсультувавшись з лікарем, не рекомендується. Це може привести до численних побічних ефектів, що негативно позначається на чоловічому здоров’ї.

По-третє, застосування помп або фізичне витягування призводить до різних травм, а тому чоловіки після подібних «експериментів» потребують тривалого лікування.

На противагу сумнівним методикам фахівці Клініки естетичної медицини М. Новосільської пропонують ефективні процедури для збільшення розміру статевого члену і одночасного поліпшення сексуальної активності чоловіка.

В цій статті ми розглянемо:

 1. Комплексний операційний метод збільшення пенісу;
 2. Збільшення члену за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти; 

Збільшити пеніс та продовжити статевий акт реально!

подовжити пеніс без операціїДля усунення цілого списку проблем, пов’язаних з чоловічим статевим органом, Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської пропонує комплекс або пакет необхідних процедур, що дозволяють впоратися з:

 • недостатньою ерекцією;
 • власною невпевненістю, пов’язаною з чоловічою красою та привабливістю;
 • тонкою формою пенісу;
 • укороченим статевим членом.

Позбутися від усіх цих проблем можна всього за 1 процедуру, завдяки запропонованим 4 рішенням в одному комплексі – сексуальні та естетичні рішення вашої проблеми. Для досягнення поставлених цілей потрібно 2-2,5 години.

У комплекс включено 4 повноцінні процедури, серед яких виділяють:

 1. Six Pack – це пластика м’язів живота, за допомогою якої відбувається моделювання кубиків пресу.
 2. P Long – ефективний спосіб збільшення статевого члену.
 3. P Classic + P Neo – методи потовщення і ефективного збільшення пенісу.
 4. Stem Shot – ін’єкції стовбуровими клітинами, за рахунок яких вдається змінити розмір статевого органу і тим самим поліпшити сексуальну активність кожного чоловіка.

Для того щоб дізнатися про кожну з представлених процедур, необхідно ознайомитися більш детально з цим сучасним пакетом процедур (комплексом).

Six Pack – пластика м’язів живота для більш сексуального вигляду

як зробити пресЦя операція вважається досить популярною та ефективною. З її допомогою вдається сформувати виражений контур, а також створити кубики на животі, про які мріє кожен чоловік.

Найчастіше під такою методикою прийнято розглядати процес ліпоскульптури – це затребуваний метод ремоделювання фігури, за допомогою якого одночасно можна змінити контури та обсяги відразу декількох анатомічних зон. Друга поширена назва даного методу – безболісна ліпосакція.

При виконанні цієї процедури не будуть зачіпатися тонкі кровоносні судини та нерви, а також виключене нанесення шкоди м’язам. Завдяки підвищеній вібрації та функції поглинання, вдається створити необхідні удари, а шкіра стає максимально пружною, гладкою, без синців.

P Long – подовження чоловічого статевого органу

Представлений метод має на увазі видалення певної частини статевого члену, яка «захована» всередині тіла. В результаті операція здійснюється наступним чином:

 • Близько 80% підтримуючої тканини (зв’язки) статевого члену підрізається.
 • Всі навколишні частини м’якої тканини просуваються ближче до основи та відбувається оголення статевого члену. 

Таким чином, процедура подовження здійснюється за рахунок оголення невидимою (прихованої) частини члену, що дозволяє додати до вже існуючого розміру + 2-3 см. Причому таке подовження буде помітне не тільки в стані ерекції.

В результаті можна змінити довжину чоловічого статевого органу без втрати його колишньої чутливості та працездатності в цілому. Ця операція має постійний позитивний ефект і не вимагає від чоловіка регулярного повторення даної процедури через певний проміжок часу.

P Classic – збільшення члену з використанням власного жиру

збільшення члена власним жиромДля потовщення статевого члену в Клініці естетичної медицини М. Новосільської використовується ще один популярний метод – перенесення жиру, зібраного з різних частин тіла пацієнта в чоловічий статевий орган. Після збору регіонарного жиру потрібна його обов’язкова обробка.

Найчастіше такий жир збирають з області живота або стегон, використовуючи відомий принцип ліпосакції. Потім виконуються наступні процеси:

 • Жир відправляється в центрифугу і проходить процедуру фільтрації. Це потрібно для того, щоб ізолювати всі жирові клітини, а також – видалити інші непотрібні компоненти в складі.
 • Після цього здійснюється поступове введення вже обробленого жиру по колу – в стрижень статевого члену із застосуванням спеціальних ін’єкційних методів.

Однією з найголовніших переваг такої процедури є її абсолютна безпека, адже у пацієнтів не спостерігаються алергічні реакції та інші побічні ефекти. Це пояснюється тим, що в якості основного «робочого матеріалу» використовуються перенесені жирові клітини, отримані з організму пацієнта. Таким чином, це натуральний «матеріал», який з часом трохи розсмоктується в організмі, а тому може знадобитися проведення повторної процедури через певну кількість часу. Точна кількість часу встановлюється індивідуально для кожного пацієнта і залежить від особливостей його організму.

P Neo – застосування аллодермального трансплантата

Алотрансплантат має на увазі під собою потовщення чоловічого статевого органу за допомогою «безклітинної дерми людського походження». У такому випадку потрібне використання спеціальної хірургічної методики. Шкірний трансплантат поміщають на стрижень статевого члену за рахунок виконаного надлобкового розрізу – 3 см.

як збільшити маленький членТакий алотрансплантат вважається абсолютно безпечним і біосумісним матеріалом. Графт – це узята текстура шкіри, в якій були збережені такі натуральні компоненти, як колаген та еластин. Тому даний продукт складно назвати антигеном.

Однією з найважливіших переваг є те, що графт не вбирається, не розсмоктується в організмі з плином часу, а також не викликає деформацію чоловічого статевого органу, як це часто трапляється при використанні різних пломбувальних матеріалів. Наявність м’якої текстури виключає дискомфорт для чоловіка, який не буде відчувати чужорідне тіло.

Stem Shot – ін’єкція стовбуровими клітинами для тривалого статевого акту. 

Перед початком проведення такої процедури здійснюється забір стовбурових клітин з жирової тканини кожного пацієнта. Для роботи такі жирові тканини піддаються процесам ферментативної реакції. В результаті вдається отримати рідину, в складі якої є оптимальна кількість стовбурових клітин, необхідних для виконання запланованої операції.

Введення рідини відбувається із застосуванням ін’єкційного методу по черзі – в праву і ліву частину чоловічого статевого органу, в його затверділі частини. Після першого разу можна помітити тривалий і ефективний результат – чоловічий член матиме природний зовнішній вигляд в будь-якому стані (при ерекції та в спокійному стані).

Важливі особливості запропонованого комплексу

Перед тим, як скористатися представленим комплексом, що складається з 4 процедур, важливо знати наступне:

 • Такі операції доступні для чоловіків різного віку, починаючи з 18 років.
 • Всі 4 процедури можуть бути виконані одночасно, що дозволяє пацієнтові істотно заощадити свій час.
 • Процедури проводяться під загальним наркозом в умовах операційної.
 • Для відновлення потрібно провести в клініці всього 1 ніч.
 • Повертатися до колишнього статевого життя можна по закінченню 4 тижнів після процедур.

 

Основна перевага сучасного комплексу полягає в тому, що така операція гарантує унікальне рішення, як для лікування, так і для естетики.

операційния чи ін'єкційний вид збільшення членаКрім того, виділяють наступний список переваг:

 • Підвищення сексуальної активності.
 • Спортивний вигляд та фігура вашої мрії.
 • Ідеальна форма і довжина статевого члену. 
 • Позитивний фізіологічний і психологічний вплив на чоловіка.

Найпопулярніші питання щодо операціного збільшенння пенісу

1.Чи можливі проблеми з ерекцією після комплексних операцій?

Ні, ніяких проблем з ерекцією не буде.

2. Коли можна починати мастурбувати після операції?

Починати мастурбувати можна після 4 тижнів реабілітації. Але перед цим краще всього проконсультуватися з лікарем.

3. Коли можна повернутися до звичного життєвого ритму: спорт, робота?

Повернутися до звичного життєвого ритму пацієнт зможе по закінченню 2 тижнів після проведеної операції.

4.Коли можна вирушати в тривалі подорожі?

У далекі подорожі можна вирушати вже через тиждень після проведеної операції.

5. Чи можна самостійно обрати бажаний розмір і форму члену?

У кожного чоловіка розмір і форма статевого органу абсолютно різні, а тому максимальний ступінь збільшення безпосередньо залежить від індивідуальної анатомії. Тому краще всього прислухатися до рекомендацій кваліфікованого лікаря.

6. На що важливо звернути увагу відразу після проведення операції?

Потрібно відмовитися від спортивних навантажень, тривалих прогулянок, статевих актів до дозволу лікаря. Особливо важливо приділити увагу гігієні, не піднімати тяжкості вагою більше 5 кг і кожен день випивати по 2 л води. Рекомендується приймати легкий душ і утриматися від відвідування басейнів, саун, турецької лазні, термальних ванн протягом 6 тижнів. Важливо стежити за своїм харчуванням, щоб не провокувати запор.

Збільшення статевого члену без операцій

Спеціально для тих, хто бажає збільшити власний чоловічий статевий орган, але при цьому відмовляється від хірургічного втручання, була запропонована ще одна популярна сучасна процедура – застосування гіалуронової кислоти.

Ціни та деталі цієї процедури переглядайте тут. 

Гіалуронова кислота відноситься до списку натуральних речовин і входить до складу сполучної та нервової тканини кожної людини. Тому вона вважається абсолютно безпечною і нешкідливою для організму. Така кислота не викликає ніяких побічних ефектів у вигляді алергічних реакцій, запалення м’яких тканин, відторгнення та інше.

Процедура збільшення члену за допомогою ін’єкцій гіалуроновою кислотою виконується наступним чином:

 1. Статевий член обробляється спеціальним спреєм з анестетиком, який дозволяє знеболювати м’які тканини протягом 15 хвилин.
 2. Область для ін’єкцій попередньо протирається антисептичним засобом.
 3. Використовуючи відповідну мікроголку, лікар акуратно вводить гіалуронову кислоту підшкірно і внутрішньошкірно.

Причому ін’єкції можуть вводиться не тільки в стовбур пенісу, але й також в головку. Все залежить від того, яких результатів хоче домогтися пацієнт. Гіалуронова кислота допомагає збільшити відразу два основних параметри: обхват пенісу та обсяг головки.

В результаті можна отримати:

 • Велику, еластичну головку члену (за рахунок гіалуронової кислоти головка отримує необхідну пружність).
 • Потовщення стовбуру та головки чоловічого статевого органу.
 • Ідеальну форму головки, виправлення різних візуальних дефектів.
 • Рівну поверхню головки – на шкірі усуваються різні зморшки, борозни.

Вартість такої процедури – від 12 600 грн. і залежить від того, у скільки разів чоловік бажає збільшити власний статевий орган.

Введення гіалуронової кислоти є популярною безопераційної методикою, яка не вимагає тривалого періоду реабілітації. Повернутися до попереднього статевого життя чоловік зможе вже через 3 дні після введення гіалуронової кислоти.

Вибір певного методу – це індивідуальне рішення для кожного пацієнта. Головне – довіряти своє здоров’я кваліфікованим спеціалістам, які мають величезний досвід роботи та необхідні знання для застосування подібних сучасних методів. 

 

2 thoughts on “Комплексна послуга для збільшення чоловічого члену

 1. Євген says:

  Добрий день, цікавить збільшення члену гіалурованою кислотою, вартість, які умови виконання процедури, чи можливо приїхати та виконати все за один день, я з іншого міста. Цікавить і голівка і тіло члена, +- 10 мл. Можливо більше.

 2. Адміністратор says:

  Доброго дня. Максимально допустиме кількість введення філерра на основі гіалуроновї кислоти орієнтовно 5-6 мл, якщо дозволить лікар. Така кількість філлера вводиться не за один прийом. Вартість 1 мл складає 12600 грн. Перед проведенням процедури обов`язкова консультація лікаря, консультація коштує 1500 грн. Для запису та уточнення усіх запитань телефонуйте 096 346 53 47.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.