Інтерв’ю для журналу “Business Zavarnik”

Клініка Мирослави Новосельській

До лікаря-косметолога можуть привести різні причини. Але що при цьому впливає на наш вибір, що ми оцінюємо в першу чергу? Освіта, кваліфікацію, досвід, репутацію! Кандидат медичних наук, дерматолог- онколог, косметолог, фахівець з контурній пластиці, сертифікований тренер компанії S.I.P.Phitogen Мирослава Новосельська не в перший раз в гостях у BZ. Але і ця розмова підніс сюрприз …

– Пройшов майже рік після нашого з вами інтерв’ю про переваги біовітарізаціі, що виключає хірургічне втручання. А тепер ви готуєте до захисту в Ізраїлі диплом з пластичної хірургії … Що спонукало вас приділити увагу і цьому напрямку?

– Насправді я вже кілька років виношую цю думку. Досконалості немає меж. Всього того, що я можу зробити без скальпеля, я завжди постараюся уникнути. Але зустрічаються наслідки невдалої пластики, важких опіків, військових травм … Хочу зробити все, щоб слід війни на красивих колись особах наших хлопців не лякав дітей на вулиці. Хочу допомогти. У тому числі і дітям, які народилися з вадами зовнішності: заяча губа, вовча паща …

– В кінці жовтня відкриється Клініка естетичної медицини Мирослави Новосельській. Які основні напрямки будуть представлені в ній? Як формуєте штат, підбираєте фахівців?

– В напрямках все, що стосується естетики особи, тіла. Кращі фахівці з різних країн, в яких я проходила стажування, взяли мою пропозицію консультувати наших пацієнтів. А також мої найкращі студенти та друзі-колеги, які очолять відділення клініки.

– Ви дали клініці своє ім’я, і ??багато хто хоче потрапити саме до вас! Але ваша професійна життя вкрай насичена: ви практикуєте і навчаєте, самі постійно вчіться і весь час в роз’їздах – стажування, семінари, симпозіуми, наукові конференції … Або клініка зробить ваше життя осілим?

– На це сподіваються всі, але не буду нікого засмучувати. Поки Бог дає мені сили допомагати і працювати, життя тільки внесе деякі поліпшення. Постараюся прийняти всіх своїх, вже таких рідних пацієнтів, але якість послуг, форма і зона комфорту тільки покращиться!

– Як ви все встигаєте ?! Нещодавно в Амстердамі ви здали іспити і отримали кваліфікацію PhD. Чому Амстердам?

– Я в нього закохалася! Це місто, де спілкуватися дуже зручно: англійська та німецька мови в загальному використанні. А чому саме Нідерланди – система медичної освіти дуже сподобалася! Вперше в житті мені сподобалося те почуття, яке я відчула на іспиті. Відчула себе на іншому рівні; питання задають так, що ти кайфуєш від власних відповідей. А подальше обговорення їх з професором викликало такий підйом почуттів, що вже там, на місці, я вирішила, що все тільки починається. Досконалості немає меж. Хочу зробити професорську роботу саме в Нідерландах.

– У вас вже набралося чимало вдячних клієнтів в Одесі. Наше місто залишається у вашому робочому графіку або нам тепер будуть завжди раді у Львові?

– Одесити люблять Львів так само, як і львів’яни Одесу. Не буду розкривати всі секрети, але Aesthetic Medical Clinic Myroslava Novosilska вже отримала пропозицію дуже навіть цікаве – як франшизу. Так що, хто знає, – може, відкриємося і в Одесі!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.